فروش دستگاه دوخت پلاستیک خانگی فروشگاه رومیزی

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی با سرعت 16 متر بر ثانیه برای دوخت انواع نایلون پلاستیک و فویل مناسب کار خانگی و فروشگاهی است. کارایی خوب این دستگاه، آن را بین مدل های مشابه دستی، پدالی، پرتابل یا مگنتی بسیار بهتر در نظر مشتریان قرار داده که فروش آن راحت تر می باشد.

 

دستگاه دوخت پلاستیک خانگی دوخت و برش

 

دستگاه دوخت پلاستیک خانگی به دستگاهی می گویند که چندین ویژگی زیر را باید داشته باشد:

  • به نسبت کارایی ارزان باشد
  • کوچک و قابل حمل
  • از کیفیت بالایی برخوردار باشد
  • بدون صدا یا با کمترین سطح صدا

پلاستیک ها انواع مختلفی دارند که برخی از آن ها بسیار نرم هستند و برخی از آن ها ضخیم تر می باشند.
یکی از مشتریان ما سوالش این بود که این دستگاه، به راحتی هر گونه پلاستیک را دوخت می زند و نایلون آن را نمی سوزاند؟
در پاسخ به او گفتیم که این دستگاه در درجه اول برای دوخت انواع پلاستیک ساخته شده و کارایی فوق العاده ای در این زمینه برای انواع نایلون پلاستیک دارا است.
مدل عمودی که بسته بندی را باید به صورت عمودی زیر آن قرار داد، گران تر از مدل افقی است.
ولی مدل افقی برای طراحی و دوخت اولیه بسته بندی بسیار مناسب می باشد.

دستگاه دوخت پلاستیک خانگی

معرفی مشخصات دستگاه دوخت پلاستیک فروشگاهی عرض 8 میلیمتر

 

حتما در فروشگاه ها دستگاه هایی را دیده اید که بعد از خرید یک محصول و ریختن آن درون پاکت و یا کیسه درب آن را با دستگاه مخصوصی دوخته اند تا مخصول از درون بسته بندی خود بیرون نریزد.
به این دستگاه ها دستگاه دوخت پلاستیک فروشگاهی می گویند که معمولا در اکثر فروشگاه های تمامی شهر ها برای بسته بندی راحت تر موجود می باشد.
دستگاه های دوخت پلاستیک که در فروشگاه ها یافت می شوند اندازه بزرگی ندارند و کوچک می باشند این دستگاه ها در عرض چند ثانیه می توانند پلاستیک را به راحتی به یک دیگر دوخت کرده و یک پاکت بسته بندی تولید کنند.
معمولا برای صرفه جویی در هزینه و استفاده راحت تر از دستگاه های دوخت پلاستیک فروشگاهی از دستگاه های دستی استفاد می کنند.
زیرا این دستگاه ها دارای ابعاد و همچنین قیمت پایین تری دارند و بسیار مناسب فروشگاه ها می باشند.

معرفی مشخصات دستگاه دوخت پلاستیک فروشگاهی

فرایند بسته بندی با دستگاه دوخت چگونه است؟

دستگاه هایی که برای دوختن پلاستیک و تولید بسته بندی های پلاستیکی استفاده می شوند دارای دو مدل دوخت پلاستیک و دوخت و برش پلاستیک هستند. این دستگاه  می تواند دو پلاستیک را به یک دیگر دوخت زده وبچسباند.
فر آیند بسته بندی با دستگاه دوخت خیلی پیچیده نمی باشد و بسیار آسان می باشد.
دوخت پلاستیک ها توسط حرارت انجام می شود.
حرارت المنت های موجود در دستگاه دوخت پلاستیک باعث می شود تا پلاستیک ذوب شده و با یک دیگر مخلوط شوند این عمل باعث دوخت شدن و چسبیدن منظم پلاستیک به هم می شود.
برای دیدن فرآیند دستگاه های بسته بندی دوخت پلاستیک به صورت عملی و آشنایی با طرز کار این دستگاه می توانید به سایت هایی مراجعه نمایید که فیلم کارکرد این دستگاه در سایت موجود بوده و تمامی مشخصات دستگاه در فیلم مشخص می باشد که به شما برای یاد گرفتن طرز کار دستگاه کمک خواهد کرد.

فرایند بسته بندی با دستگاه دوخت چگونه است؟

انواع دستگاه دوخت پلاستیک کدامند؟

دستگاه های دوخت پلاستیک در اندازه ها و انواع مختلفی تولید می شوند که ابعاد این دستگاه ها می تواند از 15 سانت تا 100 سانت متفاوت باشد.
دستگاه دوخت پلاستیک در مدل های ریلی ، پدالی ، دستی معمولی و دستی رومیزی می باشند.
دستگاه دوخت پلاستیک ریلی خود در دو مدل ریلی عمودی و ریلی افقی می باشند.
این دستگاه های دوخت پلاستیک هر کدام از نظر طرز کار و کاربرد با یک دیگر فرق می کنند و می توان از هر کدام از آن ها در کسب و کار و یا مکان های مختلفی استفاده کرد.
دستگاه های دوخت پلاستیک به وسیله پرس و فشار و همین طور حرارتی که به پلاستیک وارد می کنند می تواند دوخت را انجام دهند که قدرت دوخت در دستگاه ها متفاوت می باشد.
برای دیدن انواع مختلف دستگاه های دوخت پلاستیک در سایت ما می توانید به صفحات محصولات سایت مراجعه نمایید و از دستگاه ها به راحتی دیدن کنید.

انواع دستگاه دوخت پلاستیک کدامند؟

فروش دستگاه دوخت پلاستیک متناسب با نیاز شما

دستگاه های دوخت پلاستیک برای بسته بندی کیسه و پاکت های پلاستیکی و ساخت آن ها بسیار مناسب می باشند این دستگاه ها می توانند در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی از پلاستیک ها را دوخت بزنند و لبه های آن ها را بر اساس مدل دستگاه برش بزنند.
فروش دستگاه دوخت پلاستیک توسط ما به صورتی انجام می شود که مشتریان قبل ازخرید خود ابتدا می توانند با کارشناسان و فروشندگان ما در سایت و یا فروشگاه در باره نیاز خود و دستگاهی که مد نظرشان می باشد مشورت کنند و ما به آن ها کمک خواهیم کرد دستگاهی را انتخاب نمایند که بتواند نیاز آن ها را به خوبی برطرف کند.
برای خرید و دیدن انواع دستگاه های مختلف دوخت پلاستیک فقط کافیست به فروشگاه اینترنتی ما رفته و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید دستگاه با استفاده از تجهیزات لازم در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد.

فروش دستگاه دوخت پلاستیک متناسب با نیاز شما

قیمت دستگاه دوخت و پرس حرارتی پلاستیک

هر دستگاه صنعتی و دستی که برای دوخت پلاستیک استفاده می شود بر اساس کارایی و کاربردی که دارد قیمت متفاوتی خواهد داشت.
قیمت دستگاه دوخت حرارتی بر حسب ابعاد و کیفیت دستگاه دوخت اندازه گیری خواهد شد.
لیست قیمت دستگاه های دوخت در مدل های مختلفی که دارد معمولا در اینترنت موجود می باشد اما در بعضی مواقع این قیمت ها به روز نبوده و قیمت اصلی فروش دستگاه نمی باشد.
شمابرای اطمینان از میزان قیمت هر مدل دستگاه دوخت می توانید با شماره های موجود در سایت ما تماس بگیرید تا فروشندگان شما را برای رسیدن به هندفتان به خوبی راهنمایی کنند.
دستگاه های دوخت پلاستیک در مدل دستی که دو نوع رومیزی و ساده می باشند بسیار ارزان تر از مدل های دیگر می باشند.
این دستگاه ها مناسب برای فروشگاه ها و یا کسب و کارهای خانگی می باشند.

قیمت دستگاه دوخت و پرس حرارتی پلاستیک

انواع دستگاه پرس نایلون خانگی در بازار

دستگاه پرس نایلون خانگی از دستگاه های ساده بسته بندی می باشد که به وسیله آن می توان بسته های پلاستیکی را دوخت زد.
این دستگاه برای بسته بندی مواد مختلف استفاده می شود و بر اساس طول دوخت دستگاه می توان اندازه بسته ها را انتخاب نمود.
انواع دستگاه پرس نایلون خانگی در بازار شامل دستگاه های دوخت 15 ، 20 ، 30 ، 40 ، 60 تا 100 سانتیمتری می باشند که در مدل های مختلف پلاستیکی، فلزی و آلومینیومی تولید و عرضه می گردند.
دستگاه های پرس نایلون خانگی با توجه به اندازه کوچکی که دارند به صورت رومیزی استفاده می شوند.
از دستگاه های پرس پلاستیک پدالی کوچک نیز می توان به عنوان دستگاه خانگی استفاده نمود.
تنوع مدل های دستگاه پرس نایلون خانگی در بازار زیاد می باشد و با هر بودجه مالی می توان نوع مناسبی از دستگاه را خریداری نمود.

انواع دستگاه پرس نایلون خانگی در بازار

خرید دستگاه دوخت پلاستیک خانگی ارزان

دستگاه های دوخت پلاستیک با سرعت های مختلفی به پرس بسته بندی می پردازند.
اما این سرعن برای مشاغل خانگی  یا اموز بسته بندی در منزل رضایت بخش بوده و در حد چند ثانیه بسته بندی کامل و آب بندی خواهید داشت.
دستگاه های دوخت پلاستیک خانگی تقریبأ همه جزء دستگاه های ارزان بوده و با قیمت پایینی خرید و فروش می شوند.
این دستگاه های ساده و ارزان حتی قادر به دوخت فویل آلومینیومی نیز می باشند و عرض های دوخت مختلفی را بر روی بسته ها می زنند.
از دستگاه های ساده دوخت در کارگاه های کوچک تولیدی نیز می توان استفاده نمود.
دستگاه های دوخت پدالی در مدل های مختلف نیز دارای قیمت تقریبا پایینی می باشند که در کار های تولیدی بسته بندی می توان از آن ها استفاده کرد و خرید این دستگاه ها به صرفه است.
برای خرید دستگاه دوخت پلاستیک خانگی ارزان و انواع دستگاه پدالی می توانید به سایت فروش دستگاه های ما مراجعه نموده و از طریق آنلاین سفارش دهید.

فروش ویژه اینترنتی دستگاه دوخت پلاستیک خانگی

موارد کاربرد پرس دستی پلاستیک کوچک

امروزه وجود یک دستگاه پرس دستی پلاستیک کوچک در هر منزلی مورد نیاز می باشد.
به وسیله این دستگاه کوچک می توان هر نوع ماده غذایی که قرار است فریز شود را در بسته بندی های پلاستیکی منظم قرار داده و با پرس کردن دیگر نیازی به گره زدن نیست و بسته ها با نظم بیشتری بر روی هم قرار می گیرد.
برای چیدمان انواع حبوبات ، سبزیجات خشک و هر نوع ماده دیگر در کابینت می توان آن ها را به وسیله دستگاه پرس خانگی بسته بندی کرد و با روی هم قرار دادن آن ها فضای کمتری را اشغال می کنند.
دستکاه های پرس کوچک دستی را در مغازه، فروشگاه، رستوران و قنادی ها می توان به کار برد و هر نوع ماده خوراکی که قرار است در اختیار مشتری قرار گیرد آن را پرس نمود تا بسته بندی بهداشتی و زیبایی عرضه گردد.
در رستوران برای بسته بندی بهداشتی قاشق، چنگال یا ظروف یکبار مصرف این دستگاه به کار می رود.

موارد کاربرد پرس دستی پلاستیک کوچک

دستگاه ذوب پلاستیک خانگی چیست ؟

از آن جایی که دستگاه بسته بندی و دستگاه دوخت پلاستیک در انواع مختلف به صورت حرارتی عمل می نماید و فرایند پلمپ درب بسته بندی در آن با ذوب کردن خطی لبه پلاستیک و در هم آمیختن آن انجام می شود برخی از آن دستگاه به عنوان دستگاه ذوب پلاستیک خانگی یاد می کنند.
حال آن که این نامگذاری اشتباه بوده و دستگاه ذوب پلاستیک خانگی یکی از دستگاه های بازیافت پلاستیک می باشد که مواد پلاستیک ضایع و شکسته را می توان به وسیله آن خرد و ذوب نمود تا توسط دستگاه های مخصوص قالب گیری شده و به وسایل جدید پلاستیکی تبدیل شوند.
به وسیله این دستگاه های ذوب خانگی در منزل می توان از انواع مواد پلاستیکی بازیافت شده استفاده نمود، به راحتی آن ها را خرد و ذوب نمود و در  ایجاد کسب و کار جدیدی آن را به کار برد.

فروش ویژه اینترنتی دستگاه دوخت پلاستیک خانگی

اگر به دنبال تهیه دستگاه دوخت پلاستیک خانگی و پدالی در مدل های مختلف برای مشاغل خانگی یا محل کار خود می باشید می توانید به فروشگاه آنلاین ما سری بزنید و در آن جا مدل های عرضه شده این دستگاه را همراه با سایر مشخصات ببینید.
ما در سایت اینترنتی خود اقدام به فروش اینترنتی دستگاه دوخت پلاستیک خانگی با کیفیت عالی نموده ایم و این فروش ویژه را با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار تکمیل نموده ایم.

به دلیل عرضه مستقیم دستگاه ها از تولید کننده دستگاه های دوخت با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتری قرار می گیرد.
تمامی دستگاه های ارائه شده دارای گارانتی و خدمات پشتیبانی می باشند.
برای انتخاب دستگاه مناسب می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان دستگاه نیز بهره مند شده و با توجه به نیاز کاری و نوع بسته بندی ها بهترین نوع دستگاه پرس پلاستیک را خریداری نمایید.پ

فروش ویژه اینترنتی دستگاه دوخت پلاستیک خانگی