فروش خط تولید کامل بسته بندی حبوبات

فروش خط تولید کامل بسته بندی حبوبات که جمعا 5 دستگاه است، شامل بوجاری، بسته بندی، پولیش، بالابر و نوار نقاله دستچین، به راحتی نیاز یک مجموعه جهت راه اندازی کار فروش محصولات فروشگاهی نخود، عدس، لپه یا انواع لوبیا را مرتفع می نماید.

خط بسته بندی حبوبات

قیمت خط تولید کامل بسته بندی حبوبات

قیمت خط تولید کامل بسته بندی حبوبات چند تمام می شود؟ می خواهیم تمام جزییات را خدمت تان معرفی کنیم تا براحتی بتوانید در مورد این خط تولید تصمیم گیری نمایید.

در این مقاله مد نظر ما تنها خط تولید تمام اتوماتیک بسته بندی حبوبات است و از ارائه خط نیمه اتوماتیک حبوبات یا دوخت دستی پرهیز می نماییم.

خط تولید بسته بندی حبوبات

هزینه هایی که یک خط کامل بسته بندی حبوبات می تواند برای تان داشته باشد به صورت زیر است:

در آغاز کار یک سوله است که در مورد هزینه ساخت سوله یا اجاره آن ما هیچ نظری نمی دهیم، چون کارمان ملک و ساختمان یا سوله نیست، اما بالاخره هزینه هایی طبیعتا برای مشتریان خواهد داشت.

مرحله بعد از سوله داشتن حداقل 6 نیروی کار است که بتوانند سیستم را به صورت کامل پشتیبانی نمایند و هر لحظه بتوانند بار را بررسی کرده و تزریق بار را به مخازن دستگاه ها بنمایند.

خط بسته بندی حبوبات

هزینه خرید دستگاه بسته بندی دست دوم اگر باشد که اطمینانی نیست دستگاه ها کاملا خوب باشند، شاید نزدیک به 70% دستگاه های نو تمام شود که توصیه می کنیم حتما از دستگاه های نو با گارانتی حداقل یک ساله تمام قطعات دستگاه، یعنی قطعات برقی را نیز شامل شود خرید کنید.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]از شرکتی که گارانتی قطعات برقی دستگاه ها نمی کند، پرهیز نمایید و خرید خط بسته بندی حبوبات را منوط به گارانتی کامل قطعات نه تنها آهن آلات دستگاه که هیچ گاه، هیچ بلایی سرشان نخواهد آمد، خرید کنید.[/box]