دستگاه بسته بندی پاکت سیگار

 

دستگاه بسته بندی پاکت سیگار به ماشین آلاتی گویند که کار بسته بندی نایلونی دور آن را انجام می دهد و به راحتی از این طریق شما می توانید یک بسته بندی شکیل برای پاکت هایی که می خواهید تولید کنید یا حتی درون آن توتون تنباکو نیز قرار دهید، به انجام برسانید که توسط شرکت های سازنده مختلفی این کار صورت می گیرد.

دستگاه بسته بندی سیگار چیست؟

 

دستگاه بسته بندی سیگار برای لفافه زدن دور پاکت آن به کار می رود و اصلا تصور نکنید که منظور ما یک دستگاه بسته بندی تمام اتوماتیک است که حتی می تواند سیگار ها را درون پاکت به صورت خودکار قرار دهد.

به دلیل اینکه کشور ما دارای یک سیستم کاملا نظارتی و دولتی در زمینه سیگار می باشد، تمامی سیگار های موجود در بازار توسط خود دولت وارد می شوند و کارخانه جات فروشنده و تولید کننده سیگار توسط خود دولت می چرخند.

از طرفی این کار نظارت بر روی مواد داخلی به کار رفته در سیگار را بسیار کامل می گرداند و این نظارت سبب می شود که مطمئن شویم درون پاکت های سیگار مواد مخدر به کار نرفته است.

دستگاه بسته بندی سیگار چیست؟

تفاوت دستگاه بسته بندی سیگار با توتون تنباکو

دستگاه بسته بندی سیگار با توتون تنباکو تفاوتش در این است که کار بسته بندی توتون تنباکو در کشور ما مجاز است در حال که کار بسته بندی سیگار و فروش آن برای کشور ما مجاز نیست و عمدتا این دستگاه برای کشور های دیگر من جمله عراق و افعانستان فروش می رود.

دستگاه های بسته بندی مختلفی هست که برای صادرات به کشور های همسایه بسیار مناسب است در حالی که در داخل کشور ما فروشش را غیر مجاز تلقی می شود و ما نیز می خواهیم در عرصه صادراتی این دستگاه ها فعالیت داشته باشیم.

دستگاه بسته بندی سیگار با توتون تنباکو