دستگاه سورتینگ برنج خانگی

دستگاه سورتینگ برنج خانگی با ابعاد کوچک و حداکثر ارتفاع 1 متر و 20 سانتی متر، سبب شده است اکثریت مغازه داران، فروشگاه ها و حتی تولید کنندگان برنج، برای خرید و سفارش ساخت آن روی بیاورند. امروزه در صنعت غلات این ماشین آلات جایش کاملا حس می شد.

ساخت دستگاه سورتینگ برنج

 

روی آوردن اکثریت مردم به کار های کم هزینه تر و همچنین در سطح خانگی صنعت گران را بر آن داشته است که نمونه دستگاه های کوچک را نیز تولید نمایند.

برای ساخت یک دستگاه کوچک نیاز است که کارایی حفظ شود، ولی سرعت کار دستگاه به تبع کوچک شدن آن کاهش یابد که ثمره اش کوچک شدن ابعاد و کاهش قیمت دستگاه ساخته شده نهایی خواهد بود.

اگر دستگاهی به صورت خانگی تولید شود، ولی قیمت آن کاهش نیابد، گویا تولید کننده دستگاه سورتینگ تمامی زحماتش بیهوده بود است.

چرا که مصرف کنندگان خانگی دستگاه سورتینگ نیاز دارند با حداقل هزینه اقدام به خرید دستگاه سورتینگ نمایند.

کار برنج یک کار بسیار پر وسعت است و مشتریان عمده و خرده بسیار زیادی دارد.

یک بنکدار برنج برای ما بیان می کرد که نیازش به دستگاهی است که بتواند در یک روز 15 تن پاک نماید.

ما برای او برآورد کردیم که چنین دستگاهی نیاز به حداقل ارتفاع 6 متر برای نصب و همچنین نزدیک به 500 میلیون سرمایه نیاز دارد.

اما شما می توانید با خرید یک دستگاه جمع و جور تر و به صرفه تر کار خود را بسیار راحتتر بدون نیاز به ساخت سوله با ارتفاع 6 متر نمایید.

دستگاه سورتینگ برنجکار دستگاه سورتینگ برنج خانگی

این دستگاه بسیار کارایی خوبی دارد و می تواند به راحتی در هر ساعت 300 کیلو برنج را به صورت کامل پا کند و سپس سورت بندی نماید.

سورت بندی ریز و درشت، نیم دانه وکامل در این صنعت بسیار مهم است.

شما وقتی برنج نیم دانه را از دانه بلند جدا می کنید، می توانید با قیمت بسیار خوبی هر کدام را نسبت به قیمت روز بازار به فروش برسانید.

امروزه بنکدارانی که اقدام به خرید دستگاه سورتینگ کرده اند با اختلاف فاحشی در بازار بسیار بهتر فروش می کنند و مشتریان خود را حفظ می نمایند.

کار دستگاه سورتینگ برنج خانگی

فیلم دستگاه سورتینگ برنج خانگی مینی

یکی از این دستگاه هایی که ما در یکی از کارخانه جات نصب کرده ایم را برای تان در لینک زیر قرار داده ایم که به سادگی با مراجعه به آن می توانید اطلاعات بسیار کامل تری از این دستگاه و همچنین فیلم کامل طرز کار دستگاه سورتینگ برنج خانگی آن را که در زمان روشن بودن دستگاه گرفته شده است، مشاهده بفرمایید.