تولید کننده دستگاه سورتینگ میوه کیوی

 دستگاه سورتینگ میوه کیوی

تولید کننده یا سازنده دستگاه سورتینگ میوه کیوی در کشور مان کیست؟ آیا می توان مرکباتی نظیر پرتغال، نارنگی و سایز محصولاتی که در استان های گیلان و مازندران در تناژ های بسیار بالا برداشت می شود را به راحتی توسط ماشین آلات سورت، سورت نمود؟

در پاسخ به سوالاتی که مشتریان مان دارند باید بگوییم که کار سورتینگ امروزه به دو صورت انجام می پذیرد:

  • سورتینگ اپتیک
  • سورتینگ مکانیکی

سورتینگ اپتیک که فناوری جدیدی به حساب می آید و شاید عمر آن در ایران به 5 سال نیز نرسد، در مقابل سورت مکانیکی بسیار حرفه ای تر و دقیق تر است.

کار سورتینگ کاری است که بنکداران میوه که هر روزه در تناژ های بالا اقدام به خرید و فروش مرکبات می نمایند، به آن بسیار احتیاج دارند.

چرا که امروزه حقوق کارگران بسیار بالا رفته است و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند می دانند با پرداخت حقوق به کارگران و با گذشت 2 سال از آن، هزینه یک دستگاه سورتینگ اپتیک را پرداخت کرده اند، در حالی که قیمت دستگاه سورتینگ کیوی مکانیکی بسیار ارزان تر است.

سورتینگ کیوی

مزیت دستگاه سورتینگ کیوی اپتیک به مکانیکی

دستگاه سورتینگ اپتیک به دلیل اینکه توسط دوربین به سنجش محصول می پردازد، بسیار راحت تر کار می کند و مشکلاتی که دستگاه مکانیکی مانند کندن پوست کیوی و حتی آسیب زدن به آن را دارد، در نهایت نخواهد داشت.

چرا که در دستگاه مکانیکی دستگاه با تکان دادن بسیار محصول در نهایت آسیب های جدی ای به بخش اعظمی از محصول می رساند و همین امر سبب شده است که مشتریان به دنبال دستگاهی باشند که درصد خطای آن و همچنین آسیبی که به محصول می رساند در حد صفر باشد.

پس از مدت با تلاش همکاران ما در این زمینه، موفق به طراحی و مونتاژ دستگاه سورتینگ کیوی شده ایم و خود را تولید کننده درجه اول خواهیم دانست.

سورتینگ کیوی اپتیک