قیمت فروش انواع دستگاه سیل پک اتوماتیک + دستی

قیمت فروش انواع دستگاه سیل پک

 

انواع دستگاه سیل پک اتوماتیک و دستی برای بسته بندی و نگهداری طولانی مدت مواد غذایی در رستوران ها فروشگاه ها کارگاه های بسته بندی بسیار مورد توجه بوده و قیمت این دستگاه بسته به مدل و عملکرد آن متفاوت و از پایین ترین تا بالاترین قیمت ها از طریق نمایندگی های معتبر ماشین آلات صنعتی به فروش می رسد.

معرفی دستگاه سیل پک روتاری اتوماتیک

دستگاه سیل پک روتاری اتوماتیک مناسب برای بسته بندی انواع مواد غذایی با ماندگاری بالا مانند: انواع مواد غذایی گوشتی، غذاهای آماده و نیمه آماده منجمد و تازه، لبنیات مانند: ماست، دوغ وشیر و انواع سالاد های مورد استفاده در فست فود ها و رستوران ها مانند: سالاد میوه، سالادفصل، سالاد الویه و غیره،خرمل،انواع خشکبار، شورها و ترشیجات و دیگر محصولات.
دستگاه سیل پک روتاری می تواند به صورت بسته بندی های تک نفره محصولاتی که در بالا برای شما نام بردیم را به آسانی و سرعت بالا بسته بندی کند.
توسط این می توان محصولات غذایی را به صورت کاملا بهداشتی در طولانی مدت نگه داری کرد زیرا دستگاه سیل پک روتاری توسط بسته بندی مناسبی که دارد باعث جلو گیری از فاسد شد و خرابی محصولات می شود.
دستگاه سیل پک روتاری دارای مدل های مختلفی مانند دستگاه روتاری نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک می باشد که هر کدام قابلیت های متفاوتی خواهند داشت.

دستگاه سیل پک روتاری اتوماتیک

طرز کار و قیمت دستگاه سیل وکیوم دستی

دستگاه سیل وکیوم در مدل های دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید شده و در بازار عرضه می شوند.
دستگاه سیل وکیوم دستی مناسب برای مکان هایی با فضای محدود مناسب می باشند.
از دستگاه سیل وکیوم دستی در فروشگاه ها و رستوران ها برای بسته بندی وکیوم انواع سالاد ها، خشکبار، مواد غذایی آماده و نیمه آماده، انواع نوشیدنی ها و غیره.
قیمت دستگاه سیل وکیوم دستی بستگی به مدل دستگاه و ظرفیت عملکرد آن متفاوت می باشد.
دستگاه های سیل وکیوم دستی قیمت بسیار مناسب تر و ارزان تری نسبت به دستگاه های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک مکانیکی سیل وکیوم دارد.
طرز کار دستگاه سیل وکیوم بسیار آسان می باشد و به راحتی می توان از این دستگاه استفاده کرد.
برای استفاده از دستگاه سیل وکیوم دستی فقط کافیست بسته را جهت بسته بندی بر زیر آن قرار داده و اهرم دستگاه را فشار دهید با این کار پلاستیک بسته بندی بر روی ظروف مورد نظر به طور کاملا دقیق وکیوم خواهد شد.

دستگاه سیل وکیوم دستی

مشخصات و قیمت دستگاه سیل وکیوم رومیزی

دستگاه سیل وکیوم مانند دیگر دستگاه های کاربردی دارای انواع متفاوتی می باشد که این متنوع بودن دستگاه ها باعث شده است که استفاده و کارایی دستگاه های سیل وکیوم بیشتر شود و در تمامی مکان های کوچک و بزرگ بشود از آن ها استفاده کرد.
دستگاه سیل وکیوم رومیزی همانطور که از اسم آن مشخص است آن را برو روی میز و یا کابینت برای استفاده می گذارند به همین دلیل این دستگاه های رومیزی دارای وزن و اندازه و ابعاد کوچکی می باشند و نسبت به دستگاه های صنعتی بزرگ بسیار کوچکتر می باشند.
ازاین دستگاه ها معمولا در فروشگاه های کوچک و رستوران ها که فضای کمی دارند استفاده می شود.
قیمت دستگاه سیل وکیوم رومیزی نسبت به دستگاه های تمام اتوماتیک و بزرگ بسیار ارزان تر و مناسب تر می باشد و به راحتی این دستگاه ها را با انواع مختلف آن ها می توانید از سایت فروش دستگاه های صنعتی خریداری کنید.

دستگاه سیل وکیوم رومیزی

دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک

دستگاه های سیل وکیوم دارای مدل های گوناگونی از جمله دستگاه های سیل وکیوم اتوماتیک، دستگاه سیل وکیوم نیمه اتوماتیک و همینطور دستگاه سیل وکیوم دستی که هر کدام از این دستگاه ها کارایی های متفاوتی دارند و کاربرد آن ها با یک دیگر فرق می کند.
دستگاه سیل وکیوم تمام اتوماتیک در بین تمامی دستگاه های سیل وکیوم گران تر اما با سرعت بالاتری می باشد.
دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک دارای تجهیزاتی می باشد که این تجهیزات در قیمت دستگاه تاثیر می گذارد.
دستگاه تمام اتوماتیک سیل وکیوم دارای سیستم مصرف بهینه انرژی، ظرف گذار و پران ظرف سیل شده اتوماتیک، سیستم کنترل مرکزی، کنترل تنظیم زمان دوخت و درجه حرارت، لیبل زن اتوماتیک، نمایشگر ایرادات و نقایص و تجهیزات بسیار دیگری می باشد.
برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک می توانید به سایت معتبر فروش انواع دستگاه های سیل وکیوم مراجعه کرده و با مشاوران فروش دستگاه ها صحبت کنید.

دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک

دستگاه سیل خانگی برای چه موادی کاربرد دارد؟

دستگاه های سیل کن دارای مدل های مختلفی هستند که اندازهو ابعاد، کارایی، نوع کارکرد دستگاه ها و قیمت آن ها بایک دیگر متفاوت است.
یکی از مدل دستگاه های سیل کن دستگاه سیل کن خانگی می باشد که این دستگاه دارای ابعاد کوچک و وزن بسیار سبک تری نسبت به دستگاه های صنعتی و بزرگ می باشند که در کارخانه ها از آن استفاده می کنند.
دستگاه سیل خانگی به دلیل اندازه کوچکی که دارند بسیار مناسب برای استفاده در محیط های کوچکی مانند کارگاه های کوچک و یا فروشگاه ها می باند و حتی از آن ها در اغذیه فروشی ها استفاده می شود.
این دستگاه ها مناسب برای بسته بندی کردن ظروف غذا و یا مواد غذایی می باشد که در رستوران ها از این دستگاه استفاده زیادی می شود.
این دستگاه های خانگی دارای کاربرد های فراوانی می باشند و به دلیل اندازه کوچک و قیمت پایین آن ها در مکان های کوچک که نیاز به بسته بندی سریع و بهداشتی دارند از آن ها استفاده زیادی می شود.

دستگاه سیل خانگی

نحوه کار با دستگاه سیل حرارتی دستی

دستگاه های سیل کننده دستی بسیار کارآمد برای محیط های کوچک تر و مناسب افرادی می باشد که نمی خواهد هزینه زیادی صرف خرید دستگاه سیل کن بکنند.
دستگاه سیل حرارتی دستی توسط ایجاد حرارت بر روی پلاستیک بسته بندی کار خود را انجام می دهد.
طرز کار با این دستگاه های سیل حرارتی دستی بسیار آسان می باشد و به راحتی می شود ازآن استفاده کرد.
دستگاه سیل کن دستی در تمامی انواعی که در بازار موجود می باشد بیشتر مناسب برای رستوران ها، فروشگاه ها و کارگاه های بسته بندی کوچک می باشد. زیرا قیمت این دستگاه ها بسیار کمتر از دستگاه های صنعتی و بزرگ می باشد و همین طور اندازه کوچکی که این دستگاه ها دارند به راحتی در هر مکانی که بخواهید می توانید آن را جای دهید.
دستگاه سیل حرارتی دستی را می توانید از طریق سایت فروش و معتبر انواع دستگاه ها با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری کنید.

دستگاه سیل حرارتی دستی

خرید دستگاه سیل وکیوم خانگی

دستگاه سیل وکیوم خانگی دستگاهی می باشد که توسط آن بسته بندی و وکیوم انواع ظروف یکبار مصرف مانند ظرف های انواع سالاد، انواع غذاهای آماده و نیمه آماده، سبزیجات و دیگر محصولاتی که در خانه آن ها را بسته بندی می کنند.
خرید دستگاه سیل وکیوم خانگی به راحتی از طریق مراکز پخش دستگاه های بسته بندی و یا به صورت مستقیم از کارخانه انجام می شود.
مشتریان می توانند دستگاه مورد نظر خود را از طریق سایت مشخصات آن را ببینند و دستگاه را از طریق مشاوران فروش سایت سفارش دهید.
قیمت دستگاه های سیل وکیوم خانگی بسیار ارزان تر از دستگاه های بزرگ که برای بسته بندی انواع ظروف مواد غذایی مانند سالاد ها استفاده می شود است. دستگاه سیل وکیوم خانگی را می توانید به صورت حضوری از فروشگاه های فروش انواع دستگاه های بسته بندی تهیه کنید. انواع دستگاه ها در این فروشگاه ها موجود می باشد.

دستگاه سیل وکیوم خانگی

قیمت دستگاه سیل وکیوم سالاد و خرما

دستگاه های سیل وکیوم توانایی بسته بندی به صورت وکیوم بسته های مواد غذایی مانند سالاد و خرما را دارند.
این دستگاه سیل وکیوم می توانند در مدت زمان کمی کاملا با دقت بالا و به صورت کاملا بهداشتی بسته های خرما و سالاد را بسته بندی کنند.
قیمت دستگاه سیل وکیوم سالاد و خرما نسبت به مدل دستگاه تعیین خواهد شد.
این دستگاه می تواند به صورت اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی کار کند.
دستگاه های تمام اتوماتیک سیل وکیوم سالاد و خرما از قیمت بیشتری نسبت به دستگاه های نیمه اتوماتیک و دستی برخوردار می باشد.
قیمت دستگاه ها بر اساس ظرفیت و کارایی که داند با یک دیگر متفاوت می باشد.
برای اطلاع از قیمت دقیق انواع دستگاه سیل وکیوم سالاد می توانید به سایت های معتبر شرکت فروش این دستگاه ها مراجعه کرده و از طریق سایت قیمت انواع دستگاه های سیل وکیوم را ببینید.

 

فروش دستگاه سیل کن لیوان برای دوغ و بستنی

دستگاه سیل کن می توانند انواع ظروف یکبار مصرف مواد غذایی را از جمله لیوان و یا ظرف های سالاد و غذاهای آماده و نیمه آماده را بسته بندی کند.
دستگاه سیل کن لیوان برای دوغ و بستنی دارای مدل های بسیاری می باشد.
دستگاه سیل کن لیوان دستی و کوچک مناسب برای فروشگاه ها، رستوران ها و بستنی فروشی ها می باشد و بسیار کاربرد مهمی دارند.
دستگاه سیل کن لیوانی برای تمامی بسته بندی های لیوانی مانند: بستنی، آبمیوه، دوغ، شیر، کشک و غیره مناسب می باشد و از دستگاه های بزرگ در بسته بندی های کارخانه ای استفاده می شود و از دستگاه های کوچک آن ها در بسته بندی در انواع فروشگاه های مانند رستوران ها یا آبمیوه فروشی ها.
فروش دستگاه سیل کن لیوان از طریق سایت اینترنتی فروش انواع دستگاه های بسته بندی انجام می شود که در این سایت عکس تمامی مدل های دستگاه ها به همراه مشخصات و قیمت آن ها موجود می باشد و مشتریان می توانند از طریق سایت سفارش خود را انجام دهند.

دستگاه سیل کن لیوان برای دوغ و بستنی