دستگاه دوخت گونی اتوماتیک صنعتی با تجهیزات پیشرفته توانایی بالا برای دوخت کیسه های نخی پارچه ای کاغذی کاربرد داشته و در مدل های گوناگون ابعاد مختلف با رنج متفاوتی از قیمت در بازار به خریداران ارائه می شود.

 

انواع دستگاه برش گونی پلاستیکی

دستگاه های برش گونی پلاستیکی که برای بریدن و جدا کردن گونی از رول آن استفاده می شوند در انواع مختلفی می باشند که از جمله آن ها می توان به دستگاه برش گونی دستی و اتوماتیک ، پدالی و پنوماتیک اشاره نمود.
این انواع دستگاه برش گونی پلاستیکی خود شامل مدل های مختلف کوچک و بزرگ دستگاه می شوند که از لحاظ برخی جزئیات و ابعاد با یکدیگر متفاوت می باشند .
کار کردن با انواع دستگاه برش گونی تقریبا ساده می باشد و نیاز به مهارت های خاصی ندارد.
از این دستگاه های برقی می توان در مشاغل خانگی یا صنعتی گونی دوزی استفاده نمود.
مصرف برق این دستگاه ها نیز زیاد نمی باشد از این رو می توان این دستگاه های برش را جزء دستگاه های پربازده و کم مصرف محسوب نمود.
به وسیله دستگاه های برش گونی در انواع مختلف می توان جنس های مختلف گونی پارچه ای ، پلاستیکی و پلیمری را برش زد.

انواع دستگاه برش گونی پلاستیکی

دستگاه برش گونی پدالی چگونه عمل می کند ؟

همان طور که گفته شد دستگاه برش گونی پدالی یکی از انواع دستگاه برش گونی می باشد.
این دستگاه دارای یک میز کار بزرگ می باشد که می توان رول گونی را بر روی آن پهن کرد.
سیم برش المنتی دستگاه برش که دارای حرارت مناسبی می باشد توسط پدال مخصوص هدایت شده و بر روی مکان مشخص شده از رول گونی فرود می آید تا گونی را در سایز و ابعاد دلخواه و تعیین شده برش بزند.
دستگاه های برش پدالی نیز جزء دستگاه های ساده می باشند که کاربری آن ها پیچیدگی خاصی ندارد و به راحتی و با سرعت مطلوب می توان به وسیله آن گونی هایی در تیراژ بالا را آماده کرد.
از آن جایی که پدال دستگاه باید توسط کاربر فشرده شود می توان گفت سرعت عملکرد دستگاه با سرعت کار اپراتور رابطه مستقیمی دارد.
میزان حرارت سیم برش المنتی را بر حسب ضخامت گونی می توان تنظیم نمود.
کیفیت و دقت برش در این دستگاه در حد عالی می باشد و همواره یکی از پیشنهاد های کارشناسان فروش به خریداران دستگاه برش گونی می باشد.

دستگاه برش گونی پدالی چگونه عمل می کند ؟

لیست قیمت انواع دستگاه برش گونی

برای خرید دستگاه برش گونی اتوماتیک یا دستی می توان به سایت فروش اینترنتی شرکت عرضه دستگاه های ما مراجعه نمود و در آن جا لیست قیمت انواع دستگاه برش گونی را مشاهده نمود.
برحسب بودجه و توان مالی و نوع نیاز می توان دستگاه مناسب را از بین دستگاه های برش گونی ارائه شده انتخاب نمود .
خرید از فروشگاه آنلاین ما با توجه به سابقه درخشان در امر تولید و عرضه دستگاه ها همواره مورد توجه کارخانجات و مجموعه های زیادی بوده است.
مشتریان می توانند با اطمینان خاطر دستگاه های برش را بر حسب نیاز خود سفارش داده و آن را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایند .
دستگاه های عرضه شده دارای ضمانت نامه بوده و خدمات پس از فروش آن ها سبب می شود هر زمان در انجام کار با دستگاه با مشکل مواجه شدید تنها با یک تماس تلفنی مشکل را بر طرف نموده و به نحو احسن از کارایی دستگاه استفاده نمایید.

دستگاه برش گونی دستی چگونه است؟

دستگاه برش گونی دستی یکی از دستگاه  کوچک ساده می باشد که برای برش و دوخت گونی به کار می رود و به راحتی می توان آن را به هر مکانی حمل کرد. این دستگاه نسبت به دستگاه های اتوماتیک از سرعت عمل بسیار کمتری برخوردار است و برای کار کرد خود نیاز به اپراتور دارد.
اما کار با این دستگاه بسیار ساده می باشد و نیاز به هیچ گونه مهارتی ندارد.
گونی های دوخته شده به وسیله دستگاه برای حمل و عرضه انواع آجیل، برنج، خشکبار یا قند و شکر و مواد پودری به کار برده می شود.
منظور از دستی بودن این دستگاه این است که نیروی لازم برای دوخت و برش به وسیله دست و فشار آن تامین می گردد و نوع سیستم دستگاه مکانیکی می باشد.
قیمت این دستگاه های دستی نسبت به انواع اتوماتیک ارزان تر می باشد و برای تهیه آن سرمایه و هزینه کمی لازم می باشد.

فروش ویژه اینترنتی دستگاه دوخت پلاستیک خانگی