خرید پرس حرارتی در انواع مختلف با قیمت های منصفانه

خرید پرس حرارتی در انواع مختلف

خرید پرس حرارتی در انواع و ابعاد مختلف با عملکرد ساده و راحت جهت پرس و بسته بندی های گوناگون با قیمت های منصفانه و کیفیت مطلوب در مجموعه ما به صورت آنلاین در حال انجام می باشد.

 

مدل ها و قیمت پرس حرارتی پلاستیک خانگی دستی

بسیاری از مواد خوراکی در منزل اگر دور از هوای آزاد و اکسیژن نگهداری شوند سبب ماندگاری بیشتر و مانع فاسد شدن آن ها می گردد.
بدین منظور بهتر است کلیه مواد غذایی یا حتی میوه ها داخل بسته بندی نگهداری شوند که ای امر وجود یک پرس حرارتی دستی را در منزل می طلبد.
قیمت پرس حرارتی پلاستیک ؟
ارزان بودن قیمت دستگاه پرس حرارتی خانگی سبب می شود با هزینه کم و به راحتی بتوان آن را خریداری نمود و مشتریان زیادی را به خود جلب نموده است.
دستگاه پرس پلاستیک خانگی دارای مدل های مختلفی می باشد که شامل طول دوخت های 15 سانتیمتری تا یک متر می باشد.
در مدل های مختلف دستگاه عرض دوخت، جنس بدنه و جنس فک دستگاه نیز کمی با هم متفاوت می باشد.
از این رو نمی توان از قیمت پرس حرارتی پلاستیک رقم ثابت و دقیقی را ارائه نمود.
تنوع مدل ها و قیمت انواع دستگاه دوخت پلاستیک خانگی را می توانید در سایت فروش اینترنتی ما مشاهده نمایید.

مدل ها و قیمت پرس حرارتی پلاستیک خانگی دستی

انواع دستگاه پرس دستی کوچک عرضه شده در بازار

دستگاه های پرس پلاستیک دستی دارای ساختار پیچیده ای نبوده بلکه به وسیله المنت و فک های حرارتی به صورت خطی دو لبه پلاستیک بسته بندی را در هم آمیخته و پرس می نمایند.
این دستگاه ها برقی بوده و با برق 220 ولت شهری کار می کنند.
انواع دستگاه پرس دستی کوچک عرضه شده در بازار شامل دستگاه های 15 ، 20 ، 30 ، 40 ، 50 ، 60 تا 100 سانتیمتری می شوند بر اساس طول دوخت دستگاه می توان بسته هایی در اندازه های مختلف را با آن پرس نمود.
دستگاه های پرس دوخت دستی عرضه شده سرعت عملکرد خوبی دارند و چند ثانیه زمان برای دوخت لازم است و با وارد  کردن اندک فشار می توان دوخت با کیفیتی را بر روی بسته بندی تجربه نمود.
برای کار با دستگاه پرس در انواع مختلف فقط کافی است لبه بسته بندی بر روی فک دستگاه تنظیم شده و اهرم بالایی دستگاه با دست به سمت پایین هدایت گردد.

انواع دستگاه پرس دستی کوچک عرضه شده در بازار

دستگاه دوخت سیلر دستی چیست ؟

همه ما با دستگاه های پرس دستی آشنایی داریم و این دستگاه را از نزدیک دیده ایم.
اما گاهی نام دستگاه سیلر به گوشمان می خورد و می خواهیم بدانیم دستگاه دوخت سیلر دستی چیست؟
در پاسخ باید گفت دستگاه دوخت سیلر دستی نیز در واقع همان دستگاه دوخت دستی می باشد که در آن واژه انگلیسی جایگزین واژه فارسی دوخت شده است.
انواع دستگاه دوخت سیلر دستی را می توان در منزل و مشاغل خانگی برای دوخت انواع بسته بندی مواد غذایی، اسباب بازی، کتاب و مجلات و دیگر قطعات کوچک به کار برد.
دستگاه های سیلر دستی دارای المنت بوده و فک دستگاه با گرم شدن عمل ذوب کردن و به هم چسبانیدن لبه های بسته بندی به یکدیگر را انجام می دهند.
کارکردن با این دستگاه های پرس دستی نیاز به آموزش ندارد و به سادگی می توان دوخت هایی تمیز و آب بندی شده را با این دستگاه ساده و ارزان تجربه نمود.

دستگاه دوخت سیلر دستی چیست ؟

ارزان ترین دستگاه پرس سلفون دستی کدام است ؟

انواع دستگاه پرس سلفون دستی که در بازار عرضه می گردند همگی از جمله دستگاه های ارزان دوخت می باشند که با هزینه اندکی می توان آن ها را خریداری کرده و در منزل و فروشگاه ها برای بسته بندی از آن ها استفاده کرد.
دستگاه های دوخت سلفون دستی نیز بر حسب مدل و اندازه دارای قیمت های متفاوتی می باشند و هر چه دستگاه بزرگتر باشد مسلما از قیمت بالاتری برخوردار است.
بنابراین می توان گفت ارزان ترین دستگاه پرس سلفون دستی مربوط به دستگاه پرس 15 سانتیمتری می باشد که کوچکترین دستگاه در زمینه بسته بندی است.
دستگاه های پرس سلفون از لحاظ جنس بدنه نیز با هم تفاوت دارند و شامل دستگاه های پلاستیکی و فلزی می شوند که دستگاه های پلاستیکی ارزان تر بوده اما طول عمر و دوام کمتری داشته و در مقابل ضربات حساس می باشند.

ارزان ترین دستگاه پرس سلفون دستی کدام است ؟

لیست قیمت دستگاه دوخت حرارتی دستی نایلون

همان طور که گفته شد دستگاه دوخت حرارتی دستی نایلون در ابعاد و مدل های مختلفی تولید و عرضه می گردد.
این دستگاه ها دارای عملکرد یکسانی بوده و همه برای پلمپ بسته بندی به روش حرارتی استفاده می گردد.
اما طول و عرض دوخت در این مدل های مختلف یکسان نمی باشد.
دستگاه های دوخت دستی به طور معمول دارای تایمر نیز می باشند که می توان دما و زمان دوخت را با آن تنظیم نمود که بر حسب جنس پلاستیک مورد بسته بندی قرار گرفته کنترل می شود.
لیست قیمت انواع دستگاه دوخت حرارتی پلاستیک را می توانید در فروشگاه آنلاین ما که عرضه کننده انواع دستگاه پرس نایلون می باشد ببینید، در کنار تصاویر دستگاه های موجود مشخصات و جزیات فنی نیز درج شده است.
برای آشنایی بیشتر و گرفتن مشاوره در امر خرید و انتخاب دستگاه متناسب با نیاز کاری خود می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید.

لیست قیمت دستگاه دوخت حرارتی دستی نایلون

فروش انواع دستگاه پرس حرارتی کوچک پدالی

دستگاه های پرس حرارتی پلاستیک دارای انواع مختلفی می باشند که از مدل هایی از آن ها که دارای اندازه کوچکی می باشند می توان در مغازه ها و مشاغل خانگی برای دوخت و پرس انواع بسته بندی استفاده کرد.
دستگاه های پدالی با دوخت طول کم مانند دستگاه های 30 سانتیمتری و 40 سانتیمتری را می توان جزء دستگاه های کوچک پرس حرارتی به شمار آورد که فضای کمی اشغال می نمایند، از این دستگاه ها می توان در گوشه یک اتاق یا مغازه به راحتی استفاده نمود.
فروش انواع دستگاه پرس حرارتی کوچک پدالی با قیمت پایینی صورت می گیرد و با داشتن سرمایه اندک می توان این دستگاه را خریداری نمود و به شغل پر درآمد بسته بندی پرداخت.
بسته بندی انواع قطعات، اسباب بازی ، مواد خوراکی حتی مایعات را با این دستگاه به سادگی می توان انجام داد.
برای خرید و انتخاب دستگاه مناسب برای کار خود می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان فروش دستگاه ها نیز برخوردار شوید.

فروش انواع دستگاه پرس حرارتی کوچک پدالی

مشخصات و قیمت دستگاه پرس حرارتی نایلون 8 لایه

نایلون 8 لایه یکی از ضخیم ترین انواع پلاستیک می باشد که دارای کاربرد های مختلف در صنعت و کشاورزی می باشد.
از نایلون های ضخیم غالبا برای عایق بندی کف استخر و پنجره ها، سقف گلخانه یا بسته بندی مواد مختلف استفاده نمود.
هنگامی که از نایلون های ضخیم 8 لایه برای بسته بندی استفاده می شود با هر دستگاه دوخت پلاستیکی نمی توان درب آن را دوخت زد چرا که قدرت و حرارت کافی برای این کار را ندارند.
دستگاه پرس حرارتی نایلون پنوماتیک یکی از دستگاه های مناسب برای دوخت نایلون های ضخیم می باشد.
چرا که نیرویی که توسط جک های این دستگاه تولید می شود بسیار زیاد است و به خوبی می تواند فشار لازم برای دوخت فیلم های ضخیم را پدید آورد.
در این دستگاه حرارت بیشتری نیز نسبت به دستگاه های ساده تر دوخت تولید می شود و به آسانی می توان طول دوخت های زیاد را در مدتی کوتاه پرس نمود ، این حرارت قابل تنظیم نیز می باشد.
قیمت دستگاه های دوخت پنوماتیک را نیز می توانید در سایت فروش ما ببینید.

سرعت عملکرد دستگاه پرس پلاستیک پنوماتیک