دستگاه دوخت پلاستیک خانگی فروشگاه رومیزی

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی با سرعت 16 متر بر ثانیه برای دوخت انواع نایلون پلاستیک و فویل مناسب کار خانگی و فروشگاهی است. کارایی خوب این دستگاه، آن را بین مدل های مشابه دستی، پدالی، پرتابل یا مگنتی بسیار بهتر در نظر مشتریان قرار داده که فروش آن راحت تر می باشد.

دستگاه دوخت پلاستیک خانگی

دستگاه دوخت پلاستیک خانگی به دستگاهی می گویند که چندین ویژگی زیر را باید داشته باشد:

  • به نسبت کارایی ارزان باشد
  • کوچک و قابل حمل
  • از کیفیت بالایی برخوردار باشد
  • بدون صدا یا با کمترین سطح صدا

پلاستیک ها انواع مختلفی دارند که برخی از آن ها بسیار نرم هستند و برخی از آن ها ضخیم تر می باشند.
یکی از مشتریان ما سوالش این بود که این دستگاه، به راحتی هر گونه پلاستیک را دوخت می زند و نایلون آن را نمی سوزاند؟
در پاسخ به او گفتیم که این دستگاه در درجه اول برای دوخت انواع پلاستیک ساخته شده و کارایی فوق العاده ای در این زمینه برای انواع نایلون پلاستیک دارا است.
مدل عمودی که بسته بندی را باید به صورت عمودی زیر آن قرار داد، گران تر از مدل افقی است.
ولی مدل افقی برای طراحی و دوخت اولیه بسته بندی بسیار مناسب می باشد.

دستگاه دوخت پلاستیک خانگی

معرفی مشخصات دستگاه دوخت پلاستیک فروشگاهی

حتما در فروشگاه ها دستگاه هایی را دیده اید که بعد از خرید یک محصول و ریختن آن درون پاکت و یا کیسه درب آن را با دستگاه مخصوصی دوخته اند تا مخصول از درون بسته بندی خود بیرون نریزد.
به این دستگاه ها دستگاه دوخت پلاستیک فروشگاهی می گویند که معمولا در اکثر فروشگاه های تمامی شهر ها برای بسته بندی راحت تر موجود می باشد.
دستگاه های دوخت پلاستیک که در فروشگاه ها یافت می شوند اندازه بزرگی ندارند و کوچک می باشند این دستگاه ها در عرض چند ثانیه می توانند پلاستیک را به راحتی به یک دیگر دوخت کرده و یک پاکت بسته بندی تولید کنند.
معمولا برای صرفه جویی در هزینه و استفاده راحت تر از دستگاه های دوخت پلاستیک فروشگاهی از دستگاه های دستی استفاد می کنند.
زیرا این دستگاه ها دارای ابعاد و همچنین قیمت پایین تری دارند و بسیار مناسب فروشگاه ها می باشند.

دستگاه دوخت پلاستیک فروشگاهی

فرایند بسته بندی با دستگاه دوخت چگونه است؟

دستگاه هایی که برای دوختن پلاستیک و تولید بسته بندی های پلاستیکی استفاده می شوند دارای دو مدل دوخت پلاستیک و دوخت و برش پلاستیک هستند. این دستگاه  می تواند دو پلاستیک را به یک دیگر دوخت زده وبچسباند.
فر آیند بسته بندی با دستگاه دوخت خیلی پیچیده نمی باشد و بسیار آسان می باشد.
دوخت پلاستیک ها توسط حرارت انجام می شود.
حرارت المنت های موجود در دستگاه دوخت پلاستیک باعث می شود تا پلاستیک ذوب شده و با یک دیگر مخلوط شوند این عمل باعث دوخت شدن و چسبیدن منظم پلاستیک به هم می شود.
برای دیدن فرآیند دستگاه های بسته بندی دوخت پلاستیک به صورت عملی و آشنایی با طرز کار این دستگاه می توانید به سایت هایی مراجعه نمایید که فیلم کارکرد این دستگاه در سایت موجود بوده و تمامی مشخصات دستگاه در فیلم مشخص می باشد که به شما برای یاد گرفتن طرز کار دستگاه کمک خواهد کرد.

فرایند بسته بندی با دستگاه دوخت

انواع دستگاه دوخت پلاستیک کدامند؟

دستگاه های دوخت پلاستیک در اندازه ها و انواع مختلفی تولید می شوند که ابعاد این دستگاه ها می تواند از 15 سانت تا 100 سانت متفاوت باشد.
دستگاه دوخت پلاستیک در مدل های ریلی ، پدالی ، دستی معمولی و دستی رومیزی می باشند.
دستگاه دوخت پلاستیک ریلی خود در دو مدل ریلی عمودی و ریلی افقی می باشند.
این دستگاه های دوخت پلاستیک هر کدام از نظر طرز کار و کاربرد با یک دیگر فرق می کنند و می توان از هر کدام از آن ها در کسب و کار و یا مکان های مختلفی استفاده کرد.
دستگاه های دوخت پلاستیک به وسیله پرس و فشار و همین طور حرارتی که به پلاستیک وارد می کنند می تواند دوخت را انجام دهند که قدرت دوخت در دستگاه ها متفاوت می باشد.
برای دیدن انواع مختلف دستگاه های دوخت پلاستیک در سایت ما می توانید به صفحات محصولات سایت مراجعه نمایید و از دستگاه ها به راحتی دیدن کنید.

انواع دستگاه دوخت پلاستیک

فروش دستگاه دوخت پلاستیک متناسب با نیاز شما

دستگاه های دوخت پلاستیک برای بسته بندی کیسه و پاکت های پلاستیکی و ساخت آن ها بسیار مناسب می باشند این دستگاه ها می توانند در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی از پلاستیک ها را دوخت بزنند و لبه های آن ها را بر اساس مدل دستگاه برش بزنند.
فروش دستگاه دوخت پلاستیک توسط ما به صورتی انجام می شود که مشتریان قبل ازخرید خود ابتدا می توانند با کارشناسان و فروشندگان ما در سایت و یا فروشگاه در باره نیاز خود و دستگاهی که مد نظرشان می باشد مشورت کنند و ما به آن ها کمک خواهیم کرد دستگاهی را انتخاب نمایند که بتواند نیاز آن ها را به خوبی برطرف کند.
برای خرید و دیدن انواع دستگاه های مختلف دوخت پلاستیک فقط کافیست به فروشگاه اینترنتی ما رفته و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید دستگاه با استفاده از تجهیزات لازم در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد.

فروش دستگاه دوخت پلاستیک

قیمت دستگاه دوخت و پرس حرارتی پلاستیک

هر دستگاه صنعتی و دستی که برای دوخت پلاستیک استفاده می شود بر اساس کارایی و کاربردی که دارد قیمت متفاوتی خواهد داشت.
قیمت دستگاه دوخت حرارتی بر حسب ابعاد و کیفیت دستگاه دوخت اندازه گیری خواهد شد.
لیست قیمت دستگاه های دوخت در مدل های مختلفی که دارد معمولا در اینترنت موجود می باشد اما در بعضی مواقع این قیمت ها به روز نبوده و قیمت اصلی فروش دستگاه نمی باشد.
شمابرای اطمینان از میزان قیمت هر مدل دستگاه دوخت می توانید با شماره های موجود در سایت ما تماس بگیرید تا فروشندگان شما را برای رسیدن به هندفتان به خوبی راهنمایی کنند.
دستگاه های دوخت پلاستیک در مدل دستی که دو نوع رومیزی و ساده می باشند بسیار ارزان تر از مدل های دیگر می باشند . این دستگاه ها مناسب برای فروشگاه ها و یا کسب و کارهای خانگی می باشند.

قیمت دستگاه دوخت و پرس حرارتی پلاستیک