قیمت دستگاه سیل پک ظروف یکبار مصرف | اتوماتیک | دستی | خانگی

قیمت دستگاه سیل پک ظروف یکبار مصرف | اتوماتیک

 

دستگاه سیل پک ظروف یکبار مصرف اتوماتیک و دستی کاربردهای زیادی در صنعت بسته بندی دارند. با استفاده از این دستگاه ها می توان به پرس لیوان ها، پرس مواد غذایی در کارخانه اشاره کرد. این دستگاه در سایز کوچک برای مصارف خانگی نیز تولید شده است. قیمت دستگاه ها بسته به کارایی در صنعت و سایزبندی متفاوت است.

معرفی دستگاه بسته بندی ظروف یکبار مصرف ریلی

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی ظروفی می باشند که از آن ها برای بسته بندی موقت مواد غذایی در مدت کوتاه استفاده می کنند. این ظروف در فروشگاه های بسیاری مانند رستوران ها،آزمایشگاه ها و لبنیاتی ها و غیره از آن ها استفاده می شود.
برای بسته بندی ظروف یکبار مصرف و راحت تر و آسان کردن کار از دستگاه بسته بندی ظروف یکبار مصرف ریلی استفاده می کنند که این دستگاه ها در کترینگ ها، لبنیاتی ها، آزمایشگاه ها، کارگاه تولید قارچ، کارگاه سبزی و ترشی و غیره که برای بسته بندی از ظروف یکبار مصرف استفاده می کنند مناسب می باشد.
دستگاه بسته بندی ظروف یکبار مصرف ریلی می تواند بسته بندی ها را به صورت کاملا بهداشتی و با سرعت و دقت انجام دهد که این کار در مراکزی که نام بردیم باعث بالا بردن کیفیت کار و بسته بندی محصولات می شود این دستگاه دارای قابلیت های بسیار خوبی مانن نصب تاریخ زن اتومات و یا چاپ قیمت می باشد.دستگاه بسته بندی ظروف ریلی

قیمت دستگاه پک لیوان یکبار مصرف

دستگاه پک لیوان یکبار مصرف یکی از دستگاه های پر کاربرد در بسته بندی ظروف یکبار مصرفی که برای محصولات لیوانی که در فروشگاه ها و رستوران ها استفاده می شود مانند نوشیدنی ها کاربرد مفیدی دارد. این دستگاه سرعت و عمل کرد بسیار بالایی دارد.
دستگاه های پک لیوان یکبار مصرف معمولا قابلیت بسته بندی انواع لیوان های یکبار مصرف با قطر متفاوت را دارند. قیمت دستگاه پک لیوان یکبار مصرف بسته بر کارایی و عملکرد این دستگاه می باشد و قیمت اولیه این دستگاه در کارخانه تعیین می شود و با عرضه به بازار و به کار آمدن واسطه قیمت آن کمی تغییر خواهد کرد.
قیمت این دستگاه در سایت فروش دستگاه های بسته بندی ظروف یکبار مصرف قابل مشاهده می باشد و بر اساس مشخصات و نوع دستگاه قیمت های متفاوتی خواهد داشت که مشتریان می توانند با دیدن انواع دستگاه ها در سایت و مقایسه آن ها دستگاه را بر اساس نیاز خود سفارش و خریداری کنند.

دستگاه پک لیوان یکبار مصرف

ویژگی های دستگاه سیل خانگی

دستگاه سیل خانگی دارای ابعاد مناسبی می باشد که با در نظر کرفتن ابعاد این دستگاه مناسب برای استفاده در مکان هایی می باشد که محدودیت فضا دارند. مانند: منازل، کارگاه های کوچک، فروشگاه ها و مغازه ها.
دستگاه سیل خانگی به صورت رومیزی و قابلیت کشویی تولید می شود تا کار با آن در فضای کوچک آسان تر باشد. این دستگاه می تواند سیل درب ظروف در اندازه و ابعاد ها و همین طور اشکال متفاوت استفاده شود.
یکی از ویژگی های خوبی که دستگاه سیل خانگی دارد این می باشد که می تواند به راحتی با آن کار کرد و نیاز به هیچ گونه تخصص یا فردی با دانش خاصی نیاز نمی باشد. و می تواند با سرعت بالایی سیل درب ظروف را در مدل ها و اندازه های مختلف انجام دهد. جنس دستگاه سیل خانگی از استنلس استیل می باشد و به هیچ وجه دچار زنگ زدگی و یا آسیب نخواهد شد.

دستگاه سیل خانگی

دستگاه سیل حرارتی دستی مناسب چه مشاغلی ست؟

دستگاه های سیب حرارتی دستی توانایی و قابلیت بسته بندی کردن و پرس درب ظروف یکبار مصرف در آب میوه فروشی ها، فروشگاه ها، اغذیه فروشی ها و غیره را دارد. دستگاه سیل حرارتی دستی از جمله دستگاه های پر کاربرد و با صرفه که دارای قیمت ارزان و مناسبی می باشد هستند.
دستگاه سیل حرارتی دستی عمل پرس یا بسته بندی کردن را توسط حرارت انجام می دهد. این دستگاه ابعاد نسبتا کوچکی دارد که به صورت رومیزی طراحی شده است و بیشتر مناسب مشاغلی می باشد که در آنجا از ظرف های یکبار مصرف استفاده می شود و نیاز به بسته بندی این ظروف می باشد.
ابعاد مناسب این دستگاه این قابلیت را برای آن فراهم کرده است که از این دستگاه در محیط های کوچک و فضاهای کم محدودیت مانند فروشگاه ها، مغازها، اغذیه فروشی ها و مشاغلی که نیاز به بسته بندی ظروف یکبار مصرف خود دارند مناسب باشد.

دستگاه سیل حرارتی دستی

انواع موجود دستگاه سیل کن لیوان

دستگاه های سیل کن لیوان در مغازه ها و کارخانه هاییکه از لیوان های یکبار مصرف برای ارائه محصول خود به مشتری و یا تولید محصولات در لیوان مانند: چای، نوشابه، قهوه، کشک، دوغ، شیر غیره استفاده می کنند مناسب می باشد.
دستگاه سیل کن لیوان دارای انواع بسیار مختلفی مانند دستگاه های میکانیکی که به صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک کار می کنند و دستگاه های دستی و خانگی رومیزی می باشند. هر کدام از این دستگاه ها مناسب برای مکان خاصی مانند مکان های کوچک فروشگاه ها و یا کارخانه ها می باشند که کارایی آن ها با یکریگر متفاوت است.
قطر لیوانی که قرار است سیل آن انجام شود در انتخاب دستگاه بسیار مهم می باشد. البته اکثر دستگاه ها می توانند لیوان هایی که دارای قطر استانداردی می باشند را بسته بندی آن ها را انجام دهند. این دستگاه توانسته سرعت سیل کن لیوان را در کارخانه و یا کارگاه ها با حداکثر سرعت خود انجام دهد.

دستگاه سیل پک ظروف یکبارمصرف

قیمت دستگاه سیل وکیوم رومیزی کوچک

دستگاه سیل وکیوم رو میزی دارای ابعاد و اندازه مناسب و کوچکی می باشد که برای استفاده از این دستگاه آن را بر روی میز قرار می دهند. اندازه کوچک این دستگاه باعث شده است که از آن در فروشگاه ها و یا مکان هایی با فضا های بسیار کم از این دستگاه ها استفاده شود.
قیمت دستگاه سیل وکیوم رومیزی کوچک نسبت به دستگاه های سیل وکیوم کارخانه ای و بزرگ بسیار ارزان تر و مناسب تر می باشد. قیمت دستگاه سیل وکیوم رومیزی بر اساس کارایی این دستگاه متفاوت می باشد.
خریداران می توانند با مراجعه به سایت فروش انواع دستگاه های سیل وکیوم از قیمت دقیق و به روز دستگاه سیل و کیوم رومیزی با خبر شوند و از طریق سایت خرید خود را به آسانی انجام دهند. این دستگاه دارای محبوبیت بسیاری در بین دستگاه های بسته بندی دارند و به دلیل قیمت مناسب آن ها مشتریان زیادی دارند.

دستگاه سیل پک ظروف یکبارمصرف

قیمت دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک با کیفیت و کارایی

دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک در کارخانه ها از این دستگاه برای بسته بندی ظروف مختلف استفاده می شود. قیمت دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک بنا بر کیفیت و عملکرد این دستگاه متفاوت می باشد.
دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک توانایی بسته بندی ظروف مواد غذایی با تزریق گاز در ظرف های PP، PE، PET و غیره را دارند. نمونه کاربرد های این دستگاه در مکان های مختلف را در زیر برای شما نام برده ایم.

  • بسته بندی فرآورده های گوشتی در ظروف یکبار مصرف
  • بسته بندی مواد پروتئینی مانند: کالباس، همبرگر، ناگت در ظروف یکبار مصرف
  • بسته بندی ترشیجات مانند: زیتون و انواع ترشیجات
  • بسته بندی سبریجات منجمد و یا تازه
  • بسته بندی ماهی و میگو

دستگاه سیل وکیوم

بسته بندی ظروف غذای آماده و نیمه آماده در ظروف یکبار مصرف

برای اطلاع از قیمت دستگاه های سیل وکیوم اتوماتیک می توانید به سایت مراجعه کرده و با کارشناسان فروش و مدیران فروش سایت صحبت کنید.
مشخصات فنی دستگاه پک لیوان دستی
دستگاه های پک لیوان در مدل های اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی تولید می شوند که کاربرد و عملکرد آن ها بایک دیگر متفاوت می باشد. دستگاه پک لیوانی دستی توانایی بسته بندی لیوان ها و درب آن ها را دارد که به صورت کاملا دستی انجام می شود. از دستگاه پک لیوان دستی به دلیل اندازه کوچک دستگاه در محیط هایی استفاده می شود که محدودیت فضا دارند.
دستگاه پک لیوان دستی دارای ابعاد کوچک تری نسبت به دستگاه های مکانیکی و مدل های دیگر این دستگاه دارد.
این دستگاه می تواند لیوان های بسته بندی را در اشکال مختلف و قطر های متفاوت بسته بندی کند.
جنس بردنه دستگاه پک لیوانی دستی از جنس استنلس استیل می باشد که کاملا ضد زنگ است.
در بعضی از این دستگاه ها سیستم عمل کرد الکترومکانیک موجود می باشد.
دستگاه های پک لیوان دستی دارای مدل های مختلی می باشد که بر اساس نظر مشتری انتخاب خواهد شد.
کاربردها و قیمت دستگاه سیل وکیوم دستی
کاربرد دستگاه سیل وکیوم دستی برای دوخت و اعمال وکیوم ظروف بسته بندی می باشد. دستگاه سیل وکیوم دستی معمولا به صورت رومیزی می باشد تا در محیط های فروشگاه ها و یا رستوران ها از آن به راحتی استفاده شود. این دستگاه می تواند سیل وکیوم ظروف انواع سالاد در رستوران ها و اغذیه فروشی ها و ظرف های غذا را انجام دهد.
قیمت دستگاه سیل وکیوم دستی بسیار مناسب تر و ارزان تر از دستگاه های مکانیکی بزرگ که در کارخانه ها از آن ها استفاده می کنند می باشد. قیمت این دستگاه در مدل های مختلف دستگاه سیل وکیوم دستی متفاوت است.
دستگاه سیل وکیوم دستی می تواند در اغذیه فروشی ها با سرعت و عملکرد بالایی به بسته بندی و وکیوم ظروف غذا و دیگر محصولات بپردازد که این کار باعث بالا رفتن روند کاری خواهد شد و کمک زیادی به بسته بندی ظروف خواهد کرد.