خرید دستگاه دوخت گونی اتوماتیک

دستگاه دوخت گونی اتوماتیک صنعتی با تجهیزات پیشرفته توانایی بالا برای دوخت کیسه های نخی پارچه ای کاغذی کاربرد داشته و در مدل های گوناگون ابعاد مختلف با رنج متفاوتی از قیمت در بازار به خریداران ارائه می شود.

مشخصات دستگاه دوخت گونی اتوماتیک

دستگاه دوخت گونی اتوماتیک یکی از دستگاه های پیشرفته و مجهز می باشد که عمل برش و دوخت گونی ها را انجام می دهد.
گونی ها پس از برش خوردن توسط میز اتوماتیک به واحد دوخت هدایت می گردند.
گونی ها در صنعت بسته بندی و عرضه بسیاری از مواد مانند قند، برنج و آجیل به کار می روند.
سرعت کار در انواع دستگاه های دوخت گونی متفاوت می باشد.
برخی از مدل های این دستگاه تقریبا در هر دقیقه 30 تا 40 کیسه تولید می نمایند و این قابلیت را دارا می باشد که آمار تعداد کیسه های تولید شده را گزارش دهند.
همچنین دارای قسمتی می باشند که مارک بر روی گونی چاپ نماید.
یکی دیگر از تجهیزات این دستگاه ها فن مکنده ای می باشد که بر روی دستگاه تعبیه شده است و از پخش شدن دود دستگاه در محیط جلوگیری می نماید. دستگاه های اتوماتیک دارای سیستم باز کن درب گونی و کنترل لبه آن نیز می باشند.

دستگاه دوخت گونی اتوماتیک

انواع دستگاه دوخت سر گونی اتوماتیک

دستگاه دوخت سر گونی برای دوختن و بستن سر کیسه گونی ها در اندازه های مختلف که برای بسته بندی مواد گوناگون مثل برنج یا مواد شیمیایی استفاده می شوند به کار می رود.
انواع این دستگاه ها کار دوخت را به وسیله نخ انجام می دهند.
این دستگاه های دوخت در انواع دستی و اتوماتیک و یا پرتابل تولید و عرضه می گردند.
این دستگاه دوخت سر گونی اتوماتیک خود در مدل های مختلف تولید می گردند که ابعاد، سرعت و ظرفیت تولید آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد.
همچنین نوع دوخت آن ها نیز یکی نیست و دوخت درب گونی به صورت ساده یک ردیف، دو ردیف یا ضربدری انجام می دهند.
مدل های این دستگاه های اتوماتیک بسته به نوع کشور تولید کننده و برند آن ها نیز با هم متفاوت می باشند و چین و ژاپن دو کور تولید کننده  این دستگاه ها می باشند.

انواع دستگاه دوخت سر گونی اتوماتیک

دستگاه دوخت سر گونی دستی

خرید دستگاه برش و دوخت گونی مناسب با کار شما

برای خرید دستگاه برش و دوخت گونی مناسب باید حجم کاری خود را در نظر گرفت و نسبت به جنس کیسه و گونی، ضخامت آن و اندازه های سر کیسه دستگاه مناسب را خریداری نمود.
از آن جایی که دستگاه های برش و دوخت در انواع دستی و اتوماتیک موجود می باشد.
دستگاه های دستی سرعت بسیار کمتری برای تولید گونی دارند در مشاغلی که روزانه به تولید تعداد کمی گونی نیاز می باشد.
خریداری دستگاه های دوخت گونی دستی که قیمتی ارزان تر می باشند دارای توجیه اقتصادی می باشد.
همچنین برای تهیه دستگاه دوخت باید به حجم فضایی که برای کار در اختیار داریم توجه شود و برای فضاهایی کوچک دستگاه هایی با ابعاد کوچک تر تهیه گردد.
برای تهیه دستگاه مناسب دوخت گونی می توانید با کارشناسان فروش دستگاه ها به صورت تلفنی، حضوری یا آنلاین مشورت نمایید و از راهنمایی آن ها بهره مند شده و با مشخصات انواع دستگاه ها آشنا گردید.

خرید دستگاه برش و دوخت گونی

دستگاه برش گونی دستی چگونه است؟

دستگاه برش گونی دستی یکی از دستگاه  کوچک ساده می باشد که برای برش و دوخت گونی  به کار می رود و به راحتی می توان آن را به هر مکانی حمل کرد. این دستگاه نسبت به دستگاه های اتوماتیک از سرعت عمل بسیار کمتری برخوردار است و برای کار کرد خود نیاز به اپراتور دارد.
اما کار با این دستگاه بسیار ساده می باشد و نیاز به هیچ گونه مهارتی ندارد.
گونی های دوخته شده به وسیله دستگاه برای حمل و عرضه انواع آجیل، برنج، خشکبار یا قند و شکر و مواد پودری به کار برده می شود.
منظور از دستی بودن این دستگاه این است که نیروی لازم برای دوخت و برش به وسیله دست و فشار آن تامین می گردد و نوع سیستم دستگاه مکانیکی می باشد.
قیمت این دستگاه های دستی نسبت به انواع اتوماتیک ارزان تر می باشد و برای تهیه آن سرمایه و هزینه کمی لازم می باشد.

دستگاه برش گونی دستی

قیمت دستگاه دوخت گونی اتوماتیک صنعتی

دستگاه دوخت گونی اتوماتیک صنعتی که در ابعاد بزرگی تولید می شود و دارای سرعت دوخت بالایی می باشد.
از آن جایی که دارای هزینه تولید بالایی می باشد و از چرخ های خارجی در تولید آن استفاده می گردد، قیمت آن نیز بالا می باشد و در مدل های پیشرفته صنعتی قیمت آن تا 200 میلیون تومان نیز می رسد.
این دستگاه ها از کشور های دیگر مانند چین، ژاپن و یا تایوان وارد کشور می شود و یا اینکه با استفاده از قطعات خارجی در داخل کشور مونتاژ و تولید می گردد.
برای اطلاع از انواع دستگاه ها و قیمت آن ها می توانید به سایت فروش اینترنتی مراجعه کرده و جزئیات کامل آن ها را نیز مشاهده نمایید .
همچنین می توانید به صورت تلفنی قیمت دستگاه ها را سوال نموده و برای انتخاب دستگاه مناسب از مشاورین شرکت کمک گرفته تا بهترین نوع دستگاه را برحسب نیاز کاری خود و مقدار ظرفیت تولید خریداری نمایید.

قیمت دستگاه دوخت گونی اتوماتیک صنعتی