دستگاه پرس تیوب لمینت با کیفیت برتر + قیمت مناسب

دستگاه پرس تیوب لمینت با کیفیت برتر

 

دستگاه پرس تیوب لمینت در مدل های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک با عملکرد بالا که جهت بسته بندی و عرضه انواع مواد مختلف آرایشی و بهداشتی مناسب بوده از طریق سایت های تخصصی و معتبر با قیمت های مناسب و کیفیت برتر عرضه می شود.

معرفی انواع دستگاه دوخت تیوب

تیوب های پلاستیکی یا دیگر انواع تیوب برای بسته بندی انواع کرم، ماسک مو، یا کاکائو های خوراکی و دیگر مواد به کار می روند.
دستگاه دوخت تیوب دارای سیستم عملکرد حرارتی می باشد و برای تولید گرما از المنت استفاده می نماید و تیوب را برش ، دوخت و آج می زند.
انواع این دستگاه شامل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشد که نوع اتوماتیک برای تولید در تعداد کمتر به کار می رود.
در این دستگاه قرار گرفتن تیوب در محل  مخصوص به وسیله اپراتور انجام می شود و با چرخش صفحه دستگاه به محل پرس هدایت می گردد.
در دستگاه های اتوماتیک عمل برش و دوخت تیوب با سرعت بالایی صورت گرفته و در طی چند ثانیه انجام می شود.
اپراتور این دستگاه کار تنظیم کلی دستگاه از جمله دما و فشار دوخت را برعهده دارد.
عملکرد این دستگاه در عین سریع بودن بسیار تمیز و محکم می باشد.

معرفی انواع دستگاه دوخت تیوب

معرفی انواع دستگاه دوخت تیوب

مشخصات و قیمت دستگاه پرس تیوب لمینت

تیوب هایی که برای بسته بندی و عرضه مواد مختلف آرایشی و بهداشتی استفاده می شوند در جنس های آلومینیومی، پلاستیکی و یا لمینت می باشند.
تیوب های لیمنت از جنس از چندین لایه لیمنت و یک لایه آلومینیوم تشکیل شده است.
ته تیوب های بسته بندی به وسیله دستگاه پرس تیوب لمینت که دستگاهی حرارتی و مخصوص این ماده می باشد برش و دوخت خورده و در صورت نیاز به صورت آج دار نیز در می آید.
تیوب های تولیدی در حجم و اندازه های متفاوتی می باشند که دستگاه های پرس امروزی قابلیت تنظیم ارتفاع متناسب با تیوب را دارا می باشند.
کار با دستگاه ها بسیار ساده می باشد و به دلیل عملکرد اتوماتیک اپراتور تنها کنترل عملکرد دستگاه را به عهده دارد.
برای آشنایی بیشتر با انواع دستگاه پرس تیوب لمینت و پرکن آن می توانید به سایت فروش ما مراجعه نموده و از قیمت و نحوه کار این دستگاه ها نیز مطلع شوید.

مشخصات و قیمت دستگاه پرس تیوب لمینت

قیمت تیوپ لمینت و کاربردهای آن

تیوب های لمینت تولید شده در قطر های مختلفی می باشند که دارای جنس های محکم و ضد نفوذ گرما و نور می باشند و گزینه مناسبی برای بسته بندی مواد مختلف می باشند، بر روی تیوب های لمینت امکان چاپ رنگی وجود دارد.
از تیوب های لیمنت چند لایه در صنایع مختلف آرایشی، بهداشتی، غذایی و شیمیایی می توان استفاده کرد.
این تیوب ها برای بسته بندی خمیر دندان، کرم آرایشی، برخی شوینده ها و یا حتی مواد خوراکی مناسب می باشند.
قیمت تیوپ لمینت بر اساس وزن تیوب، مقدار ماده به کار رفته و درزدار یا بدون درز بودن آن تعیین می شود و در اغلب در پک هایی با تعداد بالا به صورت عمده عرضه می گردد.
برای مشاهده اشکال مختلف تیوب لمینت و نمونه محصولات ما و هماهنگی برای سفارش عمده آن ها می توانید به فروشگاه آنلاین ما مراجعه نموده و با پرداخت آنلاین وجه امکان دریافت پستی محصولات نیز برایتان مهیا می گردد.

قیمت تیوپ لمینت و کاربردهای آن

عملکرد و قیمت دستگاه تیوپ پرکن دستی کرم

انواع تیوب ها قبل از پرس باید به وسیله دستگاه های پرکن از مواد مورد نظر پر گردند که دستگاه ممکن است دستی و یا اتوماتیک باشد.
دستگاه پر کن کرم دستی برای استفاده در تولیدی ها و کارگاه های کوچکتر که ظرفیت تولید روزانه کمی از آن ها انتظار می رود مناسب می باشند.
در این دستگاه تیوب توسط اپراتور در زیر نازل قرار گرفته و پدال دستگاه نیز توسط نیروی دست فشرده می شود تا عمل پرکردن انجام گیرد.
قیمت دستگاه پرکن کرم دستی نسبت به  قیمت دستگاه تیوپ پر کن کرم اتوماتیک کمتر می باشد و برای راه اندازی شغل ابتدایی با بودجه کم مناسب می باشد.
خریداران محترم می توانند برای تهیه دستگاه پرکن دستی انواع مختلف آن در ابعاد و مدل های گوناگون را درون سایت مشاهده نموده و در صورت انتخاب دستگاهی خاص آن را به صورت آنلاین سفارش دهند.
دستگاه ها دارای گارانتی می باشند.

عملکرد و قیمت دستگاه تیوپ پرکن دستی کرم

عملکرد و قیمت دستگاه تیوپ پرکن دستی کرم

دستگاه تولید تیوب پلاستیکی چیست؟

انواع تیوب های پلاستیکی در سایز های متفاوت با دهانه هایی با شکل های مختلف تولید می گردد و برای بسته بندی در صنایع دارویی، بهداشتی، آرایشی و شیمیایی استفاده می گردد.
دستگاه تولید تیوب پلاستیکی نوعی از دستگاه تزریق پلاستیک می باشد که مواد اولیه بهداشتی پلاستیک را ذوب نموده و داخل قالب های تو خالی ریخته و برخی از این تیوب ها در چندین لایه تولید می گردد.
که بدنه لوله ای توسط یک دستگاه و سر آن توسط دستگاه دیگری تولید می گردد.
این تیوب های پلاستیکی دارای قابلیت چاپ تا هشت رنگ بر روی آن می باشند و می توان مشخصات محصول داخل آن را بر روی تیوب وارد نمود.
ماده اولیه این محصول از نوع پلی اتیلن سبک یا سنگین می باشد.
از انواع ماشین آلات داخلی و خارجی در تولید این تیوب می توان استفاده نمود.
انواع قالب گیری در تولید تیوب ها شامل قالب گیری رانشی، تزریقی و کششی می باشد.

دستگاه تولید تیوب پلاستیکی چیست؟

دستگاه تولید تیوب پلاستیکی چیست؟