متنوع ترین دستگاه دوخت کیسه و گونی دستی + اتوماتیک

 

متنوع ترین دستگاه دوخت کیسه و گونی

متنوع ترین دستگاه دوخت کیسه و گونی دستی اتوماتیک با کاربری بسیار آسان تنظیم گام دوخت سرعت بالا در فرآیند دوخت و بسته بندی انواع کیسه و گونی با جنس متفاوت تاثیر بسزایی داشته و در کارخانه ها و کارگاه های تولید برنج آرد و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی انواع دستگاه دوخت کیسه گونی

دستگاه دوخت کیسه گونی در انواع مدل های مختلفی تولید می گردند که قابلیت دوخت کیسه های پلاستیکی، کاغذی و پارچه ای را دارا می باشند.
انواع دستگاه های دوخت کیسه برای بسته بندی مواد غذایی و شیمیایی مختلف، مواد پودری، کود ها، سیمان و غیره به کار می روند.
نوع دوخت مدل های مختلف دستگاه یک طرفه، دو طرفه یا ضدرب دری می باشد.
این دستگاه ها سرعت بالایی داشته و ظرف مدت چند ثانیه می توانند درب کیسه گونی را دوخت بزنند که این کار را به وسیله نخ و سوزن انجام می دهند.
دستگاه  دوخت کیسه گونی در دو نوع دستی و اتوماتیک تولید و عرضه می گردد، که در نوع دستی نیروی لازم برای دستگاه با فشار دست تامین می گردد. دستگاه دوخت اتوماتیک نیروی لازم خود را از طریق برق و الکتریسیته دریافت می نماید.

انواع دستگاه دوخت کیسه گونی

نحوه کار با دستگاه دوخت کیسه و گونی

دستگاه دوخت کیسه و گونی مانند یک چرخ خیاطی ساده می باشد که دارای سوزنی می باشد که از بالا به پایین حرکت کرده و نخ را داخل تار و پود گونی فرو برده و کوک می زند.
کار با دستگاه ساده می باشد و پس از فرو بردن نخ سوراخ سوزن و آماده نمودن دستگاه دو لبه کیسه گونی بر روی یکدیگر در زیر دستگاه قرار گرفته و در مدل های دستی با استفاده از دست محور اصلی دستگاه حرکت کرده و عمل دوخت را انجام می دهد.
در مدل های دستگاه اتوماتیک دوخت با فشردن پدال یا دکمه دستگاه سوزن بالا و پایین رفته و با سرعت عمل دوخت را انجام می دهد.
این دستگاه های اتوماتیک تقریبا 20 مترگونی در دقیقه را دوخت می زنند.
سوزن این دستگاه ها قابل تعویض می باشد و می توان ضخامت سوزن را با ضخامت نوع گونی تنظیم نمود.

نحوه کار با دستگاه دوخت کیسه و گونی

قیمت دستگاه دوخت کیسه گونی دستی و اتوماتیک

دستگاه دوخت کیسه گونی دستی ساده تر از دستگاه اتوماتیک بوده، با سرعت کمتری کار دوخت را انجام داده و از لحاظ قیمت نیز ارزان تر می باشد.
دستگاه های دوخت کیسه گونی اتوماتیک که دارای قیمت بیشتری می باشند همراه با آنها لوازم یدکی اضافه مانند دسته اضافه، سوزن، آچار و میز پایه چرخ دار نیز ارائه می گردد.
برای دیدن قیمت دستگاه دوخت کیسه گونی در انواع متفاوت می توان به سایت فروش اینترنتی آن مراجعه نمود در این سایت انواع مدل های موجود دستگاه همراه با مشخصات فنی مانند وزن دستگاه، جنس بدنه، تعداد دوخت در دقیقه و سرعت آن آورده شده است.
محدوده قیمت دستگاه دوخت کیسه گونی بین 1 میلیون تا 6 میلیون تومان می باشد، که قیمت دستگاه ها به دستی یا اتوماتیک بودن، جنس بدنه، ابعاد سرعت و هزینه تولید آن بستگی دارد.

قیمت دستگاه دوخت کیسه گونی دستی و اتوماتیک

طرزکار دستگاه برش و دوخت تمام اتوماتیک کیسه گونی پلیمری

کیسه گونی های پلیمری یکی از انوع کیسه ها برای بسته بندی مواد مختلف می باشند، این گونی ها عایق رطوبت بوده و دارای وزن سبکی می باشند همچنین استحکام بالایی نیز دارند و در حمل مواد مختلف می توانند فشار وارد شده را تحمل نمایند.
دستگاه برش و دوخت تمام اتوماتیک کیسه گونی پلیمری تمامی عملیات دوخت و برش گونی را به صورت خودکار انجام داده و اپراتور تنها به تنظیم اولیه کار دستگاه و کنترل عملیات دستگاه می پردازد.
در این دستگاه ابتدا به وسیله تیغه های مخصوص گونی در ابعاد تعیین شده از رول گونی برش خورده و جدا می گردد.
سپس به قسمت دوخت هدایت شده و ته گونی به وسیله چرخ مخصوص دوخت خورده و بسته می شود.
گونی های آماده شده از قسمت انتهایی دستگاه خارج شده و در تعداد معینی دسته بندی شده و برای مصرف به بازارعرضه می گردد.

طرزکار دستگاه برش و دوخت تمام اتوماتیک کیسه گونی پلیمری