با ما تماس بگیرید

خرید دستگاه سورتینگ رنگی ضایعات حبوبات سیار

دستگاه سورتینگ رنگی یا اپتیک که توسط دوربین های بسیار قوی 14 مگاپیکسی خود اقدام به سورت دقیق انواع محصولات مانند حبوبات، برنج، پسته، خشکبار، کشمش، انجیر، بذر، مغز پسته، تخمه، خاکشیر، کنجد و سایر محصولات می نماید، قابل ساخت و سفارش خرید توسط شرکت رودیاکو است.

دستگاه سورتینگ رنگی یا اپتیک چیست؟

دستگاهی که توسط سیستم بینایی و سرعت عمل بسیار بالایی که در آن قرار دارد، می تواند سایز و رنگ محصول را تشخیص دهد، دستگاه سورتینگ رنگی می گویند.

دستگاه سورتینگ زعفران

این دستگاه برای زعفران مناسب نیست چرا که زعفران بسیار شکننده است و کار این دستگاه توسط سیستم باد و همچنین ویبراتور است.

معمولا بزرگان حوزه زعفران از زعفران نگین برای این کار استفاده می نمایند که زعفران نگین هر چه بزرگتر باشد، قیمت آن بیشتر است.

به تازگی در حال ساخت یک دستگاه مناسب برای سورتینگ زعفران هستیم که بدون هیچ آسیبی بتواند انواع زعفران را به صورت کامل سورت نماید.

دستگاه سورتینگ سیار

دستگاه سورتینگ ضایعات حبوبات

حبوبات انواع مختلفی دارد که شامل انواع لوبیا، نخود، لپه، عدس و ماش است.

پر فروش ترین این ها در بازار شامل 4 محصول اول است که سایز بندی دقیق آن ها و همچنین اینکه کاملا پاک باشند بسیار برای صادرات و یا فروش داخلی مهم شده است.

تکنولوژی امروزه آنچنان کمکی به ما در این زمینه کرده است که به راحتی و با خرید یک دستگاه سورتینگ می توانیم تمامی ضایعات مربوط به حبوبات را به صورت کامل چه از نظر تفاوت رنگ و چه سایز، کاملا جدا نماییم.

دستگاه سورتینگ ضایعات حبوبات

انواع دستگاه سورتینگ حبوبات

دستگاه سورتینگ حبوبات اپتیک از نظر کارایی تماما با یکدیگر برابر می باشند، اما تفاوت اصلی دستگاه ها در تعداد کانال است.

توصیه می کنیم برای خرید دستگاه سورتینگ رنگی یکی از دو مدل زیر را انتخاب نمایید:

  • دستگا سورتینگ تک کانال
  • دستگاه سورتینگ 5 کانال

دستگاه سورتینگ مزیتش عدم نیاز به هیچ گونه سوله 6 متری برای نصب و راه اندازی اولیه است و به راحتی در یک خانه، کارگاه و یا حتی منزل می تواند قرار بگیرد.

در حالی که دستگاه سورتینگ 5 کانال اینگونه نیست و برای کارایی و شروع به کار آن، در آغاز باید یک سوله 6 متری داشت تا بتوان کار سورت انواع حبوبات و برنج را درون آن انجام داد.