دستگاه بوجاری ذرت

دستگاه بوجاری ذرت با ظرفیت 20 تن در ساعت داخل یک سوله قرار نمی گیرد بلکه درون یک محوطه آزاد باید نصب و راه اندازی شود که قیمت آن با توجه به افزایش رو به روز نرخ مواد اولیه، مدام در حال تغییر و تحول می باشد. در کشور ما ایران، تنها شرکت های خیلی کمی موفق به ساخت همچین ماشین آلاتی شده اند.

فیلم دستگاه بوجاری ذرت به صورت 100%

دستگاه بوجاری ذرت با پاک کنی 100% که بتواند ساعتی 20 تن به صورت کامل و دقیق بوجاری نماید، مخلوطی از چندین سیستم است که درون دستگاه قرار می گیرد و این دستگاه غول پیکر سال ها می تواند برای شما کار بوجاری ذرت را را با دقت بسیار بالا انجام دهد.

قیمت دستگاه بوجاری ذرت

در نظر داشته باشید که یک دستگاه بوجاری ذرت تنها یک دستگاه خالی نیست، بلکه مجموعه ای از عملکرد هایی می باشد که امروزه توسط شرکت های مختلف دنبال می شود و از این طریق شما می توانید به راحتی کار بوجاری را انجام دهید.

در واقع هزینه های ساخت دستگاه غول پیکر برای ذرت برای مجموعه هایی مناسب است که فروش های بسیار بالایی در این زمینه دارند.

ما مشتریانی داریم که در برخی از سفارشات شان بیش از 1500 تن سفارش می گیرند و برای همین نیاز دارند با قدرت بسیار بالایی نیاز مشتریان خود را تامین نمایند.

دستگاه بوجاری ذرت

ذرت خشک با ذرت تر در بوجاری کردن متفاوت می باشند. درست است که اکثر ذرت هایی که بوجاری می شوند تر هستند اما اگر ذرت خشک بوجاری شود، قطعا ظرفیت دستگاه بالاتر نیز خواهد رفت و تا 25 تن در ساعت هم خواهد رسید.