دستگاه بوجاری ریزدانه

دستگاه بوجاری ریزدانه لیزری ( اپتیک ) با دقت بسیار بالا برای پاک کردن انواع دانه های ریز همچون خاکشیر شبدر کلزا مناسب بوده و نمایندگی های رسمی فروش با ارائه مشخصات فنی دستگاه شکل و کارآیی قیمت توانسته اند این نوع دستگاه بوجاری را در سراسر کشور معرفی و نیاز شرکت های مختلف را تامین نمایند.

تفاوت دستگاه بوجاری ریزدانه لیزری و سورتینگ

دستگاه بوجاری ریز دانه لیزری با داشتن تجهیزات قوی جهت جداسازی ضایعات و اجسام خارجی از بین دانه ها و درجه بندی آن ها استفاده می گردد.
این دستگاه این کار را به وسیله فن های تولید کننده باد که برای زدودن برگ و اجسام سبک به کار می رود و غربال های ریز که برای درجه بندی و جداسازی ضایعات استفاده می شود، انجام می دهد.
دستگاه سورتینگ نیز می تواند این عمل جداسازی و تفکیک بر اساس اندازه یا وزن را انجام دهد، اما نحوه عملکرد آن کاملا متفاوت است.
دستگاه سورتینگ عمل تشخیص و جداسازی را به وسیله دوربین های قوی که در دستگاه تعبیه شده است انجام می هد.
همچنین برای دسته بندی از لحاظ اندازه نیز خروجی های مختلفی در نظر گرفته شده است.
دستگاه سورتینگ برای دانه هایی که نیاز به جداسازی بر اساس رنگ دارند و یا باید ضد عفونی یا پولیش شوند دارای قسمت های مخصوصی می باشد که دستگاه بوجاری فاقد این بخش ها می باشد.

دستگاه بوجاری ریزدانه لیزری

دستگاه بوجاری ریز دانه مناسب چه دانه هایی ست؟

دستگاه بوجاری ریز دانه همان طور که از نامش مشخص است، مخصوص غربالگری انواع دانه های ریز و بسیار کوچک مانند کلزا، شبدر، یونجه و خاکشیر می باشد. این دستگاه مجهز به غربال هایی با سوراخ هایی ریز است که طی چند مرحله محصول مورد نظر را پاکسازی می نماید.
جداسازی ضایعات و ناخالصی ها از دانه های ریز بسیار سخت و وقت گیر می باشد.
اما دستگاه بوجاری مخصوص بر این مشکل فائق آمده و در طی زمانی کوتاه قادر به جداسازی مقدار زیادی از دانه ها می باشد.
این دستگاه ها با مکانیسم مخصوص بدون کمترین خطایی انواع ریز دانه ها را بررسی و از هر چه ناخالصی است پاک می نماید و میزان دقت آن بالاست و محصول خروجی از دستگاه با بالاترین کیفیت می باشد.
دستگاه های بوجاری ریز دانه در انواع مختلف و در سایز های بزرگ تا کوچک تولید شده تا بتواند نیاز های همگان از مشاغل بزرگ صنعتی گرفته تا کارگاه های کوچک و خانگی را برطرف نماید.

انواع دستگاه بوجاری ریز دانه از لحاظ عملکرد

تمیز کردن و درجه بندی انواع محصولات مانند بذر ها، غلات و دانه های ریز به وسیله ماشین آلات صنعتی انجام می گردد. این پاکسازی به منظور بسته بندی با کیفیت تر و استفاده بهتر از این محصولات انجام می شود.
انواع دانه های ریز به وسیله دستگاه بوجاری ریز دانه تفکیک و تمیز می گردد.
دستگاه های بوجاری ریز دانه در انواع متعددی تولید و راهی بازار می گردد که از لحاظ عملکرد اساس کار تمامی آن ها یکی می باشد.
تمامی دستگاه های بوجاری به وسیله فن های دمنده خار و خاشاک و ناخالصی ها سبک را از دانه ها جدا کرده و سپس به وسیله غربال ها دیگر ضایعات را جداسازی می نمایند.
تفاوت انواع دستگاه بوجاری در ابعاد و ظرفیت عملکرد همچنین سرعت آن ها می باشد.
در جزئیات فنی مانند میزان فشار هوای فن، ابعاد سرند ها و تعداد آن ها نیز ممکن است با یکدیگر تفاوت داشته باشند.
نوع دستگاه متناسب با محصولی که قرار است مورد بوجاری قرار بگیرد انتخاب می شود.

دستگاه بوجاری ریزدانه لیزری

بهترین دستگاه بوجاری ریز دانه کدام مدل میباشد؟

بوجاری به معنای خارج کردن ضایعات، ناخالصی ها و خار و خاشاک از بین محصولات کشاورزی است که در عین این که ظاهری مرغوب به محصول می دهد، استفاده بهتر و آسان تر از آن را نیز برای ما فراهم می آورد.
همچنین محصولات برای بسته بندی شکیل تر یا صادرات نیز آماده می گردند.
دستگاه بوجاری ریز دانه به منظور جداسازی و تمیز کردن انواع دانه های ریز مانند خاکشیر، کنجد، بذر گیاهان، اسپند و … به کار می رود.
بهترین دستگاه بوجاری ریزدانه مدلی است که در جداسازی ضایعات به طور کامل موفق باشد و بتواند بدون کوچک ترین خطایی عمل تفکیک را انجام دهد.
میزان دقت دستگاه ها به ابعاد آن ها ربطی ندارد فقط ظرفیت و سرعت عملکرد آن ها تغییر می کند.
برای آن که دستگاه عمل جداسازی را با بهترین کیفیت انجام دهد باید تنظیمات جریان هوا و دیگر قسمت ها به خوبی و متناسب با نوع محصول انجام گیرد.

دستگاه بوجاری ریزدانه

محدوده قیمت دستگاه بوجاری ریزدانه

انواع دانه های ریز مانند کنجد، خاکشیر و بذر سبزیجات قبل از این که مورد استفاده قرار بگیرند نیاز به پاکسازی از سنگریزه و خار و خاشاک و جداسازی ضایعات آن ها دارند، به این کار در اصطلاح بوجاری گفته می شود که دستگاه های متعددی به این منظور ساخته شده است.
دستگاه بوجاری ریز دانه در انواع مختلف و مدل های گوناگون تولید شده است.
افرادی که قصد تهیه و خرید دستگاه بوجاری ریز دانه را دارند باید با توجه به نوع دانه ای که قرار است بوجاری شود، اندازه فضایی که برای کار در اختیار دارند و میزان سرمایه ای که برای خرید می توانند هزینه کنند نوع مناسبی از دستگاه را انتخاب نمایند.
خریداران محترم برای اطلاع از محدوده قیمت می توانید در سایت فروش ما قیمت تمامی انواع دستگاه همراه با تصویر و جزئیات را مشاهده نمایید و در صورتی که قصد تهیه آن را داشتید ثبت سفارش نمایید.

دستگاه بوجاری ریزدانه