دستگاه سورتینگ برنج

دستگاه سورتینگ برنج کالر به دستگاهی گویند که کار سورت و پاک کنی بعلاوه سایزبندی کامل را به راحتی توسط کانال های خود انجام می دهد. این دستگاه عموما در کشور ما به صورت 5 کاناله یا 7 کانال توسط شرکت های بوجاری و عمده فروشی تهیه می گردد.

دستگاه سورتینگ کالر یا رنگی چیست؟

در فیلم بالا به سادگی می توانید طرز کار یک دستگاه سورتینگ برنج یا کالر سورتینگ را متوجه شوید.

همانطور که می بینید با عبور محصول از یکی از کانال های دستگاه و بررسی دقیق محصول توسط دوربین ها با سرعت بسیار بالایی که دارا هستند، کامپیوتر دستگاه به اجکتور دستور می دهد که محصولی که تشخیص داده شده از نظر ظاهر با آنچه که ما می خواهیم مطابقت ندارد، آن محصول را به کانال برگشتی ارسال می کند.

کانال برگشتی در سورتینگ های 5 کاناله خیلی راحت می تواند قرار بگیرد و در واقع در هر دستگاه سورتینگ، یک کانال را به کانال برگشتی قرار داده می شود که بتواند برای بازیابی محصول در صورتی که دستگاه یک درصد اشتباه کرده باشد، محصول خوب با محصول بد قاطی نگردد.

دستگاه سورتینگ کالر یا رنگی

قیمت دستگاه سورتینگ کالر برنج چند است؟

قیمت به روز دستگاه سورتینگ کالر چند است و تا چه مدت می توان برای دستگاه سورتینگ کالر گارانتی در نظر گرفت؟

اصولا در صنعت هر کشوری هر تجهیزاتی تا یک سال به صورت کامل گارانتی می گردد و ما نیز این گارانتی کامل تمامی قطعات دستگاه را تا یک سال می دهیم.

این در صورتی است که می خواهیم قیمت دستگاه نیز مناسب باشد و تا سال های سال دستگاه بدون خرابی برای مشتری کار کند.

هزینه تمام شده قطعات و همچنین کیفیت بالای مونتاژ و ساخت داخلی بسیار بهتر از نمونه های وارداتی است، چرا که نمونه های وارداتی از جمله دستگاه هایی هستند که نمی توان برای آن ها خدمات خوبی در نظر گرفت.

دستگاه سورتینگ کالر برنج