دستگاه بوجاری غلات

 

خرید دستگاه بوجاری غلات خانگی ارزان و کوچک با کمترین صدا که می تواند برای انواع حبوبات شامل عدس، لوبیا، نخود نیز کاربرد بسیار زیادی داشته باشد، با درصد پاک کنی نزدیک به 95% که قیمت مناسب آن با توجه به بهره وری بالای آن، توانسته است نمونه بسیار عالی در این صنعت به شمار آید.

تفاوت دستگاه بوجاری غلات با حبوبات

غلات شامل موارد زیر است که عمدتا منظور از غلات گندم، جو و ذرت می باشد که معمولا در یک منطقه آب و هوایی امکان کشت آن برای کشاورزان وجود دارد.

  • گندم
  • جو
  • ذرت
  • برنج
  • ارزن

این دانه ها هم ریز هستند که ریز ترین آن ها ارزن است و در کنار آن، بوجاری کردن شان از حبوبات سخت تر است.

چرا که در بحث بوجاری، اگر دقت نمایید توسط سرند، شیب، ویبره و باد کار انجام می شود.

اگر محصول به اندازه ای ریز باشد که نتوان خاک و سنگ ریزه ها را از آن جدا سازی کرد، مشکلات عدیده ای برای آن بوجود خواهد آمد.

ارزن در بین غلات دارای سخت ترین بخش برای بوجاری است که به سیستم تکمیلی در این زمینه نیازمند می باشد که ما برای شرکت هایی که خوراک پرندگان را آماده سازی می نمایند، به بهترین نحو این کار را انجام داده ایم.

دستگاه بوجاری خانگی

دستگاه بوجاری غلات خانگی

درست است که مردم این دستگاه را خانگی می نامند، اما دستگاهی که ما می سازیم مناسب کار در سطح خانگی است یعنی می تواند در هر ساعت حداقل 500 کیلوگرم از محصولات مختلف غلات و حبوبات را به صورت کامل بوجاری کند.

و چون دارای فن می باشد و سیستم فن در نهایت دور ریز هایی محصول را از پشت دستگاه خارج می کند، بنابراین حواس تان باشد که بهترین محل قرار دادن این دستگاه در یک کارگاه کوچک یا حیاط خانه است که در نتیجه بتواند کار پاک کنی محصول را به بهترین وجه انجام دهد.

بوجاری دستگاه کوچک سیار