فروش دستگاه سورتینگ میوه

دستگاه سورتینگ میوه سیب درختی

این مرکز فروش دستگاه سورتینگ میوه سیب درختی با ارائه خط کامل آن که شامل شستشو، تفکیک سایز و تشخصی خراب از سالم است، با توجه به نیاز مشتریان از حداقل 2 تن الی 50 تن در روز آماده تحویل می باشد.

دستگاه هایی که 2 تن الی 10 تن در روز قابلیت کار دارند، برای اکثریت شرکت های ایرانی من جمله سردخانه داران مناسب می باشند.

در استان آذربایجان غربی این مسئله بسیار مشاهده می شود که تولید کنندگان و باغداران سیب درختی برای اینکه بتوانند محصول خود را با قیمت بسیار بالاتری به بازار عرضه کنند، نیاز به دستگاه سورتینگ سیب دارند.

اما مسئله اینجاست که آیا دستگاه شست و شو نیز مهم است یا تنها دستگاه سورتینگ باشد کافی است؟

اگر در تناژ های بالای کار می کنید و نیاز به دستگاه اتوماتیک دارید، حتما توصیه می کنیم از دستگاه شست و شو میوه و براق کنی آن نیز بهره ببرید.

اما در صورتی که می خواهید صرفا کار سورتینگ را برای تان انجام دهید، یک مدل سورتینگ قابل حرکت داریم که ظرفیت آن 2 تن در روز است و همچنین می توانید توسط تراکتور یا ماشین های مشابه آن را تا باغ میوه جابجا نمایید.

البته هستند افرادی که پس از خرید دستگاه سورتینگ سیب هر روزه آن را اجاره می دهند و از اجاره بها آن نیز سود بسیاری می برند.

دستگاه سورتینگ سیب

مرکز فروش دستگاه سورتینگ سیب

امروزه تلفیق صنعت با میوه داری سبب راحتی بسیار در این زمینه شده است و حتی دستگاه های مختلفی را می توان نام برد که سختی کندن میوه از روی درختان را خود انجام می دهند.

کیفیت کار در زمینه باغداری سبب افزایش بیشتر میوه ها بر روی درختان شده و یکی از آن ها کندن علف های هرز از زمین است.

خوشبخانه برای این مسئله نیز دستگاه هایی ارائه شده است که توانایی کامل آن را نیز دارد.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]به همین صورت که در زمینه باغداری دستگاه های مختلفی ساخته و ارائه شده اند، در زمینه سورتینگ میوه هایی نظیر سیب، گلابی، پرتقال، نارنگی، نارنج که سطح باغ های زیر کشت آن در کشور ما بسیار است، دستگاه های مخصوص آن نیز ساخته شده است.[/box]