ساخت دستگاه پوست کن گردو خشک پیشرفته ایرانی با توان بالا

ساخت دستگاه پوست کن گردو خشک پیشرفته ایرانیدستگاه پوست کن گردو خشک پیشرفته ایرانی توسط شرکت رودیاکو با بهره گیری از بهترین قطعات موتور پر قدرت با توان بالا بدنه بسیار مستحکم در مدل های مختلف برای پوست گیری گردو فندق بادام ساخته و به همراه گارانتی با قیمت های مناسب به بازار ارائه شده است.

مشخصات و قیمت دستگاه پوست کن گردو خشک

دستگاه پوست کن گردو خشک یکی از دستگاه های برقی می باشد که توانایی شکستن پوسته سخت و چوبی گردو ، فندق و بادام را دارا می باشد.
این دستگاه در بازار در مدل های مختلف با ظرفیت های گوناگونی ارائه می شود.
دستگاه گردو شکن عمل مغز کردن گردو در نهایت سرعت و دقت انجام می دهد و بیش از 90 در صد از گردو های شکسته شده دارای مغز سالم می باشند.
دستگاه های گردو شکن قادر به مغز کردن انواع گردوی ایرانی سوزنی، گرهی و پوست کاغذی می باشند، تنظیم و کاربری دستگاه آسان می باشد و کافی است گردو در مخزن دستگاه ریخته شود و بقیه مراحل کار به صورت خودکار انجام می شود.
معمولا دستگاه های گردو شکن با برق تک فاز شهری کار می کنند، دستگاهی کم مصرف بوده که هزینه های نگهداری آن چنانی ندارند.
دستگاه های گردو شکن اتومات صنعتی در ابعاد بزرگی ساخته شده و توانایی مغز کردن چند صد کیلو گردو همزمان را دارا می باشند.

کاربردهای دستگاه بادام پوست کن

بادام میوه ای است که وقتی از درخت چیده می شود دارای دو پوسته است یکی پوسته سبز تقریبا نرم و نازک و دیگری پوسته چوبی قهوه ای رنگ و سخت.
در کارخانجات فراوری بادام برای کندن پوست از دستگاه بادام پوست کن استفاده می شود.
اولین دستگاه بادام پوست کن که دستگاه ساده ای می باشد و در مدل های مختلفی تولید می شود پوسته های سبز بادام را خرد کرده و جدا می نماید.
این دستگاه را می توان برای پوست کندن گردو ، بادام و دیگر میوه ها به کار برد.
دستگاه های بادام شکن نیز که برای شکستن و مغز کردن بادام به کار می روند جزء دستگاه های پیشرفته و اتومات می باشند که در اسرع وقت حجم زیادی از بادام را با کمترین خطا و خرد شدگی مغز می نمایند.
معمولا این دستگاه ها دارای چرخ نیز می باشند و به راحتی می توان آن ها را جابجا نمود.

کاربردهای دستگاه بادام پوست کن

دستگاه پاک کننده گردو چیست؟

گردو پس از ورود به کارخانجات فراوری توسط دستگاه های مختلف مورد فراوری قرار می گیرد تا برای عرضه آماده گردد.
وقتی گردو در حجم وسیع از باغ ها برداشت و جمع آوری می شود همراه با شاخ و برگ درختان و دیگر مواد دیگر می باشد که در این مرحله باید گردو را از وجود چنین آشغال هایی پاک سازی کرد.
دستگاه پاک کننده گردو این عمل را از انجام داده و بر اساس سیستم توزین مواد اضافی همراه با گردو را جدا سازی نموده و گردوی خالص و تمیز را ارائه می دهد.
دستگاه های پاک کننده گردو دستگاه های ساده ای می باشند که دارای سیستم پیچیده ای نیستند.
مراحل بعدی پاک کردن گردو شامل جدا کردن پوسته های سبز گردو، شکستن گردو و تفکیک پوسته های چوبی می باشد که همه توسط دستگاه های مخصوص انجام می گیرند تا مغز گردوی تمیز، سالم و بهداشتی برای مصرف آماده گردد.

دستگاه پاک کننده گردو چیست؟

مدل های دستگاه گردو شکن

دستگاه های گردو شکن برای شکستن پوسته سفت گردو، بادام، فندق به کار می روند در مدل های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید و عرضه می شوند که به انواع خانگی و صنعتی تقسیم می شوند.
دستگاه گردو شکن خانگی نسبت به انواع صنعتی کوچکتر بوده نیمه اتومات عمل نموده و ظرفیت کمتری از گردو را در خود جای داده در نتیجه سرعت عمل کمتری دارد.
اما دستگاه های گردو شکن صنعتی که در ابعاد بزرگ تولید شده گنجایش مخزن آن ها بیشتر است و با سرعت بالاتری به شکستن گردو می پردازند.
نحوه عملکرد دستگاه های گردو شکن خودکار بوده و با روشن کردن دستگاه فقط کافی است گردو کم کم داخل مخزن ورودی دستگاه ریخته شود.
دستگاه های گردو شکن در مدل های مختلف دارای دقت کافی در عملیات شکستن می باشد و مغز ها را سالم و دو لپه شده تحویل می دهند و در صد پایینی از مغز ها خرد می شوند.

مدل های دستگاه گردو شکن

فروش و ساخت دستگاه گردو پوست کن

دستگاه های گردو شکن که در بازار ماشین آلات کشور عرضه می گردند در انواع خارجی و ایرانی می باشند.
فروش و ساخت دستگاه گردو پوست کن در شرکت تولیدی ما در مدل های مختلفی انجام می گیرد.
دستگاه ها از بهترین قطعات اولیه و بدنه محکم و ضد زنگ ساخته شده، موتور الکتریکی دستگاه های تولید شده دارای توان بالایی می باشند.
از دیگر مزایای دستگاه های عرضه شده ما قیمت مناسب آن ها می باشد که با هر بودجه مالی می توان اقدام به خرید دستگاه نمود.
تمامی دستگاه های گردو شکن ارائه شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.
در هنگام نصب دستگاه توضیحات کلی و لازم توسط تکنیسین داده شده و در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکل می توانید همواره با متخصصین و کارشناسان دستگاه ها در تماس باشید.
خرید دستگاه های تولید داخل از جهت در دسترس بودن همیشگی قطعات و پشتیبانی شرکت سازنده مطمئن می باشد.

فروش و ساخت دستگاه گردو پوست کن