بهترین دستگاه دوخت پدالی برنجی سال 2020 با تجهیزاتی همچون تاریخ زن حرارتی فک های برنجی دوخت ساده و شطرنجی و قیمت های مناسب جهت بسته بندی های شکیل انواع مواد به بازار عرضه شده است.

معرفی عملکرد دستگاه دوخت پدالی آلومینیومی

دستگاه دوخت پدالی آلومینیومی همان طور که از اسمش پیداست به وسیله فشردن پدال شروع به دوخت درب کیسه ها می نماید و از این جهت نیاز به یک اپراتور دارد و سرعت بسته بندی آن نیز توسط اپراتور تعیین می شود.
کاربری این دستگاه بسیار ساده می باشد و فقط با یک ضربه در زمان کوتاهی عمل دوخت و پرس بسته بندی انجام می شود.
البته به علت پدالی بودن این دستگاه برای تولیدی و کارگاه های کوچک مناسب است و نمی توان از آن ظرفیت تولید زیادی را انتظار داشت.
دستگاه دوخت پدالی آلومینیومی برای بسته بندی انواع خشکبار، محصولات کشاورزی، لوازم یدکی و مواد غذایی استفاده می شود و توان دوخت بسته هایی از جنس پلاستیک، سلفون، نایلون و فویل های آلومینیومی را دارا می باشد.
زمان دوخت این دستگاه تایمری بوده و این یکی ازمزیت های دستگاه می باشد.
و عرض دوخت دستگاه ها نیز بر حسب سفارش مشتری قابل تغییر می باشد.

معرفی عملکرد دستگاه دوخت پدالی آلومینیومی

دستگاه دوخت پدالی برنجی چگونه است؟

دستگاه دوخت پدالی برنجی ساده ترین و در عین حال پرکاربرد ترین دستگاه های بسته بندی می باشد که برای دوخت ساده و شطرنجی درب بسته بندی ها به کار می رود.
قیمت پایین دستگاه دوخت پدالی برنجی یکی دیگر از مزیت های دستگاه می باشد که باعث شده است طرفداران زیادی پیدا کند.
دستگاه دوخت پدالی برنجی از فک های برنجی تولید شده است و دارای المنت حرارت کوره ای می باشد و انواع فیلم در بین فک دستگاه قرار گرفته و به وسیله حرارت پرس می شود.
این دستگاه برای بسته بندی انواع پوشش های بسته بندی از جمله پلاستیکی، سلفون و آلومینیومی به کار می رود.
خصوصیت دستگاه دوخت پدالی برنجی این می باشد که دستگاه پس از روشن شدن پیوسته گرم می باشد بنابراین نمی توان دمای دستگاه  را بر روی دمای خیلی پایین یا بالا تنظیم کرد بلکه در محدوده کمی قابل تنظیم می باشد.

دستگاه دوخت پدالی برنجی چگونه است؟

انواع موجود دستگاه دوخت پلاستیک

دستگاه دوخت پلاستیک در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه شده اند از جمله:

  • دوخت پدالی آلومینیومی
  • دوخت پدالی برنجی
  • دوخت پدالی المنتی
  • دوخت مگنتی

که هر کدام از این ها خود انواع متعددی از جمله رومیزی،  فک و فک دوبل را دارا می باشند.
اساس کار تمامی دستگاه های دوخت پلاستیکی پرس و دوخت درب کیسه ها و بسته بندی های مختلف می باشد که در بیشترین انواع این کار به وسیله حرارت صورت می گیرد.
قیمت فروش انواع موجود دستگاه دوخت پلاستیک نیز متفاوت می باشد و بستگی به سرعت، کارایی و ظرفیت دوخت می باشد.
اما به طور کلی این دستگاه ها گران نمی باشد و با اندک سرمایه ای می توان آن ها را تهیه کرده و برای راه اندازی یک شغل خانگی پر درآمد از آن استفاده نمود.
انواع دستگاه های دوخت پلاستیک تولید شده دارای گارانتی معتبر می باشد و خدمات پس از فروش آن ها نیز نسبت به مدل دستگاه متغیر می باشد.

انواع موجود دستگاه دوخت پلاستیک

 

کاربرد های دستگاه دوخت پدالی برنجی

استفاده از دستگاه های بسته بندی باعث شیک شدن و جلوه بهتر محصولات گردیده، همچنین محصولات داخل بسته بندی سالم تر و بهداشتی تر می باشد و ماندگاری بهتری دارند.
این موضوع  به خوبی اهمیت دستگاه بسته بندی و دوخت را نمایان می سازد.
از دستگاه دوخت پدالی برنجی در کلیه فروشگاه ها، کارگاه های  کوچک و رستوران ها برای بسته بندی انواع مواد غذایی  و شیمیایی از جمله حبوبات، آجیل، ماکارونی، سویا، مواد پتروشیمی و سموم می توان استفاده نمود.
برای لفاف بسته بندی ها در دستگاه دوخت برنجی می توان از طیف وسیعی از کیسه های پلاستیکی، فویل آلومینیومی، سلفون و متالایز می توان استفاده نمود.
از تجهیزاتی که بعضی از انواع دستگاه های دوخت پدالی دارا هستند می توان تاریخ زن حرارتی را نام برد که همزمان با دوخت در قسمت خاصی از بسته بندی تاریخ چاپ شده و از رنگ های مختلفی برای چاپ می توان استفاده نمود.

کاربرد های دستگاه دوخت پدالی برنجی

قیمت دستگاه دوخت پدالی فک برنجی

دستگاه دوخت پدالی فک برنجی یکی از انواع دستگاه های بسته بندی می باشد که با وجود کاربری آسانی که دارد مناسب کار در تمام کارگاه ها و مشاغل خانگی می باشد.
این دستگاه برای بسته بندی انواع حبوبات، مواد پودری، قند، شکر، ماکارونی و مواد شیمیایی و سموم کشاورزی کاربرد دارد.
دستگاه دوخت پدالی برنجی قادر است محصولات مورد نظر را در انواع کیسه هایی هایی از جنس فویل آلومینیومی، سلفون، لمینت و ترسبافون بسته بندی نماید.
طول بسته بندی ها را به وسیله این دستگاه می توان تنظیم نمود.
در صورتی که قصد خرید دستگاه دوخت پدالی برنجی را دارید، می توانید به سایت فروش این دستگاه مراجعه کرده و مشخصات کامل دستگاه به همراه فیلم نحوه کار دستگاه را مشاهده نموده و پس از آشنایی کامل اقدام به سفارش و خرید نمایید.
برای استعلام قیمت دقیق و به روز دستگاه می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرموده و مشاوران فروش همواره آماده پاسخگوئی به سوالات شما می باشند.

قیمت دستگاه دوخت پدالی فک برنجی