شرکت ساخت دستگاه سورتینگ برنج خانگی

 

شرکت رودیاکو در زمینه ساخت انواع دستگاه سورتینگ برنج خانگی که مناسب حتی کارخانه جات با ظرفیت روزانه 3 تن در هر 10 ساعت به صورت اپتیک یا رنگی، قابلیت اجرا و خدمات پس از فروش را دارا می باشد. کاربرد این دستگاه برای انواع محصولات مانند حبوبات، بادام، بذر، تخمه، انجیر، مغز پسته، خاکشیر، عناب، کنجد، گندم، لوبیا، نخود و سایر محصولات می باشد.

تنوع کاربردی دستگاه سورتینگ رنگی

بسیاری از افراد هستند که دستگاه سورتینگ را عمدتا برای برنج یا چای که در شمال کشور کارش انجام می شود، تهیه می کنند، درحالی که می توان این دستگاه را برای انواع محصولاتی که در بالا از آن ها نام برده شد قرار داد.

یکی از مشتریان ما از استان قزوین می باشد که بسیار قوی در این زمینه فعالیت دارد و با دستگاه 5 کاناله در حال فعالیت می باشد.

برای یکی از فامیل های خود به جهت مشغول شدن در زمینه کشمش، یکی از دستگاه های مینی ما که قابلیت نصب در خانه، کارگاه یا حتی کارخانه جات را دارد و به مانند مثل فلفل نبین چه ریزه می ماند، تهیه کرده و در حال استفاده می باشد.

دستگاه سورتینگ رنگی بهترین و مجهزترین دستگاه در زمینه بوجاری و سایز بندی انواع برنج به شمار می آید.

بالاتر از این دستگاه فعلا در کل جهان موجود نداریم که ما نمایندگی فروش مستقیم این دستگاه از کارخانه چینی یوانجیو هستیم.

شرکت ساخت دستگاه سورتینگ برنج خانگی رنگی

 

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج

بیش از 95 درصد دستگاه های سورتینگ برنج که در داخل کشور در حال فروش می باشند، به صورت کاملا وارداتی بوده که مدت مدیدی واردات شان با مشکل مواجه شد.

مزیت ساخت دستگاه سورتینگ برنج به واردات آن به صورت زیر است:

 • قیمت تمام شده پایین تر
 • خدمات پس از فروش بالاتر
 • نصب و پیگری بعد از هر گونه ایجاد مشکل
 • مونتاژ قطعات در داخل کشور
 • گارانتی کامل تمامی قطعات دستگاه

دستگاه سورتینگ برنج

فیلم دستگاه سورتینگ خانگی

می توانید در لینک زیر فیلم دستگاه سورتینگ خانگی یا مینی که توسط آن، محصول گندم را به صورت کامل سورت کرده ایم، مشاهده نمایید که خوشبختانه فیلم طرز کار این دستگاه را که برای محصول برنج است به صورت کامل قرار دادیم تا مشاهده بفرمایید:

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ برنج

دستگاه های سورتینگ مینی برنج دو مسئله بسیار مهم برای خریداران دارند که خدمت تان عرضه می نماییم:

 • سرعت این دستگاه حداکثر ساعتی 400 کیلوگرم و حداقل 300 کیلوگرم می باشد که برای کار های کوچک بسیار راحت و کم هزینه است.
 • وزن دستگاه در حدود 150 کیلوگرم می باشد.
 • برق مصرفی به صورت سه فاز و تک فاز قابل استفاده است.
 • دوربین های 4000 هزار مگاپیکسلی که درون آن قرار گرفته است بسیار قوی عمل می نماید و به هر صورت که شما بخواهید، کار سورت و سایز بندی را انجام می دهد.
 • یکی از مهم ترین کار هایی که با این دستگاه می توان انجام داد، کار سایز بندی توسط این دستگاه است.

انواع دستگاه های دیگر خانگی در زمینه برنج

ما اینجا حاضر هستیم تا دستگاه های دیگر را نیز خدمت تان شرح دهیم تا از این طریق بتوانید با مقایسه بین این دستگاه ها و قیمت آن ها به صورت کلی، تصمیم بگیرید که کدام یک از دستگاه ها را می توانید خریداری کنید و کار خود را در این زمینه راه اندازی نمایید:

 • دستگاه آسیاب برنج خانگی
 • دستگاه پوست کن برنج خانگی
 • دستگاه برنج سفید کن خانگی
 • دستگاه برنجکوبی خانگی
 • دستگاه سورتینگ برنج خانگی
 • دستگاه بسته بندی برنج خانگی

از پایین به بالا شروع به توضیه می نماییم:

انواع دستگاه بسته بندی برنج خانگی

برای بسته بندی برنج، دو مدل دستگاه می تواند در نظر گرفت که به صورت زیر خواهد بود:

 • دستگاه بسته بندی پاکت پلاستیک
 • دستگاه دوخت گونی

برای دستگاه اولی معمولا تولید کنندگان کوچک در کارگاه ها شان از دستگاه های زیر استفاده می نمایند:

 • دستگاه بسته بندی تک توزین نیمه اتوماتیک خانگی
 • دستگاه دوخت پلاستیک ریلی

کار دستگاه بسته بندی تک توزین نیمه اتوماتیک وزن کشی دقیق + پرکن داخل پاکت نایلون پلاستیک می باشد و با دستگاه دوخت ریلی به راحتی کار دوخت نایلون پلاستیک انجام می شود.

اما اگر منظور از بسته بندی این باشد که درون کیسه گونی ریخته و بسته بندی شود، بسته بندی های 10 کیلیی یا حداکثر 20 کیلویی منظور است که به راحتی توسط دستگاه دوخت گونی که با نخ این کار انجام می شود، در کمتر از 4 ثانیه این کار انجام خواهد شد.

آیا دستگاه برنجکوبی خانگی داریم؟

باید خدمت تان عرض کنیم که ساخت دستگاه برنج کوبی خانگی بر اساس نیاز مشتریان صورت می گیرد و دوستانی در این زمینه داریم که انواع دستگاه های برنج کوبی خانگی را نیز تولید و به بازار عرضه می کنند.

امروزه نیاز مشتریان بسیار گسترده شده و اکثریت می خواهند در کمترین و کوچکترین فضا، نیاز های خود را مرتفع نمایند که این کار به راحتی توسط دستگاه برنجکوبی خانگی می تواند تامین گردد.

دستگاه برنج کوبی خانگی

بهترین دستگاه برنج سفید کن خانگی

دستگاه های مختلفی در زمینه شالیکوبی یا برنج سفید کنی ساخته شده است، اما کدام یک از همه بهتر است و می تواند نیاز مشتریان را در این زمینه با حداکثر سرعت رفع نماید.

در واقع برنج در حالت طبیعی به صورت قهوه ای است و برای تبدیل و زیباسازی آن از دستگاه برنج سفید کن استفاده می شود که به طریق سایشی یا پولیش کار می کند.

این دستگاه باید بتواند از حداقل ساعتی 2 کیلوگرم الی 50 کیلویی در زمینه خانگی فعالیت کند تا با سرعت بالای خود، به داشتن یک کسب و کار خانگی کمک نماید.

دستگاه برنج سفید کن خانگی

دستگاه آسیاب برنج خانگی درجه یک

در زمینه آسیاب نیز انواع دستگاه های مختلف ساخته شده است و سازندگان بسیاری هستند که در این زمینه فعالیت می کنند.

امروزه رودیاکو به صورت مستقیم در این زمینه فعالیت نمی کند ولی می تواند دوستان بسیار قوی که قیمت فروش خوبی را نیز در ساخت انواع دستگاه آسیاب برنج خواهیم داشت که می توانیم خدمت تان معرفی نماییم.

تفاوت بین دستگاه های بالا

اگر دقت نمایید، کار ما ساخت دستگاه سورتینگ برنج خانگی هست، اما به دلیل اینکه دستگاه های دیگری را نیز جویندگان به دنبال شان هستند را خدمت تان معرفی نموده ایم.

مهم است بدانید که از نظر قیمتی، قیمت دستگاه سورتینگ خانگی برنج از همه بالاتر است.

اما کاری که یک دستگاه سورتینگ برنج خانگی می تواند انجام دهد، حتی کارخانه جات سورت و سایز بندی برنج نیز نخواهند توانست انجام دهند.