فروش دستگاه بسته بندی 10 توزین حبوبات چینی

فروش دستگاه بسته بندی 10 توزین چینی

دستگاه بسته بندی حبوبات چینی 10 توزین روتاری به صورت مستقیم از کشور چین وارد شده و سپس در ایران، شهر کرج توسط شرکت های سازنده دستگاههای بسته بندی مونتاژ می گردد. کمتر شرکتی توان ساخت چنین ماشین آلاتی را به صورت یکپارچه دارا می باشد.

دستگاه بسته بندی 10 توزین چیست؟

در کشور ما ایران، دستگاه هایی که ساخته می شود و عمدتا در بیش از 90 درصد شرکت های بسته بندی قرار گرفته است، دستگاه 4 توزین یا دو توزین است که دارای کیفیت به نسبت خوبی می باشد.

سرعت این دستگاه ها روزانه تا 10 الی 15 تن با توجه به محصول می رسد.

در زمینه حبوبات و خشکبار، این مقدار از کار اگر یک شرکت بسته بندی تنها در شهر یا استان خود فعالیت داشته باشد، سطح بسیار بالایی به شمار می آید که می تواند برای یک شرکت ثمره بسیار بالایی داشته باشد که بتواند بیش از این مقدار فروش خود را به بازار عرضه نماید.

دستگاه بسته بندی چینی

دستگاه بسته بندی چینی یا ایرانی

متاسفانه بدی دستگاه های چینی این است که قیمت بسیار فضایی ای دارند و دستگاه بسته بندی 10 توزین به دلیل اینکه بخشی از آن باید از کشور چین قطعات و یا بخش کاملی وارد شود، هزینه تمام شده کاملا به صورت دلاری محاسبه می شود و هرچه قیمت افزایش پیدا نماید یا نرخ ارز کاهش یابد، در نرخ دلار بسیار تاثیرگذار است.

دستگاه بسته بندی خارجی

دستگاه بسته بندی حبوبات چینی

اگر دارای سرمایه بالای 200 میلیون تومان هستید و می خواهید یک خط بسیار پیشرفته که تا چندین سال بعد، هیچ شرکتی نتواند از لحاظ کیفیت دستگاه ها و هزینه تمام شده با شما رقابت کند، توصیه می کنیم حتما در خط تان از دستگاه بسته بندی 10 توزین و همچنین دستگاه سورتینگ رنگی بهره ببرید که بسیار به شما در داشتن یک خط بسته بندی پیشرفته حبوبات کمک خواهند نمود.

دستگاه بسته بندی 10 توزین