فروش دستگاه دوخت ریلی با 12 ماه گارانتی

فروش دستگاه دوخت ریلی با گارانتی

فروش دستگاه دوخت ریلی ولومی ایستاده با تاریخ زن، افقی، عمودی جهت انواع پلاستیک، نایلون، فویل و پاکت های نازک با حداکثر 400 میکرون که توسط ابزار حرارتی کارش را انجام می دهد، در هر تعدادی به صورت مستقیم از انبار با ارائه فاکتور رسمی به همراه قید 12 ماه گارانتی ارائه می گردد.

دستگاه دوخت ریلی چیست؟

با توجه به اینکه امروزه کار در منزل و فروشگاه ها بسیار رونق گرفته است و اکثریت افراد برای ارائه محصول خود به بازار، با کمترین سرمایه می خواهند که فعالیت داشته باشند، دستگاه های دوخت پلاستیک و فویل رومیزی بسیار پرکاربرد می باشند.

انواع دستگاه دوخت پلاستیک به صورت زیر می باشد که هر کدام بر اساس نیاز، ساخته و به کشور وارد یا در داخل کشور تولید می شوند:

 • دستگاه دوخت ریلی عمودی
 • دستگاه دوخت ریلی افقی
 • دستگاه دوخت ریلی با تزریق گاز
 • دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن
 • دستگاه دوخت پدالی
 • دستگاه دوخت رومیزی دستی
 • دستگاه دوخت پرتابل

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]پرکاربرد ترین دستگاه بین دستگاه های بالا، مدل عمودی و پس از آن افقی است.[/box]

دستگاه دوخت ریلی افقی

چون در بین انواع دستگاه هایی که در بالا بیان شده، تنها می خواهیم به بحث دستگاه ریلی بپردازیم پس تنها مدل های مختلف آن را می خواهیم بیان نماییم.

دستگاه دوخت ریلی افقی به دستگاهی می گویند که پاکت بسته بندی را باید افقی کرد و از زیر خط ریل قرار داد تا توسط نوار نقاله دستگاه عبور آن انجام شود.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]این ماشین برای مواد پودری و مایعات مناسب نمی باشد و توصیه می کنیم به جای دستگاه افقی، برای این محصولات از دستگاه دوخت بسته بندی عمودی استفاده شود.[/box]

دستگاه دوخت ریلی افقی

فیلم دستگاه دوخت ریلی افقی

قطعا افرادی که می خواهند این محصول را خریداری کنند باید بدانند که ویژگی های فنی و همچنین کارایی آن به چه صورت است که به این طریق به سادگی خواهند دید.

مشخصات فنی دستگاه دوخت ریلی افقی

این ماشین چندین بخش دارد که برای مشتریان می تواند مهم باشد:

 • وزن دستگاه: 32 کیلوگرم
 • سرعت دستگاه در دقیقه: 16 متر بر ثانیه
 • ضخامت دوخت: 10 میلیمتر
 • قطر دوخت: 400 میکرون که استاندارد جهانی می باشد
 • میزان گارانتی: 12 ماه
 • قیمت دستگاه: به روز و با توجه به نرخ دلار
 • حداکثر وزن پاکت: 5 کیلوگرم

مشخصات فنی دستگاه دوخت ریلی

دستگاه دوخت ریلی عمودی

دستگاه بسته بندی دوخت ریلی عمودی توانایی بسته بندی و پاکت زنی تا حداقل 5 کیلوگرم الی پاکت های 30 کیلوگرمی را دارا می باشد.

چه کارخانه جاتی می توانند از دستگاه بسته بندی عمودی استفاده نمایند؟

تمامی کارخانه جات و حتی شرکت های بسته بندی محصولات مختلف اگر می توانند بهتر است که از دستگاه دوخت ریلی عمودی به جای افقی استفاده کنند، چرا که مزیت بسیار بالاتری نسبت به دستگاه های افقی دارد.

قطعا اگر در آینده شرکت مورد نظر خواست کارش را رونق بخشد، با این مسئله مواجه نخواهد شد که این دستگاه برای مایعات و یا مواد پودری خوب نخواهد بود.

دستگاه دوخت ریلی عمودی

دستگاه دوخت ریلی عمودی

فیلم دستگاه دوخت ریلی عمودی

با توجه به اینکه فیلم مدل افقی را مشاهده کردید، بهتر است که فیلم دستگاه دوخت عمودی را نیز ببینید تا بتوانید به بهترین صورت برای خرید تصمیم گیری نمایید.

مشخصات فنی دستگاه دوخت ریلی

دستگاه دوخت عمودی با افقی تفاوت های ظاهری مختلفی دارد که در این بین باید تمام مشخصات فنی آن را آورد تا مشتری بداند چه دستگاهی را می خواهد خرید نماید.

مشخصات فنی دستگاه دوخت ریلی عمودی

دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن

توصیه می کنیم با توجه به هزینه بالایی که باید برای تاریخ زن بپردازید و تاریخ زن ها عمدتا لاتین هستند و امروزه نزدیک به 1 میلیون نیز دوباره هزینه برای تغییر حروف لاتین به فارسی را خواهید داشت، از تاریخ زن های دستی یا جت پیرینتر به صورت مستقل بهره ببرید.

در این صورت قطعا مطمئن خواهید بود که اگر دستگاه دچار مشکلی شود، شما دچار مشکلی نخواهید شد و هزینه ای که بابت دستگاه کرده اید، به صورت کامل از بین نخواهد رفت.

دستگاه دوخت ریلی با تزریق گاز

دستگاه دوخت ریلی با تزریق گاز سیستم بسیار عالی است که توسط آن می توان بسته بندی ها را از هر گازی که می خواهیم پر نماییم و یا حتی نایلون حبابدار بسازیم.

اگر دقت کرده باشید، نایلون های حبابدار بسیار محافظ خوبی نیز به شمار می آیند.

درست است که نایلون حباب دار هایی که توسط این دستگاه تولید می شوند، برای همه مدل بسته بندی ها مناسب نیست، اما بسیار راحت می تواند جایگزین نایلون حباب دار های زیر شوند.

دستگاه دوخت ریلی دست دوم

دستگاه دوخت ریلی دست دوم نسبت به نو مزیت زیادی ندارد، چه بسا کیفیت یک دستگاه نو قطعا بالاتر است.

توصیه می کنیم یک دستگاه دست دوم را حداقل با نصف قیمت یک دستگاه نو خریداری کنید تا از این طریق بتوانید سود کنید، وگرنه با پرداخت بیشتر از این مقدار قطعا به نفع تان خرید دستگاه دوخت حرارتی نو می باشد.

بدنه دستگاه دوخت ریلی

انواع بدنه ای که در جهان برای دستگاه های دوخت ریلی تولید می گردد، به سه صورت زیر است:

 • بدنه رنگی
 • بدنه استیل استنلس
 • بدنه رنگی روکش استیل

توصیه ما این است که با پرداخت مبلغ بیشتر و بالاتری اقدام به خرید دستگاه با بدنه روکش استیل یا تمام استیل بنمایید.

بدنه رنگی با گذشت زمان متاسفانه دچار مشکل امکان دارد بشود و با ریختن اسید بر روی آن، رنگش خواهد رفت.

اما بدنه استیل دچار این مسائل و مشکلات نخواهد شد.

دستگاه دوخت ریلی پلاستیک

نام های دیگر دستگاه دوخت ریلی

در بازار نام های دیگری که برای آن می نامند، به صورت زیر است:

 • دستگاه دوخت پلاستیک
 • دستگاه دوخت نایلون پلاستیک
 • دستگاه دوخت ریلی بسته بندی
 • دستگاه دوخت نایلون ریلی
 • دستگاه دوخت حرارتی
 • دستگاه دوخت فویل

قیمت فروش دستگاه دوخت ریلی

قیمت فروش دستگاه دوخت ریلی به روز بستگی دارد که قیمت دلار چقدر در آن روز کاهش یا افزایش یابد.

به دلیل اینکه قیمت ها در کشور ما هر روز متغیر است و در نهایت افزایش یا کاهش آن مشخص می شود و دستگاه های وارداتی به دلیل داشتن حواله، باید مشخص شوند که حواله شان و هزینه های جاری و گمرکی شان چقدر می شود، به روز محاسبه و به فروش می رسند.

البته در بحث خرید دستگاه دوخت ریلی باید این موضوع را بدانید که در کشور ما هر چه زودتر هر محصولی را خریداری کنید، قطعا بهتر خواهد بود و برای تان به صرفه تر است.

خود به خود همیشه قیمت دستگاه ها و ماشین آلات از گذشته تا کنون مدام در حال افزایش بوده و هیچ موقع دیده نشده که کاهش یابد.

دستگاه دوخت ریلی برای وزن تا 50 کیلوگرم

دستگاه دوخت ریلی صنعتی برای وزن تا 50 کیلوگرم