خرید دستگاه دوخت پلاستیک خانگی ریلی رومیزی

خرید دستگاه دوخت پلاستیک برای کارایی انواع محصولات خانگی با تکنولوژی ریلی که به راحتی به صورت رومیزی می تواند استفاده شود، با قیمت بسیار مناسب از فروشگاه رودیاکو می توانید اقدام فرمایید. کیفیت کار بسیار عالی و دارای یک سال گارانتی می باشد.

انواع دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

دستگاه های دوخت پلاستیک در صنعت بسته بندی برای کارگاه های کوچک بسیار کاربرد دارند.
یکی از مقالات ما در زمینه سود بسته بندی حبوبات است که به سادگی نشان می دهد چه مقدار و به چه صورت می توانید توسط دستگاه های کوچک دوخت، سود نمایید.
البته تمامی اینها به قدرت بازاریابی و فروش شما نیز در این زمینه بستگی دارد.
اگر شما بخواهید به بهترین صورت کار دوخت پلاستیک و بسته بندی را انجام دهید، مهم است که از قیمت دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی به صورت کامل اطلاع داشته باشید.
در ادامه قیمت را خدمت تان ارائه خواهیم داد، اما چیزی که امروزه مد نظرمان است، ارائه انواع دستگاه های دوخت پلاستیک رومیزی می باشد:

  • دستگاه دوخت دستی
  • دستگاه دوخت پلاستیک ریلی
  • دستگاه دوخت مگنتی
  • دستگاه دوخت پرتابل
  • دستگاه دوخت پدالی

انواع دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

کاربرد انواع دستگاه های دوخت رومیزی

در حالت کلی از این دستگاه ها برای دوخت انواع نایلون پلاستیک و فویل استفاده می شود.
حداقل ضخامت که برای این دستگاه های رومیزی مطرح نیست، اما حداکثر ضخامت که بین المللی نیز به حساب می آید، باید 400 میکرون باشد.
بالاتر از این ضخامت دیگر توسط این دستگاه انجام نمی شود.
نمونه فیلم دستگاه دوخت پرتابل را برای تان قرار می دهیم تا ببینید که یک دستگاه دوخت پرتابل به چه راحتی ای فویل را دوخت خواهد زد.

فیلم دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی دستی 20 سانت

این دستگاه ساده ترین مدل و ارزان ترین در بین انواع مختلف دستگاه های دوخت به شمار می آید که برای نمونه، یک بسته نایلون پلاستیک را با آن دوخت زدیم و فیلم آن را برای تان قرار دادیم تا بیشتر با آن آشنا شوید.

شروع و پایان قیمت دستگاه های دوخت رومیزی

دستگاه های دوخت رومیزی شروع قیمت شان از 200 هزار تومان است و قیمت تمام شده شان بسته به بیشتر شدن آپشن های آن ها به 10 میلیون تومان نیز خواهد رسید.
از قدیم گفته اند که هر چه بیشتر پول بدهی، آش خواهی خورد.
امروزه بزرگترین کسب و کار ها از کوچک ترین محل ها بوجود آمده اند و این موضوعی نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت یا عبور کرد.

بنابراین اگر قصد دارید یک کسب و کار حرفه ای راه بیاندازید، در آغاز به صورت خرد شروع کنید و از تجهیزات ارزان استفاده نمایید، سپس با تفکر و تجربه آن را گسترش دهید.

شروع و پایان قیمت دستگاه های دوخت رومیزی

انواع دستگاه دوخت پلاستیک ریلی

دستگاه دوخت ریلی بر اساس کارایی به دو مدل زیر تقسیم بندی می شود:

  • عمودی
  • افقی

اینکه کدام یک از این دستگاه ها از دیگری بهتر است و می تواند نیاز شما را مرتفع نماید، بستگی به کار شما دارد.

یکی از مشتریان که در زمینه پودر لباسشویی فعالیت دارد، از مدل عمودی استفاده می کند و مشتری دیگری که در زمینه بسته بندی انواع قرقره بزرگ پلاستیکی فعالیت دارد، کارش را دستگاه دوخت ریلی افقی راه انداخته است.

بنابراین با توجه به این که نیاز تان به کدام دستگاه بیشتر است و یا کدام یک می تواند نیاز تان را مرتفع نماید، اقدام به خرید نمایید.

انواع دستگاه دوخت پلاستیک ریلی

تفاوت دستگاه دوخت ریلی عمودی و افقی

تفاوت دستگاه دوخت ریلی عمودی و افقی در کارایی آن هاست.
برای استفاده از دستگاه افقی حتما باید بسته به یک سمت بخوابد و امکان دارد که محصول از درون بسته به بیرون ریخته شود.
در حالی که در مدل عمودی به دلیل وجود پایه و همچنین یک گیربکس که به قیمت دستگاه می افزاید، به راحتی می توان درب هر گونه بسته بندی را دوخت زد.

تفاوت دستگاه دوخت ریلی عمودی و افقی

 

دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن

روی دستگاه در حالت طبیعی تاریخ زن وجود ندارد و باید برای تهیه تاریخ زن به صورت جداگانه اقدام نمایید.
قیمت تاریخ زن از 300 هزار الی 3 میلیون به صورت جداگانه وجود دارد.
برخی افراد هستند که جت پیرینتر دارند.
جت پیرینتر بسیار بهتر عمل می کند و می تواند با سرعت بسیار بالاتری از تاریخ زن، روی بسته بندی تاریخ و قیمت و یا هر اطلاعات دیگری که نیاز دارید روی بسته بندی های تان قرار گیرد را تامین نماید.
در پایان می خواهیم به خرید و فروش دستگاه دوخت رومیزی بپردازیم و اینکه کدام یک از شهر های کشور، جزو عرضه کنندگان قوی این ماشین آلات کوچک برای بسته بندی خانگی هستند؟

دستگاه دوخت رومیزی پلاستیک اصفهان

اصفهان پس از تهران، می تواند یکی از عرضه کنندگان این دستگاه به شمار بیاید که در کشور ما جا دارد از آن یاد کنیم.
کلا شرکت رودیاکو از شرکت های صنعتی و صنعت و کسانی که به صنعت کشور کمک شایانی می نمایند، بسیار استقبال می نماید.

دستگاه دوخت رومیزی پلاستیک اصفهان

بهترین قیمت دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

اگر به دنبال بهترین قیمت انواع دستگاه های دوخت پلاستیک رومیزی هستید، ما با داشتن روابط عالی خارجی و داخلی و باز بودن دست مان در قیمت، می توانیم بهترین قیمت موجود در بازار را به شما ارائه دهیم.
حتما مد نظر داشته باشید که در هنگام خرید، به نو یا دست دوم بودن آن دقت کنید و اقدام به خرید دستگاه دوخت پلاستیک نو نمایید.

بهترین قیمت دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

دستگاه دوخت نایلون مناسب کاربردهای صنعتی

دستگاه دوخت نایلون که مناسب کار های صنعتی و کارخانه های بزرگ می باشد معمولا دارای اندازه و ابعاد بزرگی هستند.
دستگاه دوخت نایلون صنعتی توانایی دوخت کردن پاکت ها و پلاستیک هایی در ابعاد های بزرگ را دارد یا می توانند در یک بار دوخت کردن چندین پاکت یا پلاستیک را به صورت هم زمان با یک دیگر دوخت بزنند.
این دستگاه های دوخت پلاستیک در کارخانه ها از آن ها استفاده می شود و برای بسته بندی انواع محصولاتی استفاده می شود که به صورت انبوه از آن ها در طول روز نیاز می باشد تا بسته را به یک دیگر دوخت بزنند.
دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی می تواند روزانه تعداد زیادی از پاکت های پلاستیکی بسته بندی مواد غذایی مانند: چیپس، پفک، بسته های حبوبات، بسته مواد خوراکی دیگر را به خوبی دوخت زده و تحویل دهد.
کار این دستگاه ها بسیار با دقت و سریع می باشد.

دستگاه دوخت نایلون مناسب کاربردهای صنعتی

 

مصرف برق دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی چقدر است؟

دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی در مدل هایی که تولید می شود با یک دیگر از نظر ابعاد و قدرت و همین طور عملکرد فرق می کنند.
این عامل ها باعث می شود تا مصرف برق بر اساس قدرت دستگاه متفاوت باشد.
در بعضی از مدل های دستگاه های دوخت پلاستیکی صنعتی 600 وات مصرف برق دارند و این میزان در دستگاه های دیگر می تواند متفاوت باشد.
دستگاه های صنعتی به دلیل اینکه دائما در حال کار کردن بوده و میزان دوخت زیادی را در ساعت دارند معمولا میزان مصرف برق این دستگاه ها از دستگاه های رومیزی و خانگی بسیار کمتر می باشد.
خریداران و مشتریان می توانند برای دانستن میزان مصرف این دستگاه ها به صورت دقیق تر و داشتن اطلاعات کامل تر می تواننن از کارشناسان مجرب ما که به صورت آنلاین و تلفنی در خدمت می باشند سوالات خود را بپرسند.

 

مشخصات دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی رومیزی

همانطور که می دانید دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی دارای مدل های مختلف بوده که از نظر شکل و عملکرد با یک دیگر متفاوت می باشند.
یکی از مدل های دستگاه های دوخت پلاستیک دستگاه دوخت صنعتی رومیزی می باشد.
دستگاه های دوخت پلاستیک رومیزی صنعتی پایه دار نیستند و دارای ابعاد نسبتا کوچک تری می باشند که آن ها را بر روی میز برای کار کردن قرار می دهند.
کار با این دستگاه ها بسیار آسان می باشد و بر اساس مدل دستگاه از طریق پدال هدایت می شود و یا با استفاده از دسته که بر روی دستگاه قرار داد می توان از آن استفاده نمود.
تمامی مشخصات دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی رومیزی را اعم از اندازه، قیمت، کارایی و غیره را می توانید از طریق سایت ما و یا با پرسیدن از کارشناسان سایت کسب اطلاع نمایید.
حتی شما می توانید دستگاه مورد نظر خود را از ما به صورت آنلاین خریداری کنید.

مشخصات دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی رومیزی

 

کیفیت و قیمت دستگاه دوخت حرارتی پلاستیک صنعتی

یک نمونه بسیار عالی از دستگاه هایی که برای بسته بندی و تهیه پاکت های پلاستیکی استفاده می شود دستگاه دوخت پلاستیک می باشد که امروزه استفاده فراوانی از این دستگاه ها در صنایع بسته بندی و یا ساخت پاکت های پلاستیکی می شود.
دستگاه های دوخت حرارتی صنعتی به وسیله حرارتی که از المنت های خود تولید می کنند پلاستیک ها را در یک دیگر حل کرده و به هم می چسبانند.
ها در چند مدل ساخته می شوند که قیمت های متفاوتی دارند.
برای دانستن قیمت دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی در مدل حرارتی می توانید با شماره شرکت که در سایت ثبت شده است تماس بگیرید و مدل و مشخصات دستگاهی که مد نظرتان می باشد را به آن داده تا قیمت دقیق را به شما اطلاع دهند.
اگر به دنبال دستگاه دوخت صنعتی با قیمتی بسیار مناسب و کیفیت بالا می باشید بهترین راه خرید، سفارش از سایت ما می باشد.

کیفیت و قیمت دستگاه دوخت حرارتی پلاستیک صنعتی

 

 

مشاوره و فروش انواع دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی

خرید دستگاه های صنعتی به دلیل پیچیدگی این دستگاه ها و قیمت بالایی که دارند کمی دشوار می باشد، مخصوصا برای افرادی که اطلاعات کاملی درباره عملکرد و نوع این دستگاه ها ندارند.
بهترین راه برای خرید دستگاه صنعتی که دارای کیفیت و عملکرد مناسبی باشد مشاوره با فردی است که اطلاعات کاملی را در اختیار شما بگذارد.
ما در سایت خود ابتدا به مشاوره و سپس به فروش دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی می پردازیم تا مشتریان با اطمینان کامل دستگاه را انتخاب کنند و مشتریان عزیز از خرید خود رضایت کاملی داشته باشند.
مشاوره قبل از فروش دستگاه به خریداران کمک می کند تا دستگاهی را انتخاب کنند تا در راه اندازه کار خود به اشتباه هزینه اضافه ای نکنند و دستگاه مناسب را خرید کنند.
برای مشاوره و خرید دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی می توانید با کارشناسان ما صحبت کرده و سفارش دستگاه را به صورت آنلاین انجام دهید تا در زمان و هزینه شما صرفه جویی شود.

مشاوره و فروش انواع دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی