دستگاه بوجاری لوبیا

 

دستگاه بوجاری لوبیا

پیشرفته ترین دستگاه های بوجاری لوبیا در نمونه های صنعتی و خانگی با عملکرد و ظرفیت بالا که قادر است روزانه مقدار قابل توجهی محصول را تمیز و برای بسته بندی آماده کند. لذا فروش اقساطی با قیمت روز شرایط بسیار آسانی را برای بسیاری از خریداران من باب تهیه این دستگاه رقم زده است.

 

ارائه مشخصات و قیمت دستگاه بوجاری لوبیا

دستگاه بوجاری لوبیا جهت جدا کردن سنگریزه و اجسام خارجی از داخل لوبیا به کار می رود تا لوبیا را برای بسته بندی با کیفیت بیشتر آماده نماید.
دستگاه بوجاری لوبیا دارای بخشی به نام فن می باشد که با تولید باد ابتدا ساقه و برگ گیاهان که داخل لوبیا می باشد از داخل آن خارج می نماید.
سپس لوبیا به قسمت سرند هدایت شده و اجسام خارجی بزرگ جدا شده و در سرند های بعدی ناخالصی های ریز لوبیا نیز از آن جدا می شود.
مشخصات انواع دستگاه بوجاری که به صورت اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، خانگی و یا صنعتی می باشد.
در داخل سایت فروش به طور کامل آورده شده است و مشتریان با مراجعه به آن می توانند انتخابی درست و شایسته داشته باشند.
نیز در کنار مشخصات آورده شده است که البته با اوضاع اقتصادی امروز قیمت ها پیوسته در نوسان می باشد و برای استعلام قیمت نهایی می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

قیمت دستگاه بوجاری لوبیا

لیست قیمت دستگاه بوجاری حبوبات و خشکبار

دستگاه های بوجاری برای فراهم ساختن مقدمات ابتدایی یک بسته بندی با کیفیت به کار می رود.
از جایی که حبوبات برداشت شده دارای بسیاری ناخالصی و باقی مانده گیاه در بین آن ها می باشد لزوم استفاده از یک دستگاه برای تصفیه یا همان دستگاه بوجاری بسیار احساس می شود.
دستگاه بوجاری حبوبات و خشکبار در انواع متعدد تولید شده که از لحاظ ابعاد دستگاه و ظرفیت تولید با یکدیگر متفاوت می باشند.
دستگاه بوجاری بزرگ برای استفاده های صنعتی و دستگاه بوجاری کوچک در مشاغل کوچک و خانگی کاربرد دارد.
لیست قیمت دستگاه بوجاری حبوبات و خشکبار داخل سایت اینترنتی فروش به همراه سایر مشخصات فنی و ظاهری دستگاه درج شده است.
مشتریان به آسانی و بدون به دوش کشیدن زحمت مراجعه حضوری تنها از طریق یک جستجوی اینترنتی می توانند انتخاب خود را از بین انواع موجود دستگاه انجام دهند.
برای سفارش و خرید دستگاه نیز می توان از طریق اینترنتی اقدام نمود.

دستگاه بوجاری حبوبات و خشکبار

تفاوت قیمت دستگاه بوجاری حبوبات خانگی و بزرگ

دستگاه بوجاری حبوبات خانگی از لحاظ اجزای دستگاه که شامل فن و سرند می باشد با دستگاه بوجاری صنعتی تفاوت ندارد، فقط ابعاد آن کوچکتر شده در نتیجه ظرفیت دستگاه نیز کوچکتر می شود.
دستگاه بوجاری حبوبات خانگی از سرعت کمتری نسبت به دستگاه صنعتی برخوردار است و برای مشاغل خانگی و کارگاه های کوچک مناسب است و نمی توان از آن انتظار داشت حجم زیادی از حبوبات را در مدت زمان کمی بوجاری نماید.
ابعاد دستگاه بوجاری خانگی بسیار کوچک می باشد و حجم فضایی را که اشغال می کند کمتر از دو متر مربع می باشد.
به وسیله این دستگاه می توان انواع حبوبات، غلات، تخمه و آجیل را بوجاری نمود و کاربری آن نیز بسیار آسان می باشد.
تفاوت قیمت دستگاه بوجاری حبوبات خانگی و صنعتی بسیار چشمگیر می باشد و با اندکی سرمایه می توان دستگاه خانگی را تهیه نمود و یک شغل با درآمد خوب راه اندازی کرد.

دستگاه بوجاری حبوبات خانگی

دستگاه پولیش حبوبات چیست؟

حبوبات پس از آن که بوجاری شده و ناخالصی های آن گرفته شد برای بسته بندی آماده می شوند.
اما ممکن است گرد و خاک حبوبات وارد بسته بندی شده و باعث کدر شدن پوشش بسته بشود بنابراین عمل نهایی تمیز کردن یعنی پولیش بر روی آن انجام می گیرد.
دستگاه پولیش حبوبات دستگاهی است که انواع حبوبات از جمله نخود، لوبیا، ماش و عدس را به وسیله قسمت های مخصوص تمیز و براق می نماید و سطح تمامی حبوبات صیقلی شده و باعث می شود جلوه ای زیبا داخل بسته بندی داشته باشد.
دستگاه پولیش حبوبات برای براق کردن خشکبار نیز استفاده می شود.
سیستم کار دستگاه بدین صورت است که حبوبات یا خشکبار از داخل بخش تونل دستگاه شده و با چرخش تشک درون آن حبوبات با دیواره و تشک اصطکاک داشته و گرد و خاک آن ها گرفته شده و براق می شوند.
بسته بندی زیبا و شکیل و شکل ظاهری حبوبات در مشتری پسندی آن تاثیر بسیاری دارد.
بنابراین استفاده از دستگاه های بوجاری، پولیش و بسته بندی برای حبوبات نه تنها صرف هزینه اضافی نیست، بلکه سود آوری و جلب رضایت بیشتری را ارمغان می آورد.

دستگاه پولیش حبوبات

اطلاع از قیمت روز دستگاه بوجاری گندم

گندم یکی از پرمصرف ترین دانه های خوراکی به شمار می رود.
چرا که برای تهیه نان که قوت غالب کشورمان است از آرد گندم استفاده می شود. علاوه بر آن گندم برای خوراک دام و کاشت نیز استفاده می شود.
گندم در هنگام برداشت همراه با باقی مانده های گیاه و سنگریزه و دیگر ناخالصی ها جمع آوری می گردد.
نه تنها گندم خوراکی بلکه گندمی که به عنوان خوراک دام یا بذر استفاده می گردد باید قبل از مصرف پاکسازی یا به اصطلاح بوجاری گردد.
بوجاری این حجم از گندم به روش دستی اصلا ممکن نیست و تنها به وسیله دستگاه های بزرگ بوجاری می توان به طور کامل گندم را از ضایعات پاکسازی نمود.
دستگاه بوجاری گندم عرضه شده در بازار در انواع مختلف با قیمت های گوناگون می باشند.
برای اطلاع از قیمت روز دستگاه بوجاری گندم می توان با کارشناسان فروش دستگاه ها ارتباط تلفنی برقرار نمود و آخرین  قیمت را استعلام نمود.

دستگاه بوجاری گندم

قیمت خرید دستگاه بوجاری گندم با مدرن ترین تکنولوژی

بوجاری گندم یکی از مشکل ترین بوجاری ها محسوب می شود که چرا که داخل گندم علاوه بر خار وخاشاک و سنگریزه دانه های سیاه گندم و جو موشی نیز می باشد که باعث نامرغوب شدن آن می گردد.
برای اینکه بوجاری گندم به صورت کامل انجام گیرد، نیاز به دستگاه بوجاری پیشرفته و دارای مدرن ترین تکنولوژی می باشد.
که البته قیمت خرید دستگاه بوجاری گندم با این مشخصات نیز بسیار گران است.
حال که قرار است چنین هزینه ای برای خرید دستگاه پرداخت شود باید سعی شود دستگاهی انتخاب شود که در مدت زمانی کوتاه بیشترین مقدار بوجاری را انجام دهد و بازدهی مطلوبی داشته باشد.
برای سفارش بهترین نوع دستگاه بوجاری گندم بهتر است داخل سایت های فروش اینترنتی رفته و با جستجو در آن با مشخصات و کاربری و جزئیات دستگاه های موجود آشنایی پیدا کرده و دستگاه مورد نظر خود را آگاهانه از بین آن انتخاب نمایید.

دستگاه بوجاری گندم با مدرن ترین تکنولوژی

طرز کار دستگاه بوجاری عموما چگونه است؟

سیستم دستگاه بوجاری که به  منظور جداسازی و ناخالصی های حبوبات، خشکبار و غلات استفاده می شود الکترومکانیک می باشد.
محصول مورد نظر که در مخزن دستگاه قرار می گیرد با حرکت آهسته و کم کم  به سمت سینی دستگاه هدایت می شود.
در این قسمت فن های دمنده تعبیه شده که قدرت فشار باد تولید شده آن ها نیز قابل تنظیم است.
فشار هوا در برخورد با اجسام سبک مانند خار و خاشاک و پوسته های گیاه آن ها را به حرکت درآورده و از بین محصول جدا شده و خارج می گردد.
در قسمت های بعدی دستگاه سرند های متحرک با سایز های متفاوت وجود دارد و حبوبات یا سایر محصولات در آن قرار داده شده و با تکان های سرند اجسام خارجی سنگین نیز جدا می گردد.
در مرحله های بعد محصول با عبور از سرند ها سایز بندی و دسته بندی می گردد و محصول برای بسته بندی یکدست با ظاهری خوب آماده می گردد.
حبوبات و آجیل علاوه بر بوجاری پولیش هم می گردند تا هیچ گرد و خاکی بر روی آن ها باقی نمانده و ظاهری براق داشته باشند.

طرز کار دستگاه بوجاری

ویژگی ها و قیمت دستگاه بوجاری صنعتی

دستگاه بوجاری صنعتی در ابعاد بزرگ و ظرفیت زیاد برای جداسازی ضایعات و اجسام خارجی از بین انواع حبوبات، غلات، آجیل، تخمه، کشمش، سبزیجات خشک و … به کار می رود.
سیستم عملکرد دستگاه بوجاری الکترومکانیک بوده و سرند های برقی موجود در دستگاه با ویبره شدن و حرکت انواع ناخالصی ها را از داخل محصولات جدا می نمایند.
محصولات وارد شده با دستگاه بوجاری علاوه بر پاکسازی سایزبندی نیزمی گردند.
اکثر دستگاه های بوجاری صنعتی نیازمند برق سه فاز می باشد و برای استفاده در کارگاه های بزرگ و سوله ها تولید شده است.
قسمت های جانبی دستگاه بوجاری شامل بالابر و نوار نقاله می باشد که برای جابجایی محصول به سایر بخش های دستگاه استفاده می شوند.
دستگاه های بوجاری در انواع مختلفی شده و قیمت دستگاه بوجاری صنعتی به جنس قطعات به کار رفته شده در دستگاه و ابعاد و جزئیات فنی دستگاه بستگی دارد.

دستگاه بوجاری صنعتی

فروش ویژه دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم

برخی از افراد برای کارخانجات یا حتی مشاغل خانگی به دنبال دستگاه های ارزان قیمت بوجاری می باشند تا با صرف هزینه کمتر بتوانند نیاز خود را رفع نمایند.
برخی از دستگاه های بوجاری دست دوم کیفیت خوبی دارند و قطعات آن ها نیز سالم است و خرید آن ها برای نیاز کاری به صرفه و مطمئن می باشد.
برای خرید دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم می توانید به فروشندگانی مراجعه کنید که انواع دستگاه های خانگی و صنعتی دست دوم را با ضمانت سالم بودن عرضه می دارند و با اطمینان می توان آز آن ها با قیمتی مناسب خرید نمود.
برخی از دستگاه های بوجاری دست دوم به فروش گذاشته شده هنوز مهلت گارانتی و خدمات پس از فروش آن ها نیز تمام نشده و خرید این نوع دستگاه ها بسیار به صرفه می باشد.
خرید اینترنتی انواع دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم نیز امکان پذیر است و بعضی سایت های اینترنتی اقدام به فروش ویژه دستگاه های دست دوم می نمایند و در صورت معتبر بودن سایت می توان از آن ها خرید نمود.

دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم