دستگاه بوجاری آجیل

اگر به دنبال یک شرکت سازنده قوی در زمینه انواع دستگاه بوجاری آجیل خشکبار، انجیر، کنجد، بادام، بادام زمینی، پسته، تخمه، مویز و سایر محصولات هستید، در نظر داشته باشید که قیمت فروش شان با توجه به حجم کاری متفاوت خواهد بود.  دستگاه بوجاری اتوماتیک

دستگاه بوجاری آجیل

آجیل و خشکبار اگر دقت نمایید، پس از تفت نیاز به بوجاری دارد و همچنین معمولا قبل از اینکه با یکدیگر مخلوط شوند، نیز اگر به صورت عمده از مزرعه دار خریداری شده باشد، قطعا اتفاقی که می افتد، بوجاری و سایزبندی آن می باشد.

سایز بندی در زمینه آجیل خود مسئله بسیار مهم تری است که به عنوان مثال هر چه مویز درشت تر باشد، با قیمت بسیار بهتری فروش خواهد رفت.

خرید دستگاه بوجاری آجیل

در حالی که اگر شما اقدام به خرید دستگاه بوجاری ننمایید و صرفا بخواهید به صورت فله محصول تان را به فروش برسانید، قیمت تمام شده کاهش پیدا کرده و شرکت های بسته بندی در نهایت سود اصلی فروش را خواهند برد.

انواع دستگاه بوجاری آجیل

بوجاری در واقع یک عملیات است که بر روی محصول برای پاک کنی انجام می شود. در حالی که اگر شما بخواهید این عملیات را بر روی محصول انجام ندهید، قطعا با مشکل بسته بندی محصول و یا حتی عرضه عمده به فروشنده ها و مغازه دار ها در شب عید مواجه خواهید شد.

دستگاه بوجاری خشکبار

این دستگاه ها را بر اساس درصد قدرت جداسازی ناخالصی و همچنین کیفیت کارشان می توان تقسیم بندی کرد.

بعضی دستگاه ها با سرعت بسیار بالا این کار را انجام می دهند اما دقت کافی ندارند.

در مورد دستگاه بوجاری آجیل بسیار مهم است که بتواند علاوه بر کیفیت، از قدرت بوجاری بسیار بالا نیز برخوردار باشد.

دستگاه بوجاری کرج

استان البرز و شهر کرج به یکی از مقر های اصلی شرکت های سازنده دستگاه های بوجاری و بسته بندی تبدیل شده است و این لحاظ بسیار می تواند بر روی افزایش ثروت مردم شهر و همچنین قطب صنعتی شدن در کشور تاثیرگذار باشد.

فروش دستگاه بوجاری خشکبار