دستگاه سورتینگ سیب درختی

دستگاه سورتینگ سیب

تولید کننده دستگاه سورتینگ میوه جات من جمله سیب درختی می تواند نیاز عمده باغداران کشور ما را برای انواع تولیدات خودشان مرتفع نماید. مدل های سیاری در این زمینه ساخته شده است که با قیمت فروش مناسب در اختیار مشتریان مربوطه قرار می گیرد.

میزان تولید سیب در کشور ما در کل سال و چهار فصل آن صورت می گیرد.

سال گذشته 5 هزار تن سیب توسط باغداران ما تولید شد و مشتریان بسیاری از کشور روسیه را به خود اختصاص داده بود که متاسفانه به دلیل عدم دقت در سورت بندی، اکثریت روس ها یا خرید نمی کردند و یا با قیمت بسیار اندکی نسبت به قیمت واقعی محصول کار خرید را انجام می دادند.

کار دستگاه سورتینگ میوه سیب درختی چیست؟

کار اصلی دستگاه به صورت زیر است:

  • تفکیک سیب سالم از ناسالم
  • سایز بندی
  • تفکیک بر اساس رنگ

سورتینگ میوه زمانی ارزش دارد که تمامی میوه ها در یک سطح از رنگ و اندازه درون سبد چیده شده باشند.

لذتی که مشتریان و خریداران در زمینه خرید میوه سورت شده برای بازار داخلی و یا خارجی دارند، بسیار بیشتر از خرید به صورت فله می باشد.

همیشه در خرید فله میوه جات این ترس وجود دارد که آیا زیر بار، محصول کاملا سالم وجود دارد و یا اینکه محصول زیر بار دچار فساد و خرابی است که قطعا باعث می شود محصولات دیگر هم به زودی دچار فساد شوند.

دستگاه سورتینگ میوه سیب درختی

زمان ساخت دستگاه سورتینگ سیب

مدت زمانی که طول می کشد یک دستگاه سورتینگ سیب ساخته شود تقریبا نزدیک به 30 الی 40 روز می باشد.

این دستگه نیاز به نیروی اپراتور تنها یک نفر دارد که دستگاه را تنظیم نماید چه مدل سیب هایی را از یکدیگر جدا کند.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]راحتی کار با دستگاه به صورتی است که اگر شما با یکی از نرم افزار های اجتماعی مانند واتس اپ یا تلگرام کار کرده باشید، به همان راحتی هم می توانید از این دستگاه بهره ببرید.[/box]