قیمت آنلاین دستگاه پوست کن گردو اتوماتیک + مشخصات فنی

 

 

قیمت آنلاین دستگاه پوست کن گردو اتوماتیک

قیمت دستگاه پوست کن گردو اتوماتیک به همراه مشخصات فنی در فروشگاه تخصصی ما به روز و معتبر بوده و مشتریان می توانند در هر لحظه به صورت انلاین سفارش را باتوجه به نیاز خود مطرح نمایند.

انواع دستگاه پوست کن گردو سبز

جدا کردن پوست های محکم و صخیم سبز گردو با دست کار مشکلی است و سبب رنگ گرفتن پوست دست می گردد، حال اگر پوست گرفتن گردو در حجم انبوه باشد وقت گیر بودن آن نیز بر مشکلات افزوده می گردد.
بنابراین وجود یک دستگاه پوست کن گردو سبز در خط تولید امری ضروری و مهم می باشد.
دستگاه های پوست کن گردو انواع مختلفی داشته در مدل های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک با حجم های متفاوتی در بازار موجود می باشند.
این دستگاه ها در مدل های مختلف برخی مجهز به قسمت آبگیری و شستشوی گردو می باشند و برخی نیز این فاقد این بخش می باشند.
جنس بدنه و مخزن دستگاه های گردو پوست کن استیل یا از جنس های دیگر ضد زنگ می باشند که حالت رنده ای و ناصاف دارند که به تراشیدن پوست گردو کمک می نمایند.
مخزن های پوست کن گردو ظرفیت ده تا چند صد کیلو گردو بر حسب مدل دستگاه را دارا می باشند که سرعت بالایی به این عملیات پوست گیری می بخشند.

انواع دستگاه پوست کن گردو سبز

نحوه کار با دستگاه پوست کن گردو اتوماتیک

یکی از انواع دستگاه پوست کن ، دستگاه پوست کن گردو اتوماتیک می باشد که با دقت و سرعت بالایی حجم زیادی از گردو را پوست گیری و تمیز می نماید.
دستگاه پوست کن گردو اتوماتیک نیاز به تعداد اپراتور زیادی ندارد و تنها یک اپراتور برای راه اندازی دستگاه و ریختن گردو در مخزن دستگاه لازم می باشد و بقیه مراحل پوست کنی گردو خودکار توسط دستگاه انجام شده و گردوی پوست گرفته شده بدون دخالت دست تحویل داده می شود.
از دستگاه پوست کن اتوماتیک در کارخانجات صنعتی که نیاز به ظرفیت تولید بالایی دارند استفاده می شود و کار کاردن با آن نیز آسان می باشد، نیاز با آموزش های خاصی ندارد.
دستگاه پوست کن گردو با داشتن رنده های تیز و برنده پوست های گردو را کامل گرفته و بدون کوچکترین خطایی در این مورد می باشد و در آخر گردو های شستشو داده شده و تمیز از خروجی دستگاه به بیرون هدایت می شود، گردو برای مراحل بعدی فراوری آماده است.

نحوه کار با دستگاه پوست کن گردو اتوماتیک

لیست قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان

در تمامی انواع دستگاه پوست کن گردو ، گردو های تازه با پوست سبز وارد دستگاه شده و در اسرع وقت گردوی تمیز با پوست های چوبی تحویل داده می شود.  دستگاه های پوست کن گردو در بازار فروش دستگاه ها در انواع داخلی و خارجی می باشند که شامل نمونه های با کیفیت دستگاه ها می شوند.
یکی از بزرگترین کارخانجات تولید دستگاه های پوست کن گردو  در تویسرکان می باشد که مدل های مختلف دستگاه از کوچک تا بزرگ را تولید نموده و با قیمت مناسب در کشور ارائه می نماید.
لیست قیمت دستگاه گردو پوست کن را می توانید در سایت فروش آنلاین ما ببینید و در این میان قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان همراه با مشخصات کامل این دستگاه ها به چشم می خورد که طرفداران این دستگاه ها می توانند از طریق مجازی دستگاه مورد نظر خود را سفارش دهند.

لیست قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان

ملزومات دستگاه پوست کن گردو چیست؟

دستگاه پوست کن گردو یکی از دستگاه های ساده در امر تولید و فراوری گردو می باشد که ساختار پیچیده ای نداشته و کاربری آن نیز بسیار ساده است.
در یک نگاه به تصویر دستگاه پوست کن گردو می توان اجزای ظاهری این دستگاه را مشاهده نمود که شامل مخزن رنده ای دستگاه و تیغه های بزرگ گردان این دستگاه می باشند که بخش های اصلی تشکیل دهنده دستگاه می باشند و کار اصلی پوست گیری را انجام می دهند.
البته کار به حرکت در اوردن گردو ها در مخزن توسط موتور الکتریکی دستگاه انجام می شود که قدرت بالایی دارد.
برای دستگاه های پوست کن پیشرفته گردو که عملیات شستشوی گردو را نیز انجام می دهند وصل بودن به منابع آبی نیز لازم می باشد.
دستگاه های کوچک و قابل حمل دارای پایه چرخ دار نیز می باشند که به راحتی می توان آن ها را حرکت داده و جابجا نمود.
سیم دستگاه که پریز برق متصل می شود نیز یکی از اجزای دستگاه می باشد که برای حفظ ایمنی همواره باید از سالم بودن آن اطمینان داشت.

ملزومات دستگاه پوست کن گردو چیست؟

تفاوت دستگاه پاک کننده گردو و پوست کن

در خط تولید و فراوری گردو دستگاهی با عنوان دستگاه پاک کننده گردو که مختص این امر باشد وجود ندارد ، بلکه گردو ها در مراحل اولیه تولید داخل دستگاه های پوست کن ریخته شده و این دستگاه ها توسط رنده و تیغه های خود پوست سبز گردو را کامل تراشیده و از آن جدا می کنند.
پس از جدا شدن پوست گردو ها آبگیری و شستشو شده کاملا پاک و تمیز آماده می شوند بنابراین دستگاه های پاک کننده گردو را می توان همان دستگاه های پوست کن گردو سبز دانست.
گردو ها در مراحل بعدی توسط دستگاه های گردو شکن شکسته شده و مغز آن ها جدا می شود، مغز ها از بین پوسته جدا شده و برای بسته بندی و عرضه آماده می گردند.
بنابراین دو دستگاه پوست کن و مغز کن گردو در خط تولید از دستگاه های اصلی و مهم می باشند که وجود آن ها الزامی است.
این دستگاه ها در ابعاد مختلف تولید و عرضه می گردند و کارخانجات بر اساس ظرفیت تولید خود از بین این دستگاه ها انتخاب و خریداری می نمایند.