دستگاه بسته بندی چهار توزین

دستگاه بسته بندی چهار توزین حبوبات یکی از انواع دستگاه بسته بندی حبوبات  است که بیشتر از طرف کارخانه ها و کارگاه های بزرگ تولید حبوبات متقاضی دارد. تیم صنعتی ما فروش انواع دستگاهای بسته بندی را پس از ساختن به صورت اینترنتی و حضوری انجام می دهد.

دستگاه های بسته بندی حبوبات از جمله دستگاه هایی ضروری در کار های تولیدی بزرگ محسوب می شوند چرا که بسته بندی محصولات به همان اندازه مهم است که تولید و برداشت محصول مهم است. اهمیت بسته بندی وقتی مشخص می شود که بی کیفیت انجام شود و محصول شما در معرض خرابی و فساد قرار بگیرد. مخصوصا زمانی که حجم زیادی محصول را برای بسته بندی آماده کرده باشید.

دستگاه بسته بندی چهار توزین

دستگاه بسته بندی چهار توزین چیست؟

دستگاه بسته بندی حبوبات چهار توزین یک قسمت برای وارد کردن حجم اولیه ی حبوبات، یک قسمت برای وزن کشی و یک قسمت برای ریختن وزن کشیده شده داخل پلاستیک است. این دستگاه قابلیت انجام چهار برابر کار یک دستگاه عادی را دارد و سرعت زیادی دارد.این دستگاه میتواند مسئله ی سرعت کار بسته بندی کارخانه ها و کارگاه هایی که برداشت حجم انبوهی از حبوبات را دارند را حل کند.

پس از پر شدن بسته، دوخت حرارتی برای پوشش پلاستیکی و یا دوخت نخی برای بسته های گونی با نوار نقاله انجام می شود. اگر مایل هستید دستگاهی که خریداری کردید دوخت بسته را پس از پر کردن آن انجام دهد می توانید سفارش دهید که روی دستگاه نصب شود.

سرعت بسته بندی در دقیقه با تغییر نوع محصول و حجم بسته بندی متفاوت است و با مانیتور دستگاه قابل تنظیم است.

از انواع دیگر دستگاه های توزین دار دستگاه تک توزین و دو توزین است اما دستگاه چهار توزین بیشترین سرعت کار را دارد.

ساخت دستگاه چهار توزین چقدر زمان می برد؟

پس از اینکه دستگاه مناسب محصول خود و نصب نوار نقاله روی ان را سفارش دادید ساخت دستگاه حدود یک ماه طول می کشد.