صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / ساخت و فروش دستگاه بوجاری دان قناری خانگی

ساخت و فروش دستگاه بوجاری دان قناری خانگی

ساخت دستگاه بوجاری دان قناری و سایر پرنده ها، مانند ارزن، کتان، گندم، جو، قره ماش، ماش، گاودانه و دان پلت شده که عمدتا نیاز کبوتر و یا پرندگان دیگر نیز می باشد را به راحتی می توانید بوجاری و تمیز کنید.

دستگاه بوجاری دان قناری

چرا به دستگاه بوجاری دان قناری نیاز داریم؟

دستگاه بوجاری دان قناری یکی از مزیت هایش جداسازی پوست از دانه و همچنین اگر دانه زیر پای پرندگان ریخته شده باشد، در صورتی که بخواهید دانه تمیز شده را از فضولات پرنده جدا سازی نمایید، نیاز است که از دستگاه پاک کنی یا بوجاری برای این امر بهره ببرید.

این کار جداسازی بسیار راحت خواهد بود و به صورت 100% توسط دستگاهی که فیلم در داخل سایت قرار داده شده است، به سادگی کار بوجاری انجام خواهد شد.

دستگاه بوجاری کوچک خانگی

طرز کار دستگاه بوجاری دان قناری

همانطور که ملاحظه می نمایید، این دستگاه با سیستم باد و سرند کار می کند. سرند ها کار جداسازی اولیه و همچنین سیستم باد یا فن کار جداسازی دان سبک را از سنگین انجام می دهد.

اگر می خواهید یک دان را به صورت چندین مرتبه بوجاری نمایید، می توانید قدرت فن را افزایش یا کاهش داده تا کار بوجاری به بهترین صورت انجام دهید.

فروش انواع دستگاه بوجاری خانگی

دستگاه های بوجاری خانگی به دو قسمت تقسیم بندی می شوند که اولی شان دستگاه هایی هستند که با ظرفیت و صدای بسیار کم می باشند و تنها برای دان پرندگان در حجم های پایین مناسب هستند.

مدل های دیگر که خانگی می نامیم، دستگاه هایی هستند که برای کار های سنگین تر مانند 50 تن گندم، جو، نخود و سایر محصولات استفاده می شود.

در واقع کار های اصلی که این دستگاه ها انجام می دهند کار تمیز کنی است.

اما دستگاه کوچک چوبی بوجاری که کار پاک کنی و تمیز کنی دان قناری را انجام می دهد، به بهترین شیوه برای این زمینه عمل می نماید.

دستگاه بوجاری کوچک خانگی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه بوجاری گندم

قیمت و انواع دستگاه بوجاری گندم خارجی

دستگاه بوجاری گندم خارجی در درجه اول به ظرفیت و دوم قیمت فروش آن بستگی …