دستگاه سورتینگ لیزری ضایعات حبوبات

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ لیزری ضایعات حبوبات در کجا قرار دارد؟ نمونه دستگاه هایی که دارند چیست؟ لطفا اگر می توانید مشخصات فنی دستگاه، فیلم و همچنین عکس های مربوط به آن را برای مان ارسال نمایید. این بخشی از سوالات مشتریان مان در این زمینه می باشد.

انواع دستگاه سورتینگ ضایعات حبوبات

انواع دستگاه سورتینگ مناسب حبوبات و تفکیک ضایعات آن را بخواهیم خدمت تان معرفی کنیم به صورت زیر خواهد بود:

  • مینی
  • دو  کانال
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7 کاناله

این دستگاه ها از نظر کارایی با یکدیگر یکسان می باشند و تنها تفاوت شان در سرعت سورت در هر ساعت می باشد.

سورتینگ حبوبات چیست؟

کار سورتینگ حبوبات یعنی دو عمل در یک زمان انجام شود که اولین آن بوجاری کامل یعنی جدا سازی هر گونه ضایعات از حبوبات است و دومین آن سایز بندی محصول می باشد.

شاید از نظر شما کار بوجاری توسط دستگاه های مکانیکی بسیار راحت صورت گیرد، در حالی کار سایز بندی کاری نیست که به راحتی صورت گیرد، برای همین بشر اقدام به یک دستگاهی که بتواند توسط دوربین های قوی سایز محصول را تشخیص دهد اقدام نمود و توانست به بهترین صورت این کار را انجام دهد.

اولین کشور های سازنده دستگاه سورتینگ حبوبات

قطعا کشور هایی اولین سازنده دستگاه سورتینگ حبوبات بودند که پس از اینکه این دستگاه را در کشور خودشان جا اندازی کردند، اقدام به صادرات به کشور های در حال توسعه ای مانند ایران نمودند.

کشور ما ایران نیز در آغاز وارد کننده این دستگاه ها بود، اما پس از مدتی خود توانست با گرفتن نمایندگی فروش مستقیم و واردات بخش اعظمی از قطعات اصلی، سپس مونتاژ و اسمبل، اقدام به ساخت نماید.

مزیت ساخت دستگاه سورتینگ حبوبات

مزیت ساخت دستگاه سورتینگ حبوبات نسبت به نمایندگی آن در ایران، قیمت تمام شده فروش آن است که صد البته بسیار بهتر خواهد بود.

امروزه قیمت فروش مناسب تر برای تولید کننده ها و شرکت های بزرگ عرضه کننده حبوبات قطعا می تواند در پایداری سیستم شان بسیار بیشتر تاثیر داشته باشد و ما نیز در این زمینه فعالیت بسیار و تجربه فراوانی داریم.