خرید خط تولید بسته بندی حبوبات دو توزین

دستگاه بسته بندی دو توزین یکی از ماشین آلات به کار رفته در خط حبوبات است که از طرف شرکت تولید کننده قطعات و ماشین آلات رودیاکو، به راحتی می تواند خریداری شود. هر دستگاهی مدت زمان ساختی دارد که این مدت زمان متفاوت است.

 دستگاه بسته بندی دو توزین

دستگاه بسته بندی دو توزین چیست؟

دستگاه بسته بندی دو توزین به دستگاهی می گویند که توسط دو عدد ترازو و لودسل، کار وزن کشی محصول را در هر چند ثانیه یکبار به اندازه دقیق انجام می دهد.

در بخش توزین دستگاه که به صورت عمودی ساخته می شود تا به راحتی محصول داخل ترازو های دستگاه توسط ویبراتور ها ریخته شود، کار توزین انجام می گردد.

توزین یا وزن کشی محصول یکی از مهم ترین کار هایی است که یک دستگاه بسته بندی و پرکن انجام می دهند.

سرعت یک کارگاه یا کارخانه بسته بندی حبوبات به سرعت دستگاه بستگی دارد. هر چه سرعت دستگاه افزایش یابد در نتیجه سرعت خط بسته بندی نیز با سرعت بیشتری بالاترین خروجی را خواهد داشت.

دستگاه دو توزین بسته بندی

خرید خط بسته بندی حبوبات

خط بسته بندی حبوبات از 5 دستگاه اصلی تشکیل می شود که هر چه این دستگاه ها سریع تر عمل کنند، قطعا سرعت بسته بندی افزایش می یابد.

کم سرعت ترین این دستگاه ها بوجاری است که معولا در حدود 500 کیلوگرم در ساعت حبوبات را بوجاری می نماید، بنابراین سرعت دستگاه های دیگر بر اساس دستگاه بوجاری حبوبات تنظیم خواهد شد و در نهایت با سرعت 500 کیلوگرم در ساعت عمل خواهد کرد.

البته می توانید از دستگاه های بزرگتر نیز برای این زمینه بهره ببرید که به راحتی سرعت خط بسته بندی حبوبات خود را افزایش دهید.