خرید دستگاه پرس نایلون تشک در مدل های پنوماتیک پدالی در ابعاد بزرگ قدرت بالا مناسب برای دوخت نایلون های ضخیم با قیمت روز کیفیت مطلوب داشتن استاندارد های لازم در مجموعه ما برای مشتریان به صورت آنلاین فراهم می باشد.

دستگاه پرس نایلون تشک چیست ؟

نایلون ها خود انواع مختلفی داشته و به صورت یک یا چند لایه در ضخامت های گوناگون تولید می گردند که از آن ها استفاده هایی متفاوت می گردد.
برای بسته بندی و عرضه تشک های بزرگ و تشک تخت از نایلون هایی بسیار ضخیم و در ابعاد بزرگ استفاده می شود.
دستگاه پرس نایلون تشک یکی از انواع دستگاه دوخت حرارتی صنعتی می باشد که قادر است با سرعت بالا به راحتی انواع نایلون ها با طول زیاد را تک دوخت یا دو دوخت با کیفیت بزند.
دستگاه پرس نایلون تشک معمولا از نوع دستگاه های بادی پرس پلاستیک می باشد که جک های آن قدرت فراوانی را برای دوخت اعمال کرده و بسته بندی کاملا محکمی را ارائه می دهند.
مزیت استفاده از دستگاه های بادی نیروی فوق العاده ای است که توسط هوای فشرده تولید می گردد.
استفاده از دستگاه های پرس بادی در امر بسته بندی و صنعت تحول عظیمی را به وجود آورده که دیگر هیچ گونه محدودیت و مشکلی در امر پرس پلاستیک و نایلون وجود ندارد.

دستگاه پرس نایلون تشک چیست ؟

عملکرد دستگاه دوخت پنوماتیک دو فک

یکی از انواع دستگاه های صنعتی و بزرگ دوخت حرارتی نایلون دستگاه دوخت پنوماتیک دو فک است که در این مطلب سعی داریم با عملکرد آن آشنا شویم .
دستگاه دوخت پنوماتیک دارای پمپ باد بود که هوای بسیار فشرده را تولید کرده و از آن برای فشار آوردن به جک های دستگاه استفاده می نماید.
جک های دستگاه نیروی قوی برای فرود آوردن اهرم دستگاه یا همان فک بالایی به دست آورده و آن را به سمت پایین هدایت می نمایند.
دستگاه دوخت پنوماتیک دو فک دارای دو فک حرارتی می باشد و می تواند دو دوخت خطی بر روی نایلون و پلاستیک به صورت همزمان بزند.
پرس نایلون را با داغ کردن دو لبه نایلون و در هم ممزوج کردن آن اتفاق می افتد که حرارت لازم برای ذوب شدن این نایلون های ضخیم توسط دستگاه قابل تنظیم است.
شیرهای برقی دستگاه را نیز می توان تنظیم کرد و بدین وسیله سرعت عملکرد دستگاه را کم یا زیاد نمود.

عملکرد دستگاه دوخت پنوماتیک دو فک

خرید دستگاه پنوماتیک برای بسته بندی تشک

دستگاه های پنوماتیک در انواع و ابعاد مختلف از کوچک رومیزی تا بزرگ صنعتی تولید و عرضه می گردند که برای بسته بندی تشک لازم است به خرید دستگاه پنوماتیک صنعتی پرداخته شود.
دستگاه های پنوماتیک عرضه شده خود در مدل های مختلفی می باشند که برای خرید آن باید دقت کرد کاملا متناسب با نیاز کاری و نوع بسته بندی لازم باشد تا دستگاه خریداری شده بتواند به بهترین نحو عمل پرس را انجام دهد.
از آن جایی که نایلون های تشک معمولا 5 لایه و بسیار محکم می باشند دستگاه های پنوماتیک بزرگ با طول دوخت بالاتر از 100 سانتی متر مناسب ترین گزینه برای بسته بندی تشک هستند که این کار را با دقت، سرعت و کیفیت بالایی انجام می دهند.
خرید دستگاه های پنوماتیک با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت را می توانید از فروشگاه آنلاین ما انجام دهید .

تفاوت دستگاه دوخت پدالی و پنوماتیک

لیست قیمت دستگاه پرس صنعتی

انواع دستگاه پرس صنعتی که در کارخانجات برای دوخت نایلون و پلاستیک بسته بندی به کار می روند شامل دستگاه های پرس اتوماتیک و پنوماتیک می شوند.
برای آشنایی بیشتر صاحبان مشاغل و مشتریان گرامی لیست قیمت انواع دستگاه پرس صنعتی همراه با جزئیات و مشخصات دستگاه در سایت فروش اینترنتی ما آورده شده است.
کلیپ های کوتاهی نیز از نحوه عملکرد برخی دستگاه ها در سایت قرار داده شده است.
مشاوران فروش دستگاه نیز همواره آماده پاسخگویی به سوالات می باشند.
خریداران دستگاه ها با توجه به نیاز کاری خود، میزان بودجه و فضای خود می توانند دستگاه پرس نایلون مورد نظر را از بین دستگاه های موجود انتخاب نموده و برای خرید آن را سفارش دهند.
تمامی دستگاه های ارائه شده دارای ضمانت و خدمات پشتیبانی می باشند و هر زمان در استفاده از دستگاه به مشکل برخورد کردید، تنها با یک تماس می توانید مشکل خود را رفع نمایید.

لیست قیمت دستگاه پرس صنعتی