شرکت سازنده دستگاه کیسه پرکن بسته بندی چهار توزین

سازنده دستگاه کیسه پرکن بسته بندی چهار توزین

دستگاه پرکن بسته بندی چهار توزین به دستگاهی گویند که بعد از پرکردن کیسه، گونی یا کارتن با توجه به نیاز مشتری، با وجود یک نوار نقاله انتقال محصول، کار دوخت حرارتی یا نخی را بر روی آن انجام می دهد. شرکت سازنده رودیاکو در شهر کرج، انواع مدل های مختلف این ماشین آلات را می سازد.

انواع مدل دستگاه پرکن بسته بندی

دستگاه پرکن بسته بندی برای مواد گرانولی با مایعات متفاوت است. تخصص ما در زمینه دستگاه های پرکن بسته بندی گرانولی می باشند که عموما به کار بسته بندی خشکبار و حبوبات و غلات می باشند.

البته کارخانه جات مختلف دیگری نیز هستند که برای محصول شان به دنبال دستگاه پرکن می باشند و می توانند با گرفتن مشاوره از مشاوران شرکت رودیاکو، این کار را به نحو احسن انجام دهند.

دستگاه پرکن چهار توزین گونی

دستگاه های پرکن به دو نحو حجمی یا توزین دار می توانند ساخته شوند.

دستگاه های حجمی زیاد مناسب نیستند چرا که به صورت دقیق نمی تواند کار وزن کشی را انجام دهد، اما اگر به دنبال یک دستگاهی هستید که کار وزن کشی را به خوبی انجام دهد، می توانید از دستگاه های توزین دار در این زمینه استفاده نمایید.

دستگاه های توزین دار را نیز می توان از دستگاه تک توزین، دو یا چهار توزین تولید نمود که بهترین و پر سرعت ترین آن ها، دستگاه پرکن چهار توزین است.

به تازگی یکی از مشتریان مان برای دستگاه پرکن چهار توزین برای فروش عمده بادام زمینی درخواست داده بود که کارش انجام شد و بار به کارخانه مشتری ارسال گردید.

فروش دستگاه پرکن چهار توزین

رودیاکو شرکت سازنده انواع دستگاه پرکن بسته بندی

اگر بخواهیم لیست تمامی محصولات را خدمت تان معرفی کنیم، درست است که بسیار زیاد خواهد شد، اما برای آشنایی بیشتر با مجموعه و کیفیت دستگاه ها می توانید به راحتی لیست محصولات را مطالعه نمایید و اقدام به خرید انواع دستگاه پرکن یا بسته بندی در زمینه محصولات غذایی مختلف اقدام نمایید.