دستگاه دوخت ریلی

 

دستگاه دوخت ریلی پلاستیک

قیمت دستگاه دوخت ریلی رومیزی پلاستیک که در دو مدل افقی و عمودی ساخته می شود، اگر با تاریخ زن یا سیستم تزریق گاز همراه باشد، چند تمام خواهد شد؟ برای چه افراد یا شرکت هایی می تواند این ماشین آلات بیشترین سطح کاربرد را به ارمغان بیاورد؟

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی چیست؟

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی به دستگاهی می گویند که به دلیل داشتن ابعاد کوچک، برای کار دوخت پلاستیک یا فویل آلومینیوم که برای بسته بندی انواع محصولات به کار می رود، می تواند کارایی داشته باشد.
امروزه دستگاه دوخت پلاستیک برای کار های خانگی یا کارگاه های تولید قطعات صنعتی بسیار به کار می رود.
عمر دستگاه بسیار بالا است و حداقل شرکت یک سال گارانتی کامل می نماید.
علت این که نام این دستگاه را دوخت ریلی می نامند، چرا که توسط ریل پلاستیک را می گیرد و با سرعت 16 متر بر ثانیه آن را دوخت خواهد زد.

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزیاضافه کردن تاریخ زن به دستگاه دوخت ریلی

اگر خرید دستگاه دوخت ریلی ساده را داشته باشید، باید این موضوع را در نظر بگیرید که اضافه کردن تاریخ زن به آن امکان ندارد.
بنابراین خرید دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن باید قبل از خرید تصمیم بگیرید که با تاریخ زن می خواهید و یا اینکه به صورت جدا می خواهید تاریخ زن یا جت پیرینتر تهیه نمایید.

قیمت دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن

دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن امروزه نزدیک به 4 میلیون و 500 تومان تمام می شود، در حالی که قیمت دستگاه دوخت ریلی بدون تاریخ زن در حدود 2 میلیون و 700 هزار خواهد بود.
توصیه ما این است که به جای خرید دستگاه دوخت پلاستیک با تاریخ زن، اقدام به خرید یک جت پرینتر جدا نمایید که هم سرعت کار بسیار بالاتری دارد و هم می تواند برای محصولات مختلف دیگر نیز به کار رود.

دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن

مشاوره فروش دستگاه دوخت ریلی

دستگاه دوخت ریلی برای پرس کردن و دوختن کیسه های بسته بندی پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرند.
هر کارگاه یا کارخانه بسته بندی که بسته بندی های آن ها به صورت کیسه های پلاستیکی می باشد به این دستگاه ها نیاز دارند.
برای راحت تر خرید کردن از مدل های متنوع دستگاه دوخت ریلی شرکت های شازنده و یا فروش این دستگاه ها سایت هایی را طراحی کرده اند تا مشتریان به صورت غیر حضوری بتوانند از قیمت و مشخصات دستگاه های دوخت ریلی اطلاعات کسب کنند.
مشاوره فروش دستگاه دوخت ریلی در این سایت ها توسط افراد متخصصی صورت می گیرد که می توانند به خریداران برای خرید دستگاه مد نظر و مناسب کارشان کمک زیادی کنند. مشاوره فروش دستگاه دوخت ریلی در این سایت ها کاملا به صورت رایگان انجام می شود.

فروش دستگاه دوخت ریلی

دستگاه بسته بندی دوخت ریلی چه انواعی دارد؟

دستگاه بسته بندی دوخت ریلی دارای انواع مختلفی مانند دوخت عمودی و دوخت افقی هستند.
دستگاه های دوخت ریلی به صورت پدالی یا پرسی کار می کنند. این دستگاه های دوخت توانسته اند تحول زیادی را در صنعت بسته بندی ایجاد کنند.دستگاه بسته بندی دوخت ریلی را در هر مدلی که می خواهید خریداری کنید می توانید قبل از خرید عکس و مشخصات دستگاه را از طریق سایت فروش انواع دستگاه های
بسته بندی و دوخت مشاهده کرده و بعد از کسب اطلاعات به خریدی با اطمینان بپردازید.
نمایندگی های پخش دستگاه های بسته بندی دوخت ریلی به صورت حضوری و غیر حضوری آماده مشاوره رایگان در باره خرید انواع این دستگاه ها می باشند.

دستگاه بسته بندی دوخت ریلی

تفاوت قیمت و عملکرد دستگاه پرس ریلی و پدالی

دستگاه های دوخت پلاستیک در بازار مدل های گوناگونی دارد که از لحاظ قیمت و نوع عملکرد با یکدیگر متفاوت می باشند.
دستگاه پرس ریلی و دستگاه پدالی دو دستگاه دوخت کیسه های پلاستیکی می باشند که عملکرد کاملا متفاوتی با یکدیگر دارند.
دستگاه دوخت پلاستیک پدالی توسط پدالی که در زیر دستگاه می باشد کنترل می شود و عمل دوخت را انجام می دهد.
اما عملکرد دستگاه دوخت پرس ریلی به صورت پرس کردن پلاستیک توسط دو سطح با حرارت انجام خواهد شد.
قیمت دستگاه پرس ریلی و پدالی کاملا با یکدیگر متفاوت می باشد زیرا نوع عملکرد و سرعت این دو دستگاه مختلف است معمولا دستگاه های پدالی قیمت مناسب تری نسبت به دستگاه های پرس ریلی دارند.

انواع دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه دوخت پلاستیک عمودی مناسب چه کاربردیست؟

برای دوخت و تولید کیسه های پلاستیکی عمودی که از آن ها برای بسته بندی انواع محصولات مایعات دار مانند خیارشور، ترشیجات و دیگر محصولات دیگر  از دستگاه دوخت پلاستیک عمودی استفاده می کنند.
دستگاه دوخت عمودی بسیار پر کاربرد برای صنایع بسته بندی های کیسه ای می باشد و دارای مدل و انواع متفاوتی هستند.
این دستگاه در مدت کوتاهی می تواند تعداد کیسه های بسیاری را تولید کند که باعث شده در خط تولید کیسه های پلاستیکی بسته بندی تحول بسیار خوبی ایجاد شود.
دستگاه های دوخت پلاستیک عمودی کاربرد های فراوانی در صنایع بسته بندی و دوخت کیسه های پلاستیکی با کیفیت بالا دارند.

دستگاه دوخت پلاستیک عمودی