دستگاه سورتینگ بسته بندی حبوبات

فروش دستگاه سورتینگ حبوبات و بسته بندی برای 15 تن در روز فکر می کنیم به اندازه کافی نیاز مشتریان را مرتفع نماید. یک بوجاری لیزری یا اپتیک 3 کاناله به راحتی می تواند در روز چنین نیازی را رفع نماید. قیمت ساخت آن بسته به نرخ روز دلار است.

دستگاه سورتینگ بسته بندی حبوبات

دستگاه سورتینگ حبوبات می تواند به راحتی تمامی محصولی که به آن داده می شود را به اجزای مختلف تقسیم بندی نماید.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]برخی از مشتریان سوال می کنند که برای بوجاری آن یعنی دیگر نیازی نیست که چندین بار محصول را از دستگاه عبور دهیم؟[/box]

بله می توانیم با اطمینان بگوییم که یک بار عبور دادن محصول از دستگاه سورتینگ، تمامی اجزای را از یک دیگر تفکیک می کند و حتی سایز بندی نیز می نماید.

کار سایز بندی در گذشته توسط دستگاه بوجاری حبوبات ثابت یا چرخدار صورت می گرفته که متاسفانه این دستگاه توانایی تنها 70% محصول را داشت.

حتما پس از قرار دادن دستگاه بوجاری باید از دستگاه نوار نقاله دستچین برای تفکیک کردن کامل محصول توسط نیروی انسانی کمک گرفته می شد.

اما با این دستگاه دیگر به راحتی می توان محصول را بدون هیچ گونه استرسی از اینکه محصول دارای انواع آشغال های ریز در آن باشد، به صورت تفکیک شده به بازار ارائه نمود.

دستگاه سورتینگ برنج

 

دستگاه بسته بندی حبوبات توزین دار

مرحله بعد از دستگاه سورتینگ حبوبات استفاده از دستگاه بسته بندی توزین دار است.

دستگاه توزین دار که از تک توزین تا 4 توزین در داخل کشور ما ساخته می شود، به راحتی کار بسته بندی انواع حبوبات را به صورت وزنی انجام می دهد.

می توان با قدرت بیان نمود که بیش از 95% کارخانه جات ما از دستگاه های دو توزین یا 4 توزین استفاده می کنند، در حالی که مابقی آن ها از تک توزین در سیستم کاری خود بهره برداری می نمایند.

دستگاه سورتینگ حبوبات