دستگاه پرکن حجمی

ساخت دستگاه کیسه پرکن اتوماتیک حجمی برای انواع محصولات مانند نمک، حبوبات و شکر می تواند بسیار کاربرد داشته باشد که توسط شرکت های مختلف سازنده ای در اقصی نقاط کشور من جمله کرج، مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز در حالت تولید است.

فروش دستگاه کیسه پرکن حجمی

دستگاه کیسه پرکن چیست؟

به دستگاهی که کار پرکن انواع کارتن و کیسه را توسط مخزن حجمی خود انجام می دهد، دستگاه پرکن حجمی گویند.

در واقع این دستگاه پیمانه هایی دارد که در بیشترین حالت اگر دستگه به صورت صنعتی و بزرگ ساخته شود، هر پیمانه می تواند با یکبار اندازه گیری نزدیک به 3 کیلوگرم را درون خود جای دهد.

بنابراین اگر شما بخواهید کیسه 50 کیلوگرمی را پر نمایید، با توجه به اینکه هر یک ثانیه یک بار مخروط حجمی آن پر می شود، بنابراین اگر کیسه شما 10 کیلوگرمی باشد، در 5 ثانیه به راحتی کیسه شما پر و باید کیسه دیگری را دستگاه برای پر کردن در زیرش قرار بگیرد.

دستگاه کیسه پرکن حجمی حبوبات

کار پرکن در بازار بسیار مهم تر از بسته بندی است، چرا که فله فروشی عمدتا در تناژ های بالا صورت می گیرد و یک دستگاه باید بتواند روانه انواع گونی و کیسه 5 الی 50 کیلوگرمی که استاندارد در بازار به شمار می آید را در سریع ترین حالت پر نماید.

دستگاه کیسه پرکن حجمی حبوبات تمام اتوماتیک

معمولا برای ساخت دستگاه کیسه پرکن تمام اتوماتیک برای هر محصولی حالا حبوبات باشد یا نمک، از یک نوار نقاله برای انتقال گونی به جلوتر و دوخت کامل آن استفاده می شود.

اما اگر دستگاه نیمه اتوماتیک ساخته شود، تفاوتش در این است که کار دوخت کیسه توسط اپراتور و دستگاهی جداگانه انجام خواهد شد.

دستگاه کیسه پرکن تمام اتوماتیک

دستگاه دوخت پرتابل برای دوخت انواع کیسه به صورت حرارتی مناسب می باشد، اما اگر بخواهید از دستگاه دوخت گونی برای بسته بندی گونی استفاده کنید، یک دستگاه مناسب دوخت نخی است که در کمتر از 3 ثانیه، درب یک گونی را به صورت کامل دوخت خواهد نمود.