دستگاه بوجاری حبوبات

دستگاه سورتینگ لیزری یا همان کالر سورت می تواند به راحتی کار سایز بندی و بوجاری کامل حبوبات، غلات را با امکان ساخت در حجم های بزرگ، کوچک و متوسط برای کار خانگی، کارخانه های صنعتی یا حتی کارگاه ها توسط شرکت سازنده رودیاکو صورت گیرد.

دستگاه سورتینگ حبوبات

دستگاه بوجاری حبوبات چیست؟

تمامی حبوبات، غلات و خشکبار، قبل از اینکه به صورت بسته بندی های بزرگ و کوچک آماده ارسال به بازار شوند، باید کاملا تمیز و پاک گردند که امروزه این کار تمیز و پاک شدن حبوبات به دو مدل می تواند صورت بگیرد:

  • دستگاه بوجاری مکانیکی
  • دستگاه بوجاری اپتیک یا لیزری

دستگاه های بوجاری مکانیکی که به صورت یک خط پشت سر هم قرار می گیرند و توسط چندین دستگاه ها کار بوجاری صورت می گیرد، در حالی که دستگاه های سورتینگ لیزری تنها توسط دوربین کار پاک کنی و سایز بندی را به صورت کامل انجام می دهند و از این لحاظ بسیار قوی هستند.

انواع دستگاه بوجاری خارجی

سازنده دستگاه بوجاری حبوبات

قطعا خط دستگاه بوجاری لیزری هزینه های بالاتری خواهد داشت، اما مزیتش استفاده برای انواع اقسام حبوبات و غلات بدون تعویض خط است.

یعنی توسط دستگاه بوجاری لیزری می توان گندم، جو، برنج، عدس، لوبیا، نخود و سایر حبوبات و خشکبار را بسته بندی نمود، اگر دستگاه بوجاری مکانیکی خریداری شود، نمی توان آن را برای تمامی محصولات به کار برد و عمدتا تک محصوله ساخته می شوند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]امروزه بزرگان بازار می خواهند بهترین تجهیزات را در کارخانه خود داشته باشند و به همین دلیل اکثریت ترجیح می دهند که به سمت دستگاه های بوجاری لیزری یا همان کالر سورتینگ برای بحث حبوبات و غلات بیایند که قطعا در سال های آتی، مدل های نمونه و مشابه به عنوان پیشرفته ترین دستگاه ها در بازار به شمار می آیند.[/box]