دستگاه بوجاری ارزن و کتان

ساخت دستگاه بوجاری ارزن و کتان برای دان پرندگان مختلف در کارخانه جات یا کارگاهی که در این زمینه کار می کنند، می تواند بسیار در ارزش قیمت فروش محصول شان تاثیر گذار باشد. کارخانه جات سازنده ماشین آلات پاک کنی رودیاکو برای این مسئله ماشین آلات خوبی را پیشنهاد داده اند.

دستگاه بوجاری ارزن

دستگاه بوجاری ارزان و کتان

چرا کسانی که به دنبال بوجاری کردن ارزن و کتان هستند، این دو محصول را با هم می خواهند بوجاری کنند؟

چرا که این دو محصول از نظر ابعادی بسیار نزدیک به هم هستند و برای پرندگان مختلف به عنوان خوراک اصلی به کار می رود.

قناری ها یا فروشنده های عمده دان با توجه به نیاز های مخلتف پرنده هایی مختلف، باید بتوانند کار بوجاری دان را انجام دهند تا بتوانند محصول با کیفیت خود را با قیمت بسیار مناسب تر از رقبا هم درجه خود به فروش برسانند.

نحوه ساخت دستگاه بوجاری با توجه به هر محصولی متفاوت است.

دستگاه بوجاری کتان

نمی توان برای ارزن همان راه حل ها را به کار برد که برای کتان به کار می رود. چرا که دستگاه بوجاری ارزن به دلیل داشتن دانه های ریزی که دارد آنچنان باید و شاید برای گندم کاربرد نخواهد داشت.

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]شاید سوال شود که اگر سرند ها عوض شود چه؟[/box]

درست است که هر محصولی سرند های خاص خود را دارد، اما باید در نظر بگیرید که سرند ها تنها کار بوجاری را انجام نمی دهند، بلکه بوجاری مخلوطی از تکنیک های مختلف است که باید با هم در یک دستگاه اجرا شود و اگر دستگاه جواب ندهد، در نتیجه باید آن دستگاه را تغییر داد.

دستگاه بوجار ارزن

کارخانه سازنده انواع دستگاه بوجاری

کارخانه شرکت رودیاکو در شهر کرج واقع است که می تواند انواع دستگاه بوجاری را برای محصولات مختلف بسازد به این طریق به سادگی، می توانید نیاز خود را با توجه به محصولی که دارید، پس از تست کامل رفع نمایید.