مجهزترین دستگاه دوخت پلاستیک متالایز با سیستم تاریخ زن

 

مجهزترین دستگاه دوخت پلاستیک متالایز

مجهزترین دستگاه دوخت پلاستیک متالایز با سیستم تاریخ زن دوخت انواع پاکت های پلاستیکی همچون سلفون متالایز فویل های آلومینیومی را با کیفیت بالا کاملا اتوماتیک با دمای ثابت انجام داده و از قابلیت دوخت و چاپ تاریخ به طور همزمان بر روی بسته بندی های برخوردار می باشد.

دستگاه دوخت پلاستیک متالایز چیست؟

برای بسته بندی برخی ازمواد غذایی که با در مقابل نور و آفتاب قرار گرفتن فاسد می شوند از نوعی سلفون مخصوص به نام متالالیز استفاده می شود.
این نوع سلفون لایه ای آلومینیومی دارد و مانع عبور نور از آن می گردد، مانند بسته بندی های چیپس و پفک.
پس از آن که مواد مورد نظر برای بسته بندی شدن داخل کیسه متالایز قرار گرفت لازم است درب آن پرس گردد این کار به وسیله دستگاه دوخت پلاستیک متالایز انجام می گیرد.
این دستگاه دارای دو فک حرارتی بوده که لفاف متالایز در بین آن قرار گرفته و با وارد آوردن فشار و در اثر حرارت درب بسته بندی را پلمپ می نماید.
دستگاه دوخت پلاستیک متالایز مناسب با ضخامت فیلم متالایز یا دیگر سلفون ها طراحی شده است.
دستگاه دوخت پلاستیک متالایز در انواع پدالی و دستی تولید شده است و برخی از انواع دستگاه ها مجهز به سیستم تاریخ زن نیز می باشند و لازم نیست دستگاه جداگانه ای برای این کار استفاده شود.

دستگاه دوخت پلاستیک متالایز

نحوه کار با دستگاه دوخت پلاستیک مکانیکی

دستگاه های دوخت پلاستیک به  منظور پرس و پلمپ کردن درب انواع بسته بندی هایی از جنس فویل آلومینیومی، سلفون، نایلون، متالایز و غیره به کار می روند. داخل بسته بندی های مورد نظر ممکن است انواع مواد غذایی، نان، ظروف یکبار مصرف، کالا های پزشکی، اسباب بازی و دیگر موادی باشد که لازم است از ورود گرد خاک و هوا به آنها جلوگیری گردد.
دستگاه های دوخت که برای بسته بندی مواد استفاده می شوند در انواع گوناگون دستی، پرتابل، پدالی، رومیزی می باشند که اساس کار تمامی آن ها استفاده از فک های حرارتی در به هم چسباندن دو لبه بسته بندی به یکدیگر می باشد.
دستگاه دوخت پلاستیکی مکانیکی از انواع دستگاه های دوخت می باشد که به وسیله پدال یا فشار و حرکت دست ها باید عمل دوخت را انجام دهد و نحوه عمل آن کاملا اتوماتیک نمی باشد، برای عمکلرد آن وجود نیروی انسانی لازم می باشد.

دستگاه دوخت پلاستیک مکانیکی

کیفیت و ماندگاری دستگاه دوخت پلاستیک سیار

دستگاه دوخت پلاستیک سیار یا پرتابل از انواع دستگاه دوخت سبک و کم حجم بوده که به راحتی امکان جابجایی دارد.
این دستگاه برای دوخت بسته بندی های سنگین و با حجم بالا به کار می رود.
همچنین دستگاه دوخت پلاستیک سیار برای بسته بندی لفاف های فویل آلومینویم وسلفون و متالایز به کار می رود.
این دستگاه دارای دو دسته می باشد و به وسیله آن دو فک حرارتی را به سمت یکدیگر فشار داده تا عملیات دوخت انجام گیرد.
این دستگاه وجود کوچک و دستی بودن کیفیت دوخت بالایی دارد.
قابلیت تنظیم حرارت دستگاه با یک پیچ تعبیه شده بر روی آن فراهم شده است.
به راحتی می توان از این دستگاه برای دوخت کیسه های بزرگ پلاستیکی قند، شکر و آجیل که امکان بلند کردن و قرار دادن آن ها بر روی دستگاه وجود ندارد
استفاده کرد و بهترین دوخت و بسته بندی را به وسیله این دستگاه ساده انجام داد.
این دستگاه در عین سادگی از دوام و ماندگاری خوبی نیز برخوردار است و عمر زیادی دارد.

دستگاه دوخت پلاستیک سیار

ارائه قیمت، مشاوره و فروش دستگاه دوخت پلاستیک متالایز

همان طور که می دانید پلاستیک متالایز نوعی سلفون غیر شفاف می باشد که در رنگ های نقره ای و طلایی برای بسته بندی و جلوگیری از فساد بسیاری از مواد خوراکی مانند کیک، بیسکویت، پفک و چیپس استفاده می شود.
متالایز دارای لایه ای از جنس فلز آلومینیوم می باشد اما ضخامت آن کمتر از فویل آلومینیومی است.
دستگاه دوخت پلاستیک متالایز در انواع متعددی تولید و برای فروش راهی بازار می گردد.
انواع دستگاه های پدالی، دستی، سیار قابلیت دوخت پلاستیک متالایز را دارا می باشند.
اگر قصد خرید دستگاه دوخت پلاستیک متالایز را دارید برای آشنایی با انواع آن و گرفتن مشاوره برای خرید مناسب می توانید با شماره های درج شده تماس تلفنی برقرار نمایید.
فروش دستگاه دوخت پلاستیک متالایز به صورت اینترنتی نیز انجام می شود و با مراجعه به سایت فروش و پس از مشاهده اطلاعات کامل می توانید اقدام به ثبت سفارش برای خرید دستگاه نمایید.

دستگاه دوخت پلاستیک متالایز