قیمت خرید دستگاه دوخت دستی حرارتی

خرید دستگاه دوخت دستی حرارتی

 

دستگاه دوخت دستی حرارتی از جمله دستگاه های پر کاربرد و پر استفاده در امر بسته بندی ست که به دلیل کارایی و کاربرد بالا ابعاد کوچک و قیمت مناسب سبب شده متقاضیان بسیاری به سوی خرید و استفاده از این دستگاه گرایش پیدا کنند.

دستگاه دوخت دستی کوچک مناسب چه بسته بندی هایی ست؟

دستگاه دوخت دستی کوچک ساده ترین دستگاه بسته بندی می باشد که به آسانی می توان در هر مکان و هر زمانی برای بسته بندی استفاده نمود.
وجود این دستگاه کوچک داخل منزل یا فروشگاه ها بسیار کاربردی می باشد.
انواع ظروف یکبار مصرف، آجیل، خشکبار، اسباب بازی، نان و دیگر مواد غذایی را می توان داخل بسته بندی هایی از جنس پلاستیک، سلفون یا نایلون قرار داد و با کمک دستگاه دوخت دستی درب آن را دوخت زد.
از دستگاه دوخت دستی کوچک  یا رومیزی می توان در فروشگاه ها، کارگاه های کوچک، مغازه ها، قنادی ها و رستوران هایی که ظرفیت کمی از مواد مختلف را روزانه نیاز است بسته بندی نمایند استفاده نمود.
دستگاه دوخت دستی تنها قادر به دوخت ساده بسته بندی ها می باشد و از آن برای به هم چسباندن دو لبه بسته بندی استفاده می گردد. سرعت کار این دستگاه هم بستگی به سرعت کار اپراتور آن دارد.

دستگاه دوخت دستی کوچک مناسب چه بسته بندی هایی ست؟

 

مشخصات دستگاه دوخت و برش دستی

دستگاه دوخت و برش دستی عمل پرس و بریدن کیسه های پلاستیکی را هم زمان انجام می دهد.
دستگاه دوخت و برش دستی دارای کاتر مخصوص می باشد که پس از اینکه درب بسته را دوخت زد آن را برش نیز می زند.
در دستگاه دوخت برش زن از کیسه های پلاستیک یا سلفون رولی استفاده می گردد و بعد از پرکردن و دوخت کیسه به وسیله بخش برش زن دستگاه بسته از رول جدا می گردد.
دستگاه دوخت و برش دستی دارای ترانس و المنت می باشد و دوخت درب کیسه ها را به وسیله داغ شدن و ایجاد حرارت انجام می دهد.
عرض دستگاه های دوخت دستی متفاوت می باشد و انواع دستگاه های عریض دستی نیز وجود دارند که برای بسته های بندی های بزرگ تر از آن ها استفاده می شود.
این دستگاه دوخت دارای تایمر می باشد و می توان زمان دوخت را تنظیم نمود، همچنین از ضخامت های نایلون یا سلفون خاصی در بسته بندی با این دستگاه می توان استفاده نمود.

مشخصات دستگاه دوخت و برش دستی

 

بسته بندی مواد غذایی با دستگاه بسته بندی دوخت حرارتی دستی

برای عرضه بهتر و آسان تر مواد غذایی می توان آن ها را در بسته های سلفونی یا نایلونی بسته بندی کرد و درب آن ها را با دستگاه بسته بندی دوخت حرارتی دستی پرس نمود.
مواد غذایی وقتی با وزن معینی داخل بسته قرار می گیرند فروش آن ها راحت تر صورت گرفته و نیازی به کشیدن با ترازو در هنگام فروش برای به دست آوردن قیمت آن نیست.
همچنین بسته بندی مواد غذایی به منظور رعایت بهداشت و همچنین ماندگاری بیشتر آن ها انجام می گیرد.
ساده ترین دستگاهی که در همه جا می توان از آن برای بسته بندی محصولات استفاده کرد، دستگاه بسته بندی دوخت حرارتی دستی می باشد که قادر به دوخت انواع پلاستیک می باشد.
این دستگاه از طریق المنت های حرارتی با گرمایی تنظیم شده اقدام به پرس کامل درب بسته بندی می نماید تا از ورود هوا وگرد و خاک به داخل بسته بندی جلوگیری شود و از فساد زودتر ماده غذایی پیشگیری نماید.

بسته بندی مواد غذایی با دستگاه بسته بندی دوخت حرارتی دستی

 

قیمت دستگاه دوخت دستی حرارتی چقدر است؟

دستگاه دوخت دستی حرارتی در عین ساده بودن بسیار کاربردی بوده و موارد استفاده فراوانی دارد.
این دستگاه به علت  سبک و قابل حمل بودن به راحتی می تواند در هر فضایی به کار گرفته شود و هیچ گونه آلودگی، سر و صدا یا  مزاحمتی ایجاد نمی نماید.
این دستگاه به صورت مستقیم به برق وصل شده و به وسیله جریان برق لبه های دستگاه تا رسیدن به  دمای معینی گرم شده و قادر می باشد بسته بندی های پلاستیکی و نایلونی را پرس نماید.
کار با این دستگاه بسیار آسان می باشد و اپراتور با وارد آوردن اندک فشاری بر روی دستگاه دو لبه بسته بندی را به هم می چسباند.
جنس بدنه دستگاه فلزی می باشد و دارای لامپی کوچک برای نشان دادن روشن یا خاموش بودن المنت می باشد.
قیمت دستگاه دوخت دستی حرارتی ارزان می باشد و با کمترین بودجه مالی می توان آن را تهیه کرد و برای استفاده های روزمره آن را به کار برد.

قیمت دستگاه دوخت دستی حرارتی چقدر است؟