با ما تماس بگیرید

دستگاه سورتینگ برنج

دستگاه سورتینگ برنج

خرید دستگاه سورتینگ برنج برای کارخانه برنج کوبی در شمال کشور نظیر گیلان و مازندران با یک بازاریابی ساده از سوی ما، رغبت آن ها را به این موضوع نشان داد و همچنین متوجه شدیم که دستگاه های خارجی کارا در این زمینه مدت چندین ماه است که واردات شان بسته می باشد.

امروزه کارخانه جات برنج کوبی در شمال کشور به دستگاه سورتینگ بیش از هر چیزی احتیاج دارند.

تصور کنید که یک خط بوجاری برنج را که نزدیک به 4 نفر حداقل و بیشتر باید سر پا یا نشسه دور دستگاه نوار نقاله دستچین بشینند و محصول را به صورت چشمی و با دقت ببینند.

در عین حال خروجی شان صد در صد نیز درست نمی باشد و گاها از زیر چشمان شان که چندین ساعت به محصول نگاه کرده اند و این کار هر روزه شان است، به اشتباه دید آشغال های ریز تر از برنج نیز عبور می کند.

دستگاه سورتینگ برنج چیست؟

به دستگاهی که کارش سورت 100% محصول برنج می باشد، دستگاه سورتینگ برنج می گویند.

این دستگاه به صورت زیر می تواند ساخته شود:

  • تک کانال
  • دو
  • سه
  • پنج
  • هفت کاناله

تفاوت این دستگاه ها در اندازه بزرگی دستگاه و سرعت آن ها می باشند.

زمانی که دستگاه 5 کانال داشته باشد، به این معنی است که به تنهایی دستگاه می تواند توسط 5 کانال خود کار سورتینگ و بوجاری را انجام دهد که قطعا با این که دستگاه با تک کانال کار خود را انجام دهد بسیار متفاوت است.

حجم کاری دستگاه تک کانال برای برنج، روزی سه تن می باشد. در حالی که برای حبوبات به روزی 6 تن نیز خواهد رسید.

ساخت دستگاه سورتینگ برنج از 25 الی 40 روز زمان نیاز دارد که اگر عجله داشته باشید می توانیم دستگاه را به صورت کامل از کشور چین وارد نماییم.

قطعا دستگاه سورتینگ وارداتی قیمت آن بالاتر خواهد بود و اکثریت مشتریان ترجیح می دهند که از دستگاه ساخت داخلی استفاده نمایند.

دستگاه سورتینگ برنج