معرفی دستگاه بوجاری خانگی جهت اشتغال زایی

معرفی دستگاه بوجاری خانگی

 

دستگاه بوجاری خانگی در ابعاد کوچک عملکرد قوی قیمت بسیار ارزان با ضریب پاکنندگی 97% جهت اشتغالزایی در منزل یا کارگاه کوچک توسط شرکت های تولید کننده ساخته و برای انواع محصولات نخود جو تخمه پسته آجیل لوبیا کاربرد و کارآیی داشته و به راحتی عمل بوجاری را بر روی محصول انجام می دهد.

ویژگی ها و مشخصات دستگاه بوجاری حبوبات خانگی

دستگاه بوجاری خانگی در مدل های صنعتی و خانگی تولید شده و در بازار موجود می باشد.
دستگاه بوجاری برای محصولاتی مانند حبوبات مورد نیاز می باشد که می توان از آن برای تمیز کردن انواع حبوبات از خاک و پوسته ها و یا علف های هرز استفاده کرد.
این دستگاه در مدل صنعتی برای کارخانه ها و صنایع بسته بندی حبوبات بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
اما مدل دستگاه بوجاری حبوبات خانگی  به دلیل اندازه کوچکی که نسبت به دستگاه های صنعتی دارند و ظرفیت زیادی برای بوجاری کردن ندارند مناسب برای کارخانه های بزرگ نمی باشند.
از دستگاه بوجاری حبوبات خانگی برای مشاغل خانگی که برای بسته بندی  و پاک کردن حبوبات از ناخالصی ها می باشد بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه های بوجاری حبوبات خانگی در مدل های مختلف در بازار یافت می شوند که ابعاد آن ها بسیار کوچک تر از دستگاه های صنعتی بزرگ است و از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند.

دستگاه بوجاری حبوبات خانگی

چه محصولاتی برای بوجاری و اشتغال در خانه مناسب اند؟

بوجاری به امری گفته می شود که ناخالصی هایی مانند سنگ ریزه و یا خاک و هر گونه ضایعات دیگری را ازبین محصولات پاک می کنند.
برای بوجاری کردن هر محصولی نیاز به دستگاهی می باشد که بتواند این کار را با سرعت و دقت بیشتری انجام داد.
دستگاه های بوجاری در مدل های مختلف تولید می شوند و برای محصولات متنوعی استفاده می شود.
با استفاده از دستگاه های بوجاری خانگی می توان یک کسب و کار کوچک خانگی راه اندازی کرد.
می توان با بوجاری کردن محصولاتی مانند: انواع حبوبات، چای، کنجد، دانه های گیاهان مانند سیاه دانه و غیره یک کسب در آمد بی درد سر در خانه با هزینه کمی راه اندازی کرد.
برای راه اندازی کسب و کار خانگی و بوجاری کردن محصولات نیاز به یک دستگاه بوجاری خانگی می باشد که می تواند عمل بوجاری کردن را با سرعت و دقت بالا انجام دهد.

محصولاتی برای بوجاری

معرفی دستگاه بوجاری گندم و نخود خانگی

دستگاه های بوجاری در نوع عملکرد خود متفاوت می باشند.
دستگاه های بوجاری به دو دسته دستگاه بوجاری صنعتی و دستگاه بوجاری خانگی تولید می شوند.
که دستگاه های صنعتی مناسب برای مکان های بزرگ و بوجاری کردن محصولات انبوه می باشد.
اما دستگاه بوجاری خانگی برای بوجاری کردن محصولات کمتر در مکان های کوچک تر مانند مشاغل خانگی است.
دستگاه بوجاری گندم خانگی و دستگاه بوجاری نخود خانگی از جمله دستگاه هایی برای بوجاری کردن نخود و گندم در مشاغل خانگی و در کارگاه های کوچک می باشد.
این دستگاه ها گندم و نخود را از تمامی ناخالصی ها جدا کرده و محصول را به صورت کاملا خالص برای فروش فله و یا بسته بندی تحویل می دهد.
دستگاه بوجاری گندم خانگی و دستگاه بوجاری نخود خانگی با عملکرد خوبی که دارند می توانند این محصولات را با دقت بالایی بدون هیچ ضایعاتی تمیز کنند. دستگاه های خانگی بوجاری گندم و نخود دارای ابعاد نسبتا کوچکی می باشند.

دستگاه بوجاری گندم و نخود خانگی

قیمت دستگاه بوجاری خانگی پایین تر است؟

دستگاه های بوجاری خانگی به دلیل ابعاد کوچکتری که نسبت به دستگاه های صنعتی دارند و ظرفیت کمتر آن ها برای مشاغل خانگی و تولیدات کم در مکان های کوچک مناسب می باشد.
لازم به ذکر است با وجود ابعاد و ظرفیت کم این دستگاه قیمت دستگاه بوجاری خانگی بسیار کمتر از دستگاه بوجاری صنعتی می باشد.
دستگاه های بوجاری صنعتی بسیار بزرگ تر بوده و میزان محصولی که می تواند در خود برای بوجاری کردن جای دهد بسیار بیشتر از دستگاه بوجاری خانگی می باشد.
اما یکی از مزیت های بسیار خوبی که دستگاه بوجاری خانگی نسبت به دستگاه های صنعتی دارد اندازه کوچک تر این دستگاه می باشد این ابعاد کوچک تر باعث شده است تا بتوان از آن در مکان های محدود تر استفاده کرد.
قیمت دستگاه بوجاری خانگی بر اساس مدل های مختلفی که این دستگاه در بازار دارد متفاوت می باشد.
می توانید مدل های مختلف دستگاه های بوجاری خانگی به همراه قیمت آن ها را در سایت ببینید.

قیمت دستگاه بوجاری خانگی

کیفیت عملکرد و سرعت دستگاه بوجاری خانگی چگونه ست؟

دستگاه بوجاری خانگی دارای انواع مدل های مختلفی می باشد که از نظر اندازه، کیفیت عملکرد و همچنین نوع عملکردشان با یک دیگر متفاوت می باشند. سرعت دستگاه بوجاری خانگی در مدل های مختلف این دستگاه متفاوت می باشد.
دستگاه های بوجاری خانگی از نظر کیفیت و سرعت بر اساس نیاز فرد خریدار انتخاب می شود و بستگی به آن محصولی دارد که شخص می خواهد بوجاری کردن آن را با دستگاه مورد نظر انجام دهد.
هر چه میزان محصول بیشتر باشد باید از دستگاهی استفاده شود که سرعت و کیفیت بالایی دارد.
خریدار می تواند قبل از خرید دستگاه بوجاری اطلاعات کار و محصولاتی که قصد بوجاری آن را دارد در اختیار مشاوران فروش ما قرار دهند تا آنان با در نظر گرفتن این اطلاعات به آن ها برای خرید بهترین دستگاه که بتواند نیاز کاری خریدار را به بهترین نحو برطرف کند معرفی کنند.
دستگاه های بوجاری خانگی از نظر قیمت با یک دیگر متفاوت می باشند.

دستگاه بوجاری خانگی