قیمت دستگاه دوخت ریلی بسته بندی فویل آلومینیوم

قیمت دستگاه دوخت ریلی بسته بندی فویل آلومینیوم

 

قیمت دستگاه دوخت فویل آلومینیوم توسط مکانیسم ریلی برای ایجاد انواع بسته بندی های بزرگ و کوچک به راحتی امکان پذیر است. این ماشین می تواند تا قطر 400 میکرون که عدد بسیار بزرگی در مقیاس جهانی به حساب می آید را برای انواع بسته دوخت با قطر یک سانت بزند.

تفاوت دستگاه دوخت ریلی فویل و پلاستیک

 

در مرحله عمل دستگاه دوخت فویل و پلاستیک ریلی هیچ فرقی با یکدیگر ندارند و کاری که دستگاه برای فویل انجام می دهد، همان کار را برای پلاستیک نیز به انجام می رساند.
کیفیت کار دستگاه بسیار بالا می باشد و به راحتی می تواند انواع بسته بندی ها را با هر اندازه ای از طول و عرض ایجاد و دوخت نماید.
فویل آلومینیوم بسیار پرکاربرد است و در نگهداری محصولات صنعتی بسیار توانا می باشد.
امروزه اکثریت تجهیزات صنعتی را برای اینکه آسیب نبینند و یا این خط و خشی روی شان نیفتد از بسته بندی فویل استفاده می شود که یکی از بهترین راه کار ها در این زمینه به حساب می آید.

تفاوت دستگاه دوخت ریلی فویل و پلاستیک

قیمت دستگاه دوخت ریلی به جهت بسته بندی

به دلیل اینکه دستگاه دوخت ریلی وارداتی می باشد و از کشور چین با لوازمات خود وارد کشورمان می شود، امروزه تفاوت های زیادی امکان دارد که در مدت زمان های مختلف به وجود بیاید.
به همین دلیل قیمت را سعی نمایید به صورت تلفنی و یا حضوری دریافت نمایید تا پس از آن اقدام به تصمیم گیری برای خرید نمایید.

دستگاه دوخت ریلی

قیمت دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن چقدر میشود؟

دستگاه دوخت ریلی می تواند برای دوخت با حرارت انواع پلاستیک ها را مانند ترسبافون، فویل های آلمینیومی، سلفون، متالایز را برای بسته بدی در صنایع های مختلف مانند صنایع غذایی، صنایع دارویی و دیگر صنایع استفاده شود.
قیمت دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن بر حسب مدل دستگاه، کیفیت دستگاه، نوع عملکرد دستگاه، سرعت دستگاه و دیگر عواملی مانند شرکت سازنده دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن تاثیر گذار است.
لیست قیمت انواع دستگاه های دوخت ریلی را می توانید از طریق سایت های فروش این نوع دستگاه ها مشاهده کنید.
در سایت های معتبر فروش دستگاه های دوخت ریلی تاریخ زن انواع مختلفی از این نوع دستگاه ها به همراه قیمت و مشخصالت کامل آن ها موجود می باشد.

قیمت دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن چقدر میشود؟

 

فروش دستگاه پرس پلاستیک ریلی با قدرت بالا

دستگاه دوخت یا پرس ریلی به صورت الکترومکانیک کار می کنند.
این دستگاه مناسب بسته بندی های پلاستیکی می باشند.
فروش دستگاه پرس پلاستیک ریلی با کیفیت از طریق نمایندگی ها و شرکت های پخش مرتبط با این دستگاه ها انجام می شود.
دستگاه پرس پلاستیک ریلی در مدل های مختلفی در بازار یافت می شوند که  برای خرید و دیدن تمامی مدل های این دستگاه ها می توانید به فروشگاه های اینترنتی شرکت های سازنده دستگاه های صنعتی مراجعه کنید.
این فروشگاه ها به فروش انواع دستگاه های میکانیکی می پردازند و مشاوران فروش در این سایت ها می توانند شما را برای خریدی بهتر راهنمایی کنند.

دستگاه پرس پلاستیک ریلی با قدرت بالا

موارد مصرف دستگاه دوخت پلاستیک عمودی

دستگاه دوخت پلاستیک عمودی برای بسته بندی و دوخت کیسه های پلاستیک که مناسب برای بسته بندی کردن انواع بسته های مایعات مانند : دوغ یا شیر کیسه ای، خیار شور، ترشیجات و دیگر محصولات مایع کیسه ای می باشند.

دستگاه دوخت پلاستیک عمودی با دقت فراوان عمل دوخت و پرس پلاستیک را به یک دیگر انجام می دهد بدون اینکه کوچک ترین خطایی در این کار ایجاد شود یا کیسه بسته بندی دچار سوراخ یا روزنه ای باشد.
دستگاه دوخت پلاستیک عمودی بسیار متنوع می باشد که بر اساس نیاز مشتری مدل این دستگاه انتخاب می شود.
این دستگاه معمولا مورد نیاز کارخانه های بسته بندی است.

دستگاه دوخت پلاستیک عمودی

دستگاه دوخت پدالی چگونه است؟

دستگاه دوخت پدالی به وسیله یک پدال تعبیه شده در زیر پای اپراتور کنترل و راه اندازی می شود.
این دستگاه برای دوخت انواع کیسه ها تولید شده است و بسیار مورد استفاده کارخانه هایی می باشد که برای بسته بندی محصولات خود از کیسه استفاده می کنند.
دستگاه دوخت پلاستیک پدالی به صورت یک میز می باشد که شما پلاستیک مورد نظر خود را بر روی آن قرار داده و توسط پدالی که در زیر میز قرار دارد شروع به دوخت کیسه پلاستیکی می کنید.
کار یبا این دستگاه بسیار آسان می باشد و نیازی به نیرو متخصص و یا دانش خاصی نمی باشد.

دستگاه دوخت پدالی