دستگاه دوخت سلفون دستی با کاربری ساده + پایین ترین قیمت

دستگاه دوخت سلفون دستی با کاربری ساده + پایین ترین قیمت

 

دستگاه دوخت سلفون دستی جزء کوچکترین و ساده ترین دستگاه های دوخت با کاربری ساده قیمت مناسب از فروش بیشتری برخوردار می باشد. چرا که علاوه بر مناسب بودن کسب و کار های ساده بسیاری از افراد در خانه برای بسته بندی و نگهداری مواد غذایی از آن استفاده می کنند.

نحوه دوخت دستگاه دوخت سلفون دستی

دستگاه دوخت سلفون دستی به منظور اتصال دو لبه بسته بندی های سلفونی به کار می رود که این کار را به وسیله حرارت انجام داده و آن را به یکدیگر جوش می دهد.
این دستگاه ها دوخت را به صورت ساده و خطی انجام می دهند.
دستگاه دوخت دستی به وسیله برق کار می کند و گرما از المنت های تعبیه  شده در داخل آن به فک دستگاه هدایت شده و با قرار دادن لبه پلاستیک بر روی دستگاه و فشار دادن اهرم دستگاه بر روی آن عمل دوخت انجام می شود.
این دستگاه دارای تایمر تنظیم حرارت و زمان دوخت نیز می باشند.
کاربری آن ها بسیار ساده می باشد و بدون هیچ مهارت خاصی در هر ساعت می توان چندین بسته بندی را انجام داد.
جنس بدنه این دستگاه ها از فلز یا آلومینیوم می باشد بنابراین دوام بالایی داشته و خرید آن ها بسیار به صرفه بوده و کاربرد زیادی دارند.

دستگاه دوخت سلفون دستی

کاربرد دستگاه دوخت سلفون دستی برای دیگر نایلون ها

دستگاه دوخت سلفون دستی با وجود اندازه کوچک و ساده بودن کارایی فوق العاده ای دارد و به وسیله آن می توان انواع مواد غذایی، ظروف یک بار مصرف، آجیل، اسباب بازی و غیره را بسته بندی نمود.
این دستگاه قابل کاربرد در منزل، مشاغل خانگی، فروشگاه ها و عطاری ها، قنادی ها و رستوران ها می باشد.
دستگاه دوخت سلفون علاوه بر پرس و دوخت درب بسته بندی های سلفونی قادر به دوخت دیگر نایلون ها و نایلکس ها نیز می باشد و به وسیله تنظیم تایمر حرارت دوخت دستگاه بسته به نوع و ضخامت نایلون می توان دوختی تمیز و یک دست را به وسیله آن ارائه داد.
برخی از انواع دستگاه های دوخت دستی دارای کاتر می باشند و قادرمی باشند پس از دوخت بسته را از رول نایلون جدا نمایند که این دستگاه برای استفاده از نایلون رولی مناسب می باشد و در پاکت های بسته بندی جداگانه کاربردی ندارد.

دستگاه دوخت سلفون دستی

دستگاه دوخت سلفون و نایلون دستی در چه ابعادی تولید میشود؟

دستگاه دوخت سلفون و نایلون دستی در ابعاد و اندازه کوچکی ساخته می شود که حمل و نقل آن آسان است و در فضایی و به صورت رومیزی می توان آن را قرار داده و از آن استفاده نمود.

ابعاد دستگاه بستگی به اندازه هایی دوختی که قادرمی باشد بزند است و شامل اندازه های 20 سانتیمتری، 30 سانتیمتری، 40 سانتیمتری، 50 سانتیمتری و در برخی انواع آلومینیومی دستگاه شامل اندازه های دوخت بزرگتر 80 و 100 سانتیمتری می شود.
تمامی مدل ها و ابعاد این دستگاه دارای تایمر نیزمی باشند.
عرض دوخت در این دستگاه های دستی در مدل های مختلف نیز متفاوت می باشد و بین 2 میلیمتر تا 8 میلیمتر است.
تمامی انواع و مدل های دستگاه دوخت سلفون دستی دارای گارانتی و ضمانت نامه معتبر می باشند و در صورت نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات از این خدمات می توان بهره برد.

دستگاه دوخت سلفون و نایلون دستی

سرعت بسته بندی با دستگاه دوخت سلفون دستی

دستگاه دوخت سلفون دستی جزء دستگاه های نیمه اتوماتیک می باشد که برای بسته بندی و دوخت نیاز به اپراتور دارد.
اپراتور دو لبه بسته بندی را در روی دستگاه بر روی هم قرار داده و فک بالایی دستگاه را بر روی آن فشار داده و پس از چند ثانیه پلاستیک به صورت کامل پرس و پلمپ می گردد.
کار با دستگاه بسیار آسان بوده و زمان دوخت هر بسته بیشتر از چند ثانیه نمی باشد.
اما در صورت نیاز به بسته بندی در تعداد بالا سرعت بسته بندی به عملکرد اپراتور بستگی دارد که با چه سرعتی لبه های بسته بندی را بر روی دستگاه تنظیم نماید.
زمان دوخت برای پلاستیک هایی با جنس و ضخامت مختلف نیز متغیر است و برای انواع نایلون ضخیم شاید نیاز باشد عمل دوخت چند ثانیه بیشتر طول بکشد.
در انواع دستگاه دوخت کاتر دار نیز مدت زمان برش نایلون به زمان بسته بندی افزوده می شود و آن را نیز باید در نظر گرفت.

دستگاه دوخت سلفون دستی

قیمت دستگاه دوخت سلفون دستی

دستگاه دوخت سلفون دستی که جزء کوچکترین و ساده ترین دستگاه های دوخت پلاستیک می باشد از لحاظ قیمت نیز ارزان و مناسب می باشد و با وجود کارایی فوق العاده ای که دارد خرید آن بسیار به صرفه می باشد.
معمولا قیمت دوخت دستگاه های دوخت دستی در نوع ایرانی از 250 هزار توان به بالا می باشد که این قیمت برای انواع خارجی و چینی دستگاه از 350 هزار تومان به بالا می باشد.
از آن جایی که فروش دستگاه های دوخت به صورت اینترنتی نیز انجام می شود، برای آشنایی به مدل های مختلف دستگاه و مشاهده قیمت ها می توانید به سایت سری بزنید و در آنجا اطلاعات کاملی را کسب نمایید.
در صورت پسندیدن کالایی خاص می توانید ثبت سفارش اینترنتی انجام داده و آدرس و شماره تلفن خود را در قسمت مربوط ثبت نمایید تا بقیه مراحل خرید توسط کارشناسان فروش انجام گیرد و در صورت لزوم با شما تماس گرفته می شود.

قیمت دستگاه دوخت سلفون دستی