قیمت روز دستگاه پوست کن گردو در کارخانه و بازار ایران

قیمت روز دستگاه پوست کن گردو

قیمت روز دستگاه پوست کن گردو در کارخانه و بازار با توجه به نوسانات و سایر معیار های در حال تغییر بوده و بسیاری از مراکز جهت تعامل بیشتر با مشتریان سایت های تخصصی تداعی کرده و به آسانی تمامی خدمات را ارائه می دهند.

ساخت دستگاه پوست کن گردو در ایران

دستگاه پوست کن گردو یکی از ابزار های مهم برای باغداران گردو می باشد که حجم انبوه گردو های چیده شده خود را به وسیله آن پوست گیری نموده و برای خشک کردن ، مغز کردن یا دیگر مراحل آماده می نمایند.
در حال حاضر ساخت دستگاه پوست کن گردو در ایران نیز انجام می گیرد و انواع مدل های مختلف این دستگاه توسط مهندسان ایرانی طراحی و تولید شده اند. نحوه ساخت دستگاه پوست کن گردو ایرانی به گونه ای است که دارای کیفیت بالایی می باشد و پوست کنی تمیز و اتوماتیک گردو را با دقت فراوان انجام می دهد.
پوست گیری گردو در دستگاه گردو پوست کن با سرعت بسیار بالا انجام می شود و طوری طراحی شده است که کمترین میزان شکستگی در گردو روی دهد.
موتور الکتریکی دستگاه های پوست کن دارای قدرت بالایی می باشند و رنده های استیل آن ها قابل تعویض است.

ساخت دستگاه پوست کن گردو در ایران 

انواع دستگاه پوست کن گردو و بادام

انواع دستگاه پوست کن گردو و بادام که تولید و در بازار عرضه شده اند شامل مدل های مختلفی می شوند و به دو گروه کلی دستگاه های صنعتی و خانگی ( اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ) تقسیم می شوند.
دستگاه های پوست کن وظیفه جدا کردن پوست های سبز و تازه را بر عهده دارند و بدون هیچ گونه دخالت دستی می توانند این عمل را انجام دهند.
دستگاه پوست کن گردو و بادام در انواع مختلف برقی بوده و با استفاده از جریان الکتریسیته کار می کنند.
کشاورزان و باغداران با استفاده از این دستگاه های پوست می توانند راندمان تولید خود را بالا برده و در ظرف مدت کوتاهی انبوهی از گردوی بدون پوست را تولید نمایند.
دستگاه های پوست کن از لحاظ اندازه نیز شامل دستگاه های کوچک و بزرگی می شوند که ظرفیت تولید آن ها با توجه به گنجایش مخزن آن ها متفاوت است، دستگاه های بزرگ صنعتی صدها کیلو گردو را در یک تایم کوتاه پوست گیری می نمایند.

ساخت دستگاه پوست کن گردو در ایران 

زمان مناسب و اصول پوست گیری گردو

معمولا گردو در اواخر فصل تابستان کاملا رسیده و اوایل پاییز فصل برداشت آن می باشد البته رسیدن کامل گردو بستگی به نوع درخت و شرایط  آب و هوایی منطقه دارد.
پس از چیدن گردو عملیات های مختلف پوست گیری، شستشو، سفید کردن پوست و خشک کردن گردو باید بر روی آن انجام گیرد.
هنگامی که که گردو از درخت چیده و به اصطلاح برداشت صورت می گیرد باید هر چه سریعتر فرایند های مختلف بر روی آن صورت گیرد و  روی زمین ماندن زیاد محصول سبب پایین آمدن کیفیت یا سیاه شدن مغز می گردد.
گردو های سبز پس از مدتی از درخت جدا شدن یا  خراش دادن قسمت هایی از آن راحت تر پوست گیری می شوند که البته این کار امروزه به وسیله دستگاه در زمانی کوتاه و بدون دردسر انجام می شود.
بعد از جدا کردن پوست های سبز بهتر است گردو شستشو داده شود تا رنگ سیاه بر روی پوسته چوبی باقی نماند که دستگاه های پوست کن صنعتی مجهز به این بخش نیز می باشند.

طرز کار با دستگاه پوست کن گردو سبز کوچک

دستگاه پوست کن گردو سبز با وجود کارایی بالایی که دارد و یکی از نیاز های اصلی باغداران محسوب می شود.
اما دستگاهی بسیار ساده است که کار کردن با آن ساده است .
برای کار با دستگاه پوست کن آن را به برق گذاشته و گردو ها را از محل مخصوص داخل دستگاه می ریزیم، بقیه کار به عهده خود دستگاه می باشد و باید منتظر ماند تا پوسته های رنده شده از خروجی بیرون بریزد و در انتها گردو پوست گرفته و تمیز باقی بماند.
دستگاه دارای کلید کوچکی می باشد که در مواقع اضطراری می توان دستگاه را با آن خاموش کرد.
دستگاه های پوست کن گردو در انواع کوچک و بزرگ بسیار ایمن می باشد .
دستگاه های کوچک گردو پوست کن دارای چرخ می باشند و به راحتی می توان آن ها را جابجا نمود، در برخی مدل ها خروجی جداگانه برای گردوی پوست گرفته شده وجود دارد که در آخر از آن جا خارج می گردد.

ساخت دستگاه پوست کن گردو در ایران 

ارائه قیمت روز دستگاه پوست کن گردو

دستگاه های پوست کن گردو در فروشگاه آنلاین ما در مدل های مختلفی عرضه می گردند که دارای بدنه های محکم و ضد زنگ بوده، از موتور الکتریکی پرقدرتی در ساخت آن ها استفاده شده، سرعت عمل بالایی در امر پوست گیری داشته و این عمل را با بیشترین دقت و بدون خطا انجام می دهند.
دستگاه های ارائه شده در سایت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند، نصب و آموزش های کار با دستگاه به صورت رایگان انجام می شود.
دستگاه های عرضه شده دارای قیمت مناسبی می باشند چرا که به صورت مستقیم از شرکت تولیدی عرضه می گردند.
برای اطلاع از قیمت روز دستگاه پوست کن گردو در مدل مورد نظر می توانید با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.
سایز مشخصات دستگاه در کنار تصاویر آن در سایت آورده شده است و با مطالعه آن می توانید آگاهی نسبی از دستگاه و نحوه کار آن پیدا کنید.

ساخت دستگاه پوست کن گردو در ایران