هزینه خرید انواع دستگاه بسته بندی عدس

هزینه خرید انواع دستگاه بسته بندی عدس

خرید فروش دستگاه بسته بندی عدس دست دوم یا کارکرده در بازار با توجه به افزایش قیمت های بسیار در این چند وقته اخیر، از سوی شرکت های بسته بندی بیشتر حائز اهمیت شده است و در صورتی که ماشین آلات تر و تمیز پیدا نمایند بابت آن هزینه لازم را پرداخت می کنند.

دستگاه بسته بندی عدس

دستگاه بسته بندی عدس را می توان به صورت کلی در چندین مدل طراحی و ساخت.

اولین بخشی که باید به آن اشاره نمود، بخش توزین است.

در حالت کلی بخش توزین مهم ترین بخش در دستگاه بسته بندی به شمار آید، چرا که سرعت و دقت هر دستگاه به این بخش بستگی دارد.

بخش دوم در دستگاه بسته بندی عدس، بخش لوله یقه است که به اندازه و وزن پاکت بستگی دارد.

بخش سوم دستگاه، بخش دوخت نایلون پلاستیک است که به دو صورت می تواند ساخته شود:

  • دو سر پرس
  • چهار طرف دوخت
دستگاه بسته بندی چهار طرف دوخت

پاکت چهار طرف دوخت

دستگاه بسته بندی توزین دار چیست؟

به دستگاهی که با توجه به ابزار دقیق برای سنجش وزن محصول، محصول را وزن کنند و سپس راهی بخش بسته بندی نمایند، دستگاه بسته بندی توزین دار گویند.

این دستگاه ها را می توان به صورت های زیر ساخت:

  • دستگاه بسته بندی تک توزین
  • دستگاه بسته بندی دو توزین
  • دستگاه بسته بندی چهار توزین
  • دستگاه بسته بندی هشت توزین
  • دستگاه بسته بندی ده توزین
  • دستگاه بسته بندی روتاری

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]تفاوت هر کدام از این دستگاه ها در دو بخش سرعت و دقت دستگاه می باشد بالاترین دقت را دستگاه های روتاری دارند که چینی بوده و هزینه اولیه برای پرداخت شان بسیار بالا می باشد.[/box]

دستگاه بسته بندی دو سر پرس

پاکت بسته بندی عدس دو سر پرس

لوله یقه دستگاه بسته بندی

برای اینکه نایلون پلاستیک دستگاه بسته بندی بخواهد آماده گردد، باید به وسیله لوله یقه اندازه اش مشخص شود که بسته بندی های معمول در بازار 900 گرمی هستند و برای انواع حبوبات استفاده می شوند.

معمولا شرکت های مختلف دارای چندین لوله یقه می باشند که هر کدام از این لوله یقه ها برای محصولات خاص و همچنین ابعاد اندازه های مخلتف می باشند.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]لوله یقه ای که برای دستگاه بسته بندی گز به کار می رود قطعا بزرگتر از عدس می باشد، چرا که حجم محصول گز بسیار بزرگتر از عدس و سایر حبوبات است.[/box]

لوله یقه دستگاه بسته بندی

لوله یقه جهت اندازه حجم پاکت بسته بندی

بخش دوخت نایلون پلاستیک در دستگاه بسته بندی

همانطور که بیان شد، به دو مدل می توان دوخت نایلون پلاستیک را در دستگاه بسته بندی راه اندازی نمود:

  • دو سر پرس که دو سر بسته دوخت حرارتی می خورد.
  • چهار طرف دوخت که حالت باشتی دستگاه پیدا می نماید و بسیار تمیز و باکیفیت خواهد بود.

قطعا هزینه کردن برای خرید دستگاه به صورت دوخت چهار طرف بسیار بهتر خواهد بود، این در حالی است که کیفیت دستگاه بسیار باید بالا باشد و برای مکان هایی عرضه پاکت های عدس صورت گیرد که زیبایی و شکیل بودن بسیار مهم باشد.

پرس نایلون پلاستیک حبوبات

بخش دوخت نایلون پلاستیک دستگاه بسته بندی

خرید دستگاه بسته بندی کارکرده

دقت دستگاه در زمان بسته بندی بسیار مهم است و اکثریت افرادی که خرید دستگاه بسته بندی عدس یا محصولات دیگر را می خواهند انجام دهند، به این نکته اصلا توجهی ندارند.

بسیار مهم است که دستگاه بسته بندی عدس بتواند به صورت فوق العاده ای، کار وزن کشی را انجام دهد، دقیق باشد.

دقیق بودن وزن هر بسته در کار بسته بندی بسیار مهم است.

اگر دقت کرده باشید در بعضی بسته بندی ها علامت +-20 gr یا حتی بالاتر درج شده است که این نشان از درصد خطایی است که یک دستگاه دارد و به این جهت بر روی بسته بندی این عدد درج می شود تا مشتری بداند برای چه مقدار وزن می خواهد چه مبلغی را پرداخت نماید.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]دستگاه های بسته بندی کارکرده تفاوت شان با دستگاه های بسته بندی نو در این است که عرض بخش توزین دقیقا برای همان محصول گرفته می شود و دقت دستگاه نو قطعی است، در حالی که دستگاه دست دوم دقتش کاهش پیدا خواهد نمود.[/box]

دستگاه بسته بندی عدس

بنابراین در خرید دستگاه بسته بندی دست دوم بسیار دقت نمایید که شرکت سازنده دستگاه بسته بندی آن را برای چه محصولی ساخته است.

اگر دستگاه برای محصول عدس و مشابه های آن ساخته شده بود، می ارزد که خریداری شود.

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]نکند دستگاه بسته بندی گز دست دوم را برای عدس خریداری کنید، حالا هر چه قدر تمیز و یا حتی خوب باشد، قطعا نمی تواند به صورت دقیق کار وزن کشی را انجام دهد.[/box]

راه اندازی کارخانه بسته بندی عدس

برای راه اندازی یک کارخانه بسته بندی عدس به جز دستگاه به چه موارد دیگری احتیاج است؟

همیشه ماشین آلات نیستند که اعتبار یک کارخانه هستند، بلکه روابطی که بخش فروش و توضیحاتی که یک فروشنده می تواند بدهد، شاید بالاتر از بخش فنی باشد.

درست است که پشتیبانی از بخش فنی در یک کارخانه بسیار مهم است و بدون تجهیزات و ماشین آلات نمی توان یک کارخانه بسته بندی عدس را راه اندازی نمود، اما مهم است که بدانید یک کارخانه بسته بندی حبوبات، نیاز دارد از نیروی انسانی فوق العاده و درجه یکی در آن برای بحث فروش استفاده شود.

کارخانه بسته بندی عدس

عدس بسته بندی شده

نمونه هایی از پاکت هایی که برای حبوبات و عدس بسته بندی شده وجود دارد را می توانید ملاحظه بفرمایید که کدام مدل بسته بندی را دوست دارید ببینید که بسته بندی های تان در بازار به چه شکلی باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی عدس

قیمت دستگاه بسته بندی عدس چند است؟

این موضوع را در بالا مطرح کردیم دستگاه های بسته بندی انواع بسیار مختلفی دارند، بنابراین بدانید که چه دستگاهی می خواهید تا ما قیمت آن را خدمت تان مطرح نماییم.

قطعا قیمت دستگاه بسته بندی خانگی کوچک برای عدس با دستگاه بسته بندی ده توزین روتاری بزرگ صنعتی تفاوت های بسیار زیادی خواهد داشت.

دستگاه بسته بندی عدس

فروش دستگاه بسته بندی عدس

نحوه ساخت و فروش دستگاه بسته بندی عدس بسته به مدت زمانی که شرکت سازنده برای تولید دستگاه نیاز دارد و مراحل پرداختی که وجود دارد، قطعا بستگی خواهد داشت.

خرید ماشین آلات بسته بندی عدس، می تواند علاوه برای عدس، برای نخود، لوبیا و لپه نیز به راحتی به کار رود.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]ماشین آلات بسته بندی هیچ موقع آماده نیستند، بلکه به زمان برای ساخت نیاز دارند، بنابراین باید مد نظر داشته باشید فروشنده دستگاه بسته بندی مواد غذایی گرانولی حتما با گذشت زمان به شما ماشین آلات مورد نیاز تان را ارائه خواهد داد.[/box]