گندم دستگاه بالابر

 

ساخت پیشرفته ترین دستگاه بالابر گندم در خاورمیانه به صورت بسیار حرفه ای و قوی توسط ما صورت گرفته است و رقیب مان در این زمینه شرکت های نروژی و آلمانی می باشند. این دستگاه برای انواع غلات دیگر مانند جو، ذرت را نیز به راحتی توسط این دستگاه می توان جابجا نمود.

بالابر چیست؟

بالابر ها از نظر کاری شاید یک کار را انجام دهند و کارشان انتقال اجسام، انسان و اشیا از زمین به بالا باشند و یا حتی برعکس آن را نیز انجام دهند، اما از نظر ساخت و شکل ظاهری بسیار می توانند با یکدیگر متفاوت باشند.

امروزه بالابر های متفاوت با قیمت های مختلف می تواند ساخته شود و ساختن یک بالابر در حالت کلی به چهار صورت زیر می تواند انجام شود:

 • دستی
 • برقی
 • هیدرولیکی
 • وینچی
 • دستی+برقی+ هیدرولیکی
 • برقی+وینچی
 • هیدرولیکی+برقی+وینچی

دستگاه بالابر گندم

بالابر هیدرولیکی چیست؟

بالابری که توسط بازو هایی، کار باز و بسته شدن جک را انجام می دهد، بالابر هیدرولیکی می گویند که توسط روغن کار بالا و پایین شدن را انجام می شود.

در زمینه دستگاه بالابر گندم، ما از روش هیدرولیکی در آن استفاده کرده ایم که توسط یک موتور الکتریکی این کار را به راحتی انجام می دهد.

بالابر هیدرولیکی

بالابر دستی چیست؟

افرادی که نمی خواهند به صورت مداوم یک کار را انجام دهند، معمولا به صورت دستی یک دستگاه می سازند که کار انتقال را به بالا انجام دهد و ساده ترین آن ها از طریق طناب و قرقره است که اکثریت افراد در مدارس با آن آشنایی کافی پیدا می کنند.

خوشبختانه یا متاسفانه این دستگاه ها در بالاترین سطح خود قرار دارند و می توانیم امروزه به صورت مکانیزه و به بهترین شکل این محصولات را به خارج از کشور ارائه داد.

بالابر دستی

بالابر برقی چیست؟

بالابری که توسط نیروی برق کار کند و بتواند به راحتی کار انتقال را توسط آن انجام دهد، بالابر برقی می گویند.

برای بالابر های سنگین باید از برق سه فاز و بالابر های سبک از برق تک فاز باید استفاده شود.

امروزه اکثریت سیلو های کشور که می خواهند کار انتقال گندم، جو و ذرت را به درون کامیون انجام دهند حتما مجوز های لازم را گرفته اند و به راحتی می توانند این کار را با سرعت بسیار بالا و دقت فراوان به انجام برسانند.

امروزه بالابر های برقی به یکی از ضروریت های انتقال تبدیل شده اند.

استفاده از کیسه برای نگهداری گندم در سیلو های افقی کاملا رد می شود، چرا که هم میزان حجم کار را کاهش می دهند و هم هزینه بسیار بیشتری برای نگهداری و نقل و انتقال به بازار نیاز دارند.

بالابر برقی

بالابر وینچی چه جور است؟

بالابر وینچی بالابری است که در ساده ترین حالت آن از قرقره و طناب استفاده می شود و عمدتا در کار های ساختمانی، در بالاترین سطح ساختمان قرار گرفته و توسط آن انواع مواد ساختمانی را می توان به بالای سقف ساختمان انتقال داد.

بالابر وینچی

انواع بالابر غلات و سرعت کار

یک سیلو با ارتفاع حداقل 6 متر ساخته می شود و امروزه با مکانیزه شدن سیلو افقی که توسط خود ما صورت می گیرد، می توانید در حجم های بسیار بالاتر از قبل، اقدام به ذخیره سازی محصول نمایید.

بالابر ها، انواع مختلفی دارند و در انواع مراکز و محصولات مورد استفاده قرار می گیرند که عمده کار ما غلات و حبوبات است و برای آن ها به کار می رود.

می خواهیم در درجه اول انواع بالابر را معرفی کنیم و سپس به معرفی بالابر های غلات بپردازیم.

بالابر مکانیزه گندم

بالابر کاسه ای و کاربرد آن

به بالابری که در خط بسته بندی حبوبات قرار می گیرد و توسط برق کار می کند، بالابر کاسه ای گویند.

این دستگاه به صورت متری ساخته می شود و در اختیار مشتریان مختلف قرار می گیرد که بخواهند از آن در خط خود استفاده کنند.

امروزه دستگاه های بالابر انواع بسیار مختلفی دارد که بزرگترین آن ها برای بارگیری گندم استفاده می شود و به عنوان نوار نقاله بارگیری گندم در خط غلات کاربرد دارد.

بالابر کاسه ایح

ویژگی فنی دستگاه بالابر گندم پدالی

 • طول دستگاه: 11 متر
 • عرض دستگاه: 2/20 متر
 • حداکثر ارتفاع خروجی بار: 4.5 متر
 • تنظیم ارتفاع دهنه خروجی توسط سیستم هیدرولیک
 • حرکت در جهات مختلف

بالابر گندم

مزیت دستگاه بالابر غلات ما نسبت به سایر شرکت ها

بالابری که توسط ما ساخته شده است، دارای جک هیدرولیک است که این مزیت بسیار بالایی نسبت به سایر شرکت ها می باشد.

و در مقابل دارای سیستم گردش به صورت کاملا الکترونیکی می باشد، در حالی که مابقی شرکت ها از سیستم گردش چرخ جلو توسط یک فرمان فلزی استفاده کرده اند.

خوشبختانه این سیستمی که در این بالابر قرار گرفته است، بسیار قوی بوده و توانسته نظر بسیاری از مشتریان را در این زمینه به خود جلب نماید.

دستگاه بالابر غلات

نام بالابر دایناسوری از کجا آمده است؟

به دلیل اینکه شکل ظاهری این بالابر به صورت دایناسور است، این بالابر با نام بالابر دایناسوری شناخته و ساخته می شود.

ساخت این ماشین قدرتمند کار هر شرکتی نیست و انگشت شمار هستند کسانی که توانسته اند تا حدودی در زمینه این دستگاه پیشرفت هایی داشته باشند.

امروزه ماشین آلات مدرن و مجهز به بهترین سیستم های ارائه محصولات قطعا کم هستند و صنعت کشاورزی و واردات محصولات کشاورزی که در سیلو های افقی و عمودی کار ذخیره سازی و ارائه محصول به بازار را انجام می دهند، نیازمند سرعت در پر کردن اتومبیل های سنگین باربری که عمدتا 10 تن یا 20 تن می باشند، هستند.

بالابر ذرت

زمان پر شدن یک بارکش 20 تن توسط بالابر پدالی

یک بارکش 20 تن حداکثر می تواند 20 تن بار را در خود نگهدارد که این حجم از بار توسط یک بالابر گندم دایناسوری تنها در مدت 12 دقیقه به طول می انجامد.

دستگاه بالابر ذرت

اما به دلیل اینکه نیاز است یک نفر نیز روی تریلی کار پخش کردن آن را به صورت مساوی انجام دهد، تقریبا نزدیک به 20 دقیقه ای کار پر شدن آن تمام می شود و به این صورت شما می توانید در هر ساعت 3 ماشین سنگین یا حداقل 2 ماشین سنگین 20 تنی را پر و آماده ارسال نمایید.

بالابر گندم پدالی

قیمت بالابر گندم

قیمت بالابر گندم به دلیل پیچیدگی هایی که دارد نزدیک به 40 میلیون تمام می شود و برای خریداران مهم است که بخواهند با قیمت های بسیار مناسب اقدام به خرید آن نمایند.

همیشه تنها قیمت مسئله نیست، بلکه کیفیت کار خودش از قیمت در نهایت مهم تر می شود.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]ما به شما این تضمین را می دهیم که بهترین بالابر گندم، ذرت، جو و غلات را در اختیار شما قرار می دهیم و کمترین هزینه را بابت ساخت و راه اندازی از شما خواهیم گرفت.[/box]

ساخت سیلو افقی مکانیزه

مکانیزاسیون کردن سیلو های افقی که نیازی معمولا آماده می باشند و شرکت های مختلف تعداد کثیری از این سیلو ها را می توانند به راحتی خریداری و یا اجاره کنند، به راحتی توسط شرکت رودیاکو امکان پذیر است.

امروزه سیلو های افقی مکانیزه شده کاربرد بسیار بیشتری از سیلو های عمودی خواهند داشت.

سیلو افقی

تصور کنید که در زمینه بوجاری و ذخیره گندم در تناژ های بالا فعالیت دارید، اگر بخواهید در سیلو های عمودی چند هزار تنی فلزی و یا بتنی خریداری نمایید، هزینه ساخت این سیلو ها بسیار بالا است، در حالی که با استفاده از سیلو های کثیری که در اقصا نقاط کشور وجود دارد و صاحبان آن ها حاضرند آن ها را با قیمت بسیار مناسب به فروش برسانند و یا اجاره دهند، شما با مکانیزه کردن آن برای نگهداری و همچنین ذخیره گندم در ابعاد بالاتر از حجم سیلو که به نظر اکثریت به نظر نمی آید، می توانید بهره برداری نمایید.

از خرید سیلو های عمودی بپرهیزید که نوع های فلزی آن پس از مدتی دچار قور شدن می شوند و نوع های بتنی، هزینه ساخت بسیار بالایی بابت شان پرداخت می شود.

می توانید با داشتن سیلو افقی برای نگهداری و ذخیره سازی غلات بوجاری شده، توسط دستگاه بوجاری گندم، دستگاه بوجاری حبوبات و سایر ماشین آلاتی که در خط به کار می رود، بهترین بازدهی را از خط داشته باشید.مکانیزه کردن سیلو افقی