دستگاه بسته بندی لیمو عمانی

قیمت فروش دستگاه بسته بندی لیموترش و عمانی خشک شده در بازار با توجه به هزینه ساخت، تولید و سرعت های متفاوتی که انواع ماشین آلات دارا هستند، از 15 میلیون تا 110 تومن را شامل می شود.دستگاه بسته بندی لیمون عمانی

تفاوت دستگاه بسته بندی لیموترش و حبوبات

درست است که تمامی دستگاه هایی که حبوبات، شکر و همچنین پسته و آجیل را بسته بندی می نمایند، می توانند به راحتی لیموترش را نیز بسته بندی نماید، اما موضوع اینجاست که دستگاه یک لوله یقه دارد و این لوله یقه هر چه بزرگتر باشد، برای لیمو مناسب است، در حالی که اگر کوچک باشد به راحتی لیمو ها از لوله عبور نمی کنند.

بنابراین تفاوت اصلی در بخش پرکن است که لوله و یقه باید تغییراتی داشته باشد تا عرض نایلون پلاستیک بزرگ یا کوچک شود و از طرفی بحث پرکن نیز باید محصول به راحتی از لوله پایین برود و درون لوله با هم برخوردی نداشته باشند.

لوله یقه دستگاه بسته بندی حبوبات

و از طرف دیگر دستگاه بسته بندی توزین دار که برای لیمو عمانی ساخته می شود، قطعا دقت پایین تری برای حبوبات خواهد داشت، و این مسئله به صورت تجربی بار ها مشاهده شده است.

لیمو عمانی بسته بندی

چرا که در بخش توزین هر چه بزرگتر باشد که به دلیل اینکه محصول لیمو عمانی بزرگتر است، کار بسته بندی برای محصولات ریزتر مانند نمک و شکر دچار بی دقتی در کار دستگاه خواهد شد.

سرعت دستگاه بسته بندی لیمو عمانی

بسته به این که کدام یک از دستگاه های زیر را من جمله تک توزین، دو توزین یا چهار توزین برای بسته بندی و کار لیمو عمانی انتخاب می کنید، می تواند قیمت دستگاه متفاوت باشد و سرعت دستگاه نیز تغییراتی داشته باشد.

دستگاه بسته بندی عمانی لیمو

اگر می خواهید در روز بالای 15 تن بسته بندی نمایید، توصیه می کنیم از دستگاه 4 توزین بهره ببرید، در غیر این صورت دستگاه دو توزین و تک توزین نیز می توانند به صورت تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک کار شما را حل نمایند.