قیمت دستگاه پوست کن گردو خانگی + صنعتی ساخت ایران

قیمت دستگاه پوست کن گردو خانگی + صنعتی

قیمت دستگاه پوست کن گردو خانگی و صنعتی که مطابق با فناوری روز دنیا توسط شرکت های ایرانی جهت پوست گیری آسان از انواع گردو های سبز و خشک ساخته شده با توجه به ظرفیت دستگاه مدل و کیفیت متفاوت می باشد.

نحوه ساخت دستگاه پوست کن گردو خانگی

پوست کن برقی یکی از انواع دستگاه های پر مصرف می باشد که از آن برای کندن پوسته سبز رنگ گردو استفاده می گردد.
این دستگاه کارایی بالایی دارد و از سیاه شدن دست ها به واسطه کندن پوست گردو جلوگیری می کند، همچنین سبب بالا رفتن سرعت عمل پوست گیری می شود.
دستگاه های پوست کن گردو در نوع صنعتی و خانگی تولید می شوند که از لحاظ ابعاد و سرعت عملکرد با یکدیگر متفاوت هستند.
نحوه ساخت دستگاه پوست کن گردو خانگی ساده تر می باشد و هزینه تولید آن کمتر است بنابراین این دستگاه با قیمت پایین تری در بازار عرضه می گردند.
حتی اگر به سایت های اینترنتی سری بزنید آموزش ساخت دستگاه های پوست کن خانگی نیز ارائه شده است و با در اختیار داشتن چند قطعه ساده می توان این دستگاه را تولید و استفاده نمود.

نحوه ساخت دستگاه پوست کن گردو خانگی

قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان صنعتی

شرکت صنعتی تویسرکان یکی از شرکت های معروف و معتبر ایرانی در امر تولید و عرضه انواع دستگاه های خط تولید گردو می باشد.
در این شرکت انواع دستگاه های پوست کن گردو ، گردو شکن و مغز کن صنعتی و خانگی تولید می گردد.
کیفیت دستگاه های تولیدی این شرکت بسیار زبانزد بوده و مزیتی که دارد این است که قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان در مقابل دستگاه های خارجی در این مدل کمتر می باشد و خرید آن بسیار به صرفه است در صورتی که همان کارایی و سرعت عمل را دارا می باشد.
طول عمر دستگاه های تولیدی شرکت تویسرکان نیز زیاد می باشد که به دلیل مقاومت بدنه های دستگاه و جنس های ضد زنگ آن است.
برای تهیه دستگاه های خط تولید گردو به صورت عمده یا تک می توانید به نمایندگی عرضه کننده محصولات این شرکت مراجعه نموده و دستگاه مورد نظر و ایده آل خود را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان صنعتی

کیفیت دستگاه پوست کن گردو سبز ساخت داخل

بسیاری از افراد برای خرید انواع وسایل و دستگاه ها دنبال برند های خارجی بوده و در نظر آن ها اجناس خارجی دارای کیفیتی فوق العاده و ستودنی می باشد.
حال آنکه به تجربه ثابت شده است صرف خارجی بودن یک دستگاه نمی توان به آن اعتماد کرد.
به طوری که گاهی دستگاه های ساخت داخل بسیار از دستگاه های خارجی عملکرد بهتری داشته و دوام آن ها نیز بیشتر می باشد.
یکی از این دستگاه ها پوست کن گردو سبز می باشد.
این دستگاه که در داخل کشور در برندهای مختلف و توسط کارخانجات تولید می گردد از بهترین قطعات مونتاژ شده و دارای عملکرد تأیید شده ای می باشند.
دستگاه های پوست کن گردو در مدل های کوچک و بزرگ خانگی و صنعتی عرضه می گردند که با توجه به میزان ظرفیت تولید مورد انتظار می توان این دستگاه ها را به قیمت مناسبی تهیه نمود و از آن ها بهره برداری کرد.

کیفیت دستگاه پوست کن گردو سبز ساخت داخل

مشخصات انواع و قیمت دستگاه پوست کن گردو خانگی

گردو پوست کن های خانگی که در اندازه های کوچکتری تولید می شوند با برق تک فاز شهری کار می کنند.
گردو پوست کن دارای تیغه های فولادی محکمی می باشد وقتی گردو داخل مخزن آن ها قرار داده می شود و با روشن بودن دستگاه پوست سبز گردو ها کاملا تراشیده و از آن جدا می گردند و گردوی پوست گرفته شده از خروجی دستگاه خارج می شود.
قیمت دستگاه پوست کن گردو خانگی با توجه به اندازه مخزن، کیفیت و برند آن تعیین می شود.
شما می توانید انواع دستگاه های موجود گردو پوست کن را در سایت اینترنتی فروش ما ببینید و این دستگاه ها را بر حسب نیاز خود خریداری و استفاده نمایید.
دستگاه ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند و در صورت نیاز به تعمیر پشتیبانی می گردند.
در صورت تمایل دستگاه های گردو پوست کن برای شما ارسال می گردد و می توانید در آدرس پستی خود آن را تحویل بگیرید.

مشخصات انواع و قیمت دستگاه پوست کن گردو خانگی

ماشین پوست کن گردو نیاز کدام مشاغل است ؟

ماشین های پوست کن گردو که در سایز های مختلفی تولید و عرضه می گردند دستگاه هایی بسیار کارآمد می باشند که یکی از نیاز های باغدارانی می باشند که گردو را در حجم زیاد برداشت می نمایند.
همچنین کارخانه هایی به تولید و فراوری گردو می پردازند در اولین مراحل کار و خط تولید خود نیازمند دستگاه گردو پوست کن می باشند تا بتوانند آن را برای مراحل بعدی خشک و مغز کردن آماده نمایند.
در برخی مشاغل که گردو زیاد مصرف می شود و یکی از نیاز های اصلی در تولید آن ها می باشد مثل تولید شیرینی های محلی، شاید صاحبان مشاغل به دلیل کمتر کردن هزینه گردوی تازه را تهیه نموده و بقیه مراحل فراوری را خود انجام می دهند که در این صورت نیاز به یک دستگاه پوست کن گردوی خانگی می باشد تا به راحتی این کار را انجام دهد.

ماشین پوست کن گردو نیاز کدام مشاغل است ؟

مرکز خرید دستگاه گردو پوست کن رودیاکو

دستگاه های پوست کن گردو به طور اختصاصی برای جدا کردن پوسته سبز و تازه گردو به کار می روند و این کار را با بهترین کیفیت انجام داده و سرعت فوق العاده این دستگاه در پوست گیری مطلوب و کارآمد می باشد.
خرید دستگاه پوست کن گردو توسط باغداران گردو و یا صاحبان کارخانجات فراوری گردو صورت می گیرد که روزانه در فصل برداشت گردو مقادیر بالایی از گردو را باید پوست گیری نموده و برای بقیه مراحل خشک و مغز کردن آماده نمایند.
مرکز خرید دستگاه گردو پوست کن رودیاکو در زمینه عرضه دستگاه های گردو پوست کن در مدل های مختلف فعالیت نموده و این دستگاه با ظرفیت های متفاوت را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.
تمامی دستگاه های ارائه شده دارای خدمات پس از فروش نیز می باشند و هر زمان در استفاده از دستگاه ها با مشکلی مواجه شدید کارشناسان و متخصصان دستگاه ها آماده پاسخگویی برای رفع مشکلات می باشند.

مرکز خرید دستگاه گردو پوست کن رودیاکو

اجزا و قطعات دستگاه پوست کن گردو

دستگاه پوست کن گردو با وجود کارایی فوق العاده ای که دارد طراحی پیچیده ای نداشته و عملکرد آن نیز ساده می باشد.
قطعات دستگاه پوست کن گردو شامل مخزن، موتور، کلید روشن و خاموش و پایه های نگهدارنده دستگاه می باشد.
علاوه بر این قطعات اصلی بخش داخلی مخزن دستگاه پوست کن گردو شامل تیغه های تیز و رنده های جانبی برای ساییدن پوسته می باشند.
این رنده ها قابل تعویض نیز می باشند.
غالبا پایه های دستگاه های پوست کن چرخ دار می باشند و به راحتی می توان آن را جابجا نمود.
موتور دستگاه نیز توسط تسمه به قسمت داخلی و مرکزی مخزن مرتبط می گردد که این بخش مربوط به دستگاه های تسمه ای پوست کن می باشد.
برخی از دستگاه های پوست کن گردو نیز گیر بکسی می باشند.
در مورد دستگاه های مجهز به قسمت سیستم آبگیری گردو اجزای شیلنگ و لوله آب نیز اضافه می گردد.

اجزا و قطعات دستگاه پوست کن گردو

بازار فروش دستگاه پوست کن گردو دست دوم

با توجه به کاربردی بودن دستگاه های پوست کن گردو در بازار فروش دستگاه پوست کن گردو دست دوم نیز عرضه می گردد تا صاحبان مشاغل با بودجه و سرمایه کمتر قادر به تهیه و خرید دستگاه های لازم باشند.
فروش دستگاه های دست دوم نیز از سمت افرادی صورت می گیرد که قصد تغییر شغل داشته و یا اینکه مایل به ارتقاء و تعویض مدل دستگاه های خود می باشند.
در سایت فروش اینترنتی دستگاه های دست دوم پوست کن نیز عرضه می گردد بنابراین دسترسی به این نوع دستگاه نیز آسان بوده با هر توان مالی  و از هر گوشه ای از کشور می توان اقدام به خرید دستگاه پوست کن مورد نیاز نمود.
در هنگام خرید دستگاه های دست دوم باید سالم بودن ظاهری دستگاه و عدم فرسودگی آن بررسی گردد.
ضمن آن که از لحاظ عملکرد و موتور دستگاه ها نیز باید تست گردد.

بازار فروش دستگاه پوست کن گردو دست دوم

ظرفیت و توان دستگاه گردو پوست کن صنعتی

دستگاه گردو پوست کن صنعتی دارای موتور الکتریکی بسیار قوی می باشد که معمولا توان آن مانند دیگر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی با واحد وات سنجیده می شود و بر حسب مدل نیز این توان متغیر است.
در مورد ظرفیت دستگاه پوست کن گردو نیز نوع و مدل دستگاه موثر است دستگاه های پوست کن صنعتی دارای مخزن بزرگی بوده و 400 تا 500 کیلوگرم گردو را می توانند در یک ساعت از پوست جدا کند.
دستگاه های کوچکتر پوست کن گردو 100 و 200 کیلو گرم گردو را در خود جای می دهند.
در دستگاه های بزرگ و صنعتی گردو های سبز توسط بالابر به سمت دستگاه پوست کن هدایت شده و به صورت متوازن در دستگاه ریخته تا پوست گیری آن به نحو احسن و با کیفیت بالا صورت گیرد.
گردو های پوست گرفته شده وقتی از دستگاه خارج می شوند کاملا بدون پوست سبز و بدون تغییر رنگ پوسته چوبی به سیاه یا سبز می باشند بنابراین کاملا برای مغز شدن آماده می باشند.

ظرفیت و توان دستگاه گردو پوست کن صنعتی