ساخت بهترین دستگاه پوست کن گردو برقی در مدل های متنوع

مشاوره فروش و ساخت دستگاه گردو پوست کن

ساخت بهترین دستگاه پوست کن گردو برقی در مدل های متنوع با حجم و ظرفیت متفاوت کمک شایانی به باغداران و کشاورزان جهت افزایش سرعت تولید و کیفیت محصولات کرده و توسط مراکز فروش تخصصی انواع این دستگاه ها عرضه می شود.

نحوه ساخت دستگاه پوست کن گردو برقی خانگی

یکی از دستگاه های مدرن و برقی که باغداران و تولیدکنندگان گردو بسیار از آن استفاده می کنند دستگاه گردو پوست کن می باشد که مختص جدا کردن پوسته سبز گردو می باشد.
این دستگاه عمل پوست گرفتن گردو را به آسانی و دقت انجام داده بدون آن که سبب تغییر رنگ مغز گردو شود.
دستگاه گردو پوست کن در مدل ها و اندازه های گوناگونی عرضه می گردد که ظرفیت تولید آن ها با هم فرق دارد.
نحوه ساخت دستگاه پوست کن گردو برقی بدین صورت می باشد که از موتور الکتریکی قوی همراه با تیغه های فولادی ضد زنگ برای آن استفاده می شود. مخزنی که گردو در آن قرار می گیرد نیز از جنس ضد زنگ و قابل شستشو می باشد.
انرژی برق در این دستگاه به حرکتی تبدیل شده و با چرخیدن تیغه ها در بین گردو و برخورد گردو ها با سطح ناصاف و رنده ای اطراف مخزن در برخی مدل ها پوست گردو کامل از گردو جدا شده و از کانال مخصوص به خارج ریخته شود.

نحوه ساخت دستگاه پوست کن گردو برقی خانگی

لیست قیمت دستگاه گردو پوست کن صنعتی و خانگی

دستگاه های پوست کن گردو در دو نوع صنعتی و خانگی در بازار موجود می باشند که تفاوت آن ها در ابعاد و نیمه اتوماتیک و اتومات بودن آن ها می باشد.
دستگاه های گردو پوست کن نیاز تمامی باغداران گردو می باشد و به راحتی می توان به وسیله آن پوست سبز مقدار زیادی گردو را در مدت زمان کوتاه بدون دخالت دست گرفت.
دستگاه های گردو پوست کنی با در مدل های مختلف دارای چرخ در زیر دستگاه نیز می باشند که به راحتی می توان آن ها را جابجا نمود.
انواع دستگاه گردو پوست کن در مدل های مختلف در فروشگاه آنلاین ما عرضه می گردد که همراه با تصویر لیست قیمت دستگاه گردو پوست کن در سایت ارائه شده و خریداران گرامی با مراجعه به سایت می توانند سایر مشخصات دستگاه ها را مشاهده نمود و به انتخاب دستگاه مورد نیاز خود بر حسب بودجه مالی که دارند بپردازند.

لیست قیمت دستگاه گردو پوست کن صنعتی و خانگی

معرفی و قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان

در کشور ما یکی از معروفترین و با کیفیت ترین برند دستگاه گردو پوست کن مربوط به تویسرکان می باشد، که بسیار پرطرفدار می باشد و سابقه درخشانی در امر تولید و عرضه این دستگاه را دارا می باشد.
رنده های نصب شده بر روی دستگاه گردو پوست کن تویسرکان از بهترین و با کیفیت ترین جنس ساخته شده که ضد زنگ و خوردگی بوده، دوام بالایی داشته و هیچ پوسته ای بر روی گردو باقی نمی گذارد.
این دستگاه های صنعتی در نوع پیشرفته عمل همزمان شستشوی گردو را نیز انجام می دهند.
موتور الکتریکی دستگاه نیز دارای توان بالایی می باشد ، همراه با دستگاه برخی لوازم یدک مثل رنده های نیز ارائه می گردد.
گردو و پوست در این دستگاه ها از خروجی های جدا گانه خارج شده و در صد شکستگی گردو و خطا در گردو حداقل می باشد.
برای اطلاع از قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس گرفته تا قیمت دقیق و به روز دستگاه مورد نظر را استعلام نمایید.

معرفی و قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان

تفاوت پوست کن گردو سبز و گردو خشک

گردو میوه ای است که وقتی کاملا رسیده، از درخت چیده و برداشت می شود دارای دو پوسته کلفت می باشد یکی پوست سبز رنگ می باشد که آبدار و نرم می باشد ، پوسته دیگر چوبی قهوه ای رنگ و خشک است.
این دو پوست هنگام مصرف گردو باید جدا شود، که این کار در حجم انبوه بسیار وقت گیر و مشکل است و حتما باید به وسیله دستگاه انجام شود.
دستگاه پوست کن گردو سبز با گردو خشک اندکی با هم متفاوت می باشند چرا که پوست سبز گردو نرم تر بوده و به وسیله های رنده دستگاه تراشیده و جدا می شود، در آخر نیز گردو ها آبگیری و شستشو می شوند.
اما دستگاه های پوست گیر گردو خشک باید حالت ضربه ای به گردو وارد کنند تا پوست گردو شکسته شود و این کار باید با سرعت و قدرت بیشتری توسط دستگاه صورت گیرد.

تفاوت پوست کن گردو سبز و گردو خشک

دستگاه مغز کن گردو و پوست کن یکی هستند؟

یکی از مراحل سخت فراوری گردو شکستن آن می باشد که توسط دستگاه مغز کن گردو انجام می شود.
این دستگاه به راحتی پوسته سخت گردو را شکسته و مغز آن را بدون خرد کردن جدا نموده و تحویل می دهد.
دستگاه های مغز کن گردو در مدل و اندازه مختلف در یک ساعت چند کیلو گردو را شکسته و مغز می کنند که مناسب شکستن انواع گردو های پوست کاغذی یا گرهی می باشند.
گردو های پوست کن با مغز کن یکی نیستند بلکه می توان دستگاه مغز کن گردو با دستگاه گردو شکن را یکی دانست که هر دو مربوط به پوسته چوبی و سخت گردو می باشند اما دستگاه پوست گردو مربوط به پوسته تازه و سبز آن است.
در خط تولید گردو وجود دستگاه های پوست کن و مغز کن گردو در کنار هم لازم می باشد و هر کدام وظیفه خاص خود را عمل می نمایند.

دستگاه مغز کن گردو و پوست کن یکی هستند؟

لیست قیمت دستگاه گردو شکن برقی

دستگاه گردو شکن برقی از دستگاه های اصلی و مهم در خط فراوری گردو می باشد که به مغز کردن گردو می پردازد این دستگاه صنعتی با نیروی برق کار می کند.
دستگاه های گردو شکن به صورت اتوماتیک و خودکار نیز عمل می نمایند و در هنگام خرد کردن و شکستن گردو کمترین آسیب را به مغز وارد می کنند.
مغز ها غالبا به صورت دو لپه یا درسته از پوسته خارج می شوند و خطا در این مرحله از پوست گیری حداقل می باشد.
لیست قیمت دستگاه گردو شکن برقی را در سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین می توانید جستجو نمایید.
مشخصات فنی، ظرفیت و دیگر جزئیات دستگاه ها نیز برای آشنایی کاملتر در سایت آورده شده است.
باتوجه به نوسانات اقتصادی بازار و به روز بودن قیمت دستگاه برای استعلام دقیق می توانید از طریق تماس تلفنی نیز اقدام نمایید.

لیست قیمت دستگاه گردو شکن برقی

طراحی دستگاه پوست کن گردو در ایران

امروزه دستگاه های پوست کن گردو در داخل کشور تولید می گردند و طراحی دستگاه پوست کن گردو نیز توسط مهندسان و متخصصان مجرب ایرانی صورت می گیرد.
به طور کلی از تحلیل تا تولید دستگاه و تست های لازم برای عملکرد دستگاه توسط افراد ورزیده و دارای دانش کافی در این زمینه انجام می شود.
دستگاه های پوست کن تولید شده دارای کیفیت بالایی بوده و قطعاتی که در تولید و مونتاژ آن به کار رفته است از بهترین جنس و بادوام می باشند.
جنس بدنه دستگاه های گردو پوست کن ایرانی ضد زنگ بوده و در برابر فرسودگی مقاوم می باشند.
در زیر پایه های دستگاه پوست کن چرخ هایی نصب شده که با‌ آن به راحتی می توان پوست کن را جابجا نموده و در هر نقطه ای مورد استفاده قرار داد.
موتور الکتریکی دستگاه پوست کن دارای توان و قدرت بالایی می باشد و برحسب مدل دارای توانی متغیر می باشد.

طراحی دستگاه پوست کن گردو در ایران

روش ساخت گردو پوست کن صنعتی

دستگاه گردو پوست کن صنعتی بزرگ و دارای ظرفیت فراوان تولید می باشد و با سرعتی فوق العاده انبوهی از گردو را پوست گیری می نماید.
گردو های تحویل داده کاملا بدون پوست سبز، بدون شکستگی و یا سیاه شدن و تغییر رنگ می باشند.
روش ساخت دستگاه گردو پوست کن صنعتی بر اساسی صورت می گیرد که پاسخگوی نیازها و دارای استاندارد های مورد نظر باشد، پس از کامل شدن تولید نیز دستگاه های مورد تست و کنترل کیفی قرار می گیرند.
به منظور تهیه و خرید این دستگاه های صنعتی برای کارخانجات فراوری گردو می توانید به سایت فروش آنلاین مراجعه نمایید و با بررسی جزئیات بیان شده در مورد دستگاه در سایت انتخابی آگاهانه داشته باشید.
دستگاه ها دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش بوده و در صورت لزوم راهنمای نصب به محل فرستاده خواهد شد.
در بازار دستگاه های پوست کن گردو دست دوم نیز موجود می باشند که در صورتی که فرسوده نشده و زیاد کارکرد نداشته باشند به دلیل قیمت پایین تر خرید آن ها به صرفه است.

روش ساخت گردو پوست کن صنعتی

پوست کن برقی گردو در مدل های مختلف

انواع مدل های پوست کن برقی گردو معمولا با برق تک فاز و 220 ولت شهری کار می کنند ، ابعاد این دستگاه بستگی به مدل و ظرفیت آن دارد.
در کشور ما انواع پوست کن ایرانی و خارجی عرضه می گردد که امروزه پوست کن های داخلی به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا طرفداران زیادی دارند.
تفاوت مدل های مختلف گردو پوست کن علاوه بر ابعاد و ظرفیت در توان موتور، جنس بدنه و تجهیزات دستگاه می باشند.
برخی دستگاه های پوست کن دارای سیستم شستشو بعد از پوست گیری می باشند برخی دیگر این سیستم را نداشته اما با برس های مخصوص گردو را کاملا تمیز نموده و تحویل می دهند.
رنده های دستگاه پوست کن نیز از جنس ضد زنگ می باشند تا در تماس با گردو دچار خوردگی نشوند.
برای استفاده بهینه از دستگاه پوست کن بهتر است از گردو هایی در یک اندازه و نوع  و به صورت متوازن در دستگاه استفاده گردد.

پوست کن برقی گردو در مدل های مختلف

ظرفیت تولید دستگاه گردو پوست کن صنعتی

دستگاه گردو پوست کن صنعتی تنها برای جدا کردن پوست های سبز گردو در تناژ بالا استفاده می شود.
پوست گیری گردو بدون وجود این دستگاه کاری زمان بر و طاقت فرسا می باشد.
ظرفیت تولید دستگاه گردو پوست کن صنعتی بستگی به مدل دستگاه و اندازه مخزن دارد.
برخی دستگاه های پوست کن قادر به پوست گیری همزمان 500 کیلو گردو نیز می باشند و این کار را در کمترین زمان ممکن و با کمترین درصد خطا انجام می دهند.
عرضه کننده های بدون واسطه این دستگاه ها را به صورت تک یا عمده در اختیار مشتریان یا فروشگاه های بزرگ قرار می دهند.
برای سفارش این محصول به صورت مستقیم از طریق فروشگاه آنلاین می توانید اقدام نمایید و از مشاوره رایگان متخصصان دستگاه های پوست کن برای خرید و انتخاب بهتر استفاده نمایید.
راه های ارتباطی با فروشندگان محصول  در سایت از طریق اینترنتی یا تماس تلفنی درج شده است.

ظرفیت تولید دستگاه گردو پوست کن صنعتی